"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד"א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

בריאות הציבור חדשות כאן ישראל ל"ג בעומר

מוקד שליטת מדא בתיאום עם המשטרה מנהל האירוע במירון

מגן דוד אדום, נערך בתיאום מלא עם משטרת ישראל וכלל כוחות החירום והביטחון וינהל את אבטחת האירוע ממוקד שליטה של מד"א שהוקם בהר מירון ◄מנכ"ל מד"א מר בין, ביקש להודות לארגוני ההצלה הרבים, המסייעים לכוחות מד"א ומזכיר לחוגגים - במירון ובכל רחבי הארץ, להישמר בזמן מדורות ל"ג בעומר ובכל צורך רפואי יש לחייג לקו חירום 101 של מד"א.
אמבולנס מדא בכוננות במירון לרגל הילולת הרב שמעון בר יוחאי בחג לג בעומר - צילום: צביקה לבל, דוברות מדא
אמבולנס מדא בכוננות במירון לרגל הילולת הרב שמעון בר יוחאי בחג לג בעומר – צילום: צביקה לבל, דוברות מדא 

היום יום ראשון, חג ל"ג בעומר, תשע"ז, מתייצבים כוחות מתוגברים של מגן דוד אדום בשיתוף ארגוני הצלה מכל רחבי הארץ, ערוכים ומוכנים בשטח 'מירון' לרגל בואם של עוד עשרות אלפים אל מאות אלפים ל'הילולת הרש"בי' שהחלה כבר אמש מוצאי שבת ערב החג.

 ■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

עם צאת השבת (אמש), יצאו להר מירון, כוחות תגבור נוספים של מד"א מרחבי הארץ. מהבוקר (א') ועד לתום ההילולה, יפעל בשטח מירון מעין 'מוקד שליטה של מד"א' ושתי מרפאות, הראשית – בבניין 'ישיבת מירון' שתאויש ברופאים, פאראמדיקים וחובשים; המשנית ליד מפעל שזיפרון לרגלי הר מירון, שתאויש אף היא באנשי מד"א.

במהלך ל"ג בעומר, מרחבי מגן דוד אדום בצפון הארץ, יפעלו בכוננות גבוהה ומיוחדת, על מנת שיוכלו להעניק מענה רפואי מלא, מיידי ומקצועי לכל קריאה שתתקבל.

למה בכלל חוגגים ל״ג בעמר?מיכלי בנט תסביר ועוד הפתעות. שבת שלום!

‎Posted by ‎נפתלי בנט‎ on‎ שישי 12 מאי 2017

סמוך ל'קבר הרשב"י' ובציר המהדרין, נפרס כוח עתודה רגלי של מאות פאראמדיקים וחובשים, המעניקים מענה רפואי מיידי לכל החוגגים הפונים בשל מצבם הבריאותי לאחר שחשו או חשים ברע.

את מאות אלפי החוגגים אמש והיום בהילולת הרשב"י במירון, מאבטחים מבעוד מועד במקום האירוע  ומאבטחים רפואית כוחות מד"א מכלל רחבי הארץ שנפרסו וכבר הקימו במירון את המרפאות הניידות.

במקום פועלים מאות רופאים, פאראמדיקים, חובשים ומגישי עזרה ראשונה של מד"א, אופנועי מד"א, אמבולנסים, ניידות טיפול נמרץ ורכבי הצלה יעודיים, כולל 'המסוק הצפוני של מד"א' אשר יעמוד בכוננות ויוזנק במידת הצורך.

█ בכל צורך רפואי יש לחייג לקו חירום 101 של מד"א

במבצע אבטחת ההילולה במירון בפיקוד משטרת ישראל והאבטחה הרפואית שמרוכזת ומנוהלת על ידי מגן דוד אדום משתתפים חובשים ופאראמדיקים מכלל ארגוני ההצלה הגדולים בישראל, בהם; ארגון הצלה, צוות הצלה, עמותת עזר מציון, זק"א, הצלה יבניאל, הצלה כרמל, הצלה מירון, הצלה פתח תקווה, הצלה אלעד, הצלה דרום, הצלה בת ים, הצלה שפלה, הצלה עפולה, הצלה כפר חב"ד ועוד.

חוגגים בהילולת הרשב"י במירון | עיבוד צילום: שולי סונגו©
חוגגים בהילולת הרשב"י במירון | צילום: לע"מ | עיבוד צילום: שולי סונגו©

במסגרת ההערכות התקיימו גם מספר ישיבות וסיורים לתיאום, הכרת השטח, תדרוך, הנחיות הלכתיות לשמירת קדושת השבת והערכות לכל תרחיש, תוך שימת דגש למזג האוויר החם הצפוי וזמן השהות הממושך בעקבות השבת.

"מדובר באחד ממבצעי ההיערכות הגדולים מדי שנה. מגן דוד אדום כ'ארגון ההצלה הלאומי' מרכז את ההיערכות הרפואית לאירוע כולו – הבהיר מנכ"ל מד"א מר אלי בין, שהוסיף; כל המבצע המורכב פועל בתיאום מלא עם כלל הגורמים, בהם משטרת ישראל, צה"ל, כיבוי אש, משרד הבריאות, המשרד לפיתוח הנגב והגליל, המשרד לשירותי דת, מנהל המרכז הארצי לפיתוח המקומות הקדושים הרב יוסף שוינגר, מנהל המקומות הקדושים בצפון ועוד".

מנכ"ל מד"א מר בין ביקש להודות לארגוני ההצלה הרבים, אשר מתייצבים לסייע לכוחות מד"א מדי שנה באתגר הגדול ומזכיר לחוגגים – במירון ובכל  רחבי הארץ, להישמר בזמן מדורות ל"ג בעומר, להישמע להנחיות כוחות הביטחון ובכל צורך רפואי יש לחייג לקו חירום 101 של מד"א. ואיחל לכל החוגגים ולכל בית ישראל חג שמח".
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן