בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה

בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה – יום בחיי מנהל פארק מים - כאן חדשות | אלכוהול מוברח בתוך לחם, דיווח על קקי במגלשה ומכות עם כסאות פלסטיק. כתבתם של דורון סולומונס ואורן אהרוני.

"לא מאמין במזל בלוטו – זה מתמטיקה"

"לא מאמין במזל בלוטו - זה מתמטיקה": ריאיון עם סטפן מנדל, האיש שפיצח את שיטת הלוטו, אחרי הפרק אודותיו בתוכנית זמן אמת בכאן 11.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

סליחה על השאלה❓ עונה 2 | אוטיסטים

סליחה על השאלה❓ עונה שנייה לתכנית האהובה זוכת פרס האקדמיה 🏆 שעושה את העולם מקום יפה יותר! הצצה כנה ואינטימית לחייהן של קבוצות שמתמודדות עם סטיגמות חברתיות באמצעות שאלות שנשאלו על ידי הצופים. ערוץ כאן 11.

זן נדיר – גורים

גורים - חזרזירים בפי'גמות, שפני סלע משחקים תופסת, פעוטון של יעלים, ותיעוד מיוחד של גורי זאב, מרגע ההמלטה במאורה ועד אימוני הציד שלהם. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

מציאת גופת מנהיג הילידים באמזונס – סערה בברזיל

מציאת גופתו של מנהיג הילידים באמזונס מעוררת סערה בברזיל. כאן חדשות | חדשות הלילה עם יאיר ויינרב.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

מסחר | תעשייה

ניתן לייבא סבון תמרוקים על בסיס הצהרת יבואן בלבד

ההחלטה זו צפויה להפחית עלויות היבוא בכ-300,000 ₪ בשנה ◄ הממונה על התקינה, מר יעקב וכטל: "אנו פועלים, במטרה להביא להפחתת יוקר המחיה. אני מצפה, כי הורדת עלויות הייבוא עבור היבואנים, תבוא לידי ביטוי בהפחתת עלויות המוצרים עבור הצרכנים".
ממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה, מר יעקב וכטל; ניתן לייבא סבון תמרוקים על בסיס הצהרת יבואן בלבד
ממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה, מר יעקב וכטל | עיבוד: שולי סונגו©

מריח נהדר: החל מה- 1 באפריל 2017, לא נדרשים עוד 'בדיקות יבוא לסבון תמרוקים' ומוצרים אלו נכנסו אל השוק על סמך הצהרות היבואנים באשר להתאמת  המוצרים ל'תקן הרשמי' החל עליהם – כך אישר והודיע אתמול (שני, ז' ניסן תשע"ז) הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה, מר יעקב וכטל.

רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן נעיםבפייסבוקאו בטוויטר.

על פי נתוני משרד הכלכלה והתעשייה, החלטה זו תפחית את עלויות היבוא בכ- 300 אלף ₪ בשנה.

הממונה על התקינה, מר יעקב וכטל; "אנו בוחנים את כלל המוצרים המיובאים ובכל מקום, בו ניתן להקל על הנטל הרגולטורי, להסיר חסמים ולהפחית עלויות – אנו פועלים, במטרה להביא להפחתת יוקר המחיה. אני מצפה, כי הורדת עלויות הייבוא עבור היבואנים, תבוא לידי ביטוי בהפחתת עלויות המוצרים עבור הצרכנים".

█ הממונה על התקינה, מר וכטל; בכל מקום בו ניתן להקל על הנטל הרגולטורי, להסיר חסמים ולהפחית עלויות – אנו פועלים

משרד הכלכלה, מקדם מדיניות זו באשר למגוון מוצרים נוספים, תוך הבטחת בטיחות ובריאות המשתמשים וזאת על ידי העמקת פעילות הפיקוח והאכיפה בשווקים.

יודגש, כי המשמעות של הקלה בבדיקות והעברת המוצר לקבוצה 3 – הינה שהחל מהיום 'מכון התקנים' יסתמך רק על הצהרת היבואן ללא בדיקות נוספות, לשם מתן היתר היבוא, בשונה מהמצב היום, המחייב גם בדיקת דגם המוצר עצמו.

מדובר בהקלה רגולטורית המביאה עמו ציפייה להשפעה על מחיר המוצרים ומשכך, על התחרות בשוק והיצע המחירים.

█ מנהל התקינה

מנהל התקינה פועל מכוח חוק התקנים תשי"ג – 1953 ופועל במטרה;

  • להעלות את איכות המוצרים.
  • להבטיח את בטיחות המוצרים.
  • להגביר תחרותיות התעשייה הישראלית בשווקים הבינלאומיים והמקומיים.
  • להסיר חסמי סחר בין לאומי.
  • להקל על ההכרה ההדדית בין ישראל לשותפותיה בבדיקות התאמה של מוצרים לדרישות התקנים.

תחומי אחריות:
הכרזה, בקרה ואכיפת התקנים הרשמיים בישראל. תקנים רשמיים מחייבים בייצור, בייבוא ובשיווק. קביעת המדיניות המקרו-כלכלית באמצעות מהלכים בתקינה.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן