פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

אורח נעים חדרה כל הכותבים משה נעים ערים בישראל

ברוכים הבאים ל-אתר כאן נעים; בראשית – אחרי 25 שנה…

אתם הגולשים, לרגל העלאתו לאוויר והרצתו של העיתון כאן נעים המקוון (5 בספטמבר 2002), אנא גלו קצת התחשבות. אנו אנשים המודים שהאינטרנט לגבינו, זר ומוזר ועדיין מהווה, בהשאלה, "פחד גבהים", כנראה עניין של זמן וניסיון, אנו מאמינים שנעבור גם את זה ◄ מאחורי אתר זה, עומד כרגע, צוות קטן ואיכותי שהתחייב למשימה רבת אתגרים, להעמיד לרשותכם, כמעט 24 שעות ביממה,7 ימים בשבוע את כל המידע האפשרי הרלוונטי לאזורנו, המוגדר בקריצה כ"אמצע המדינה" - בישובים בין בית ליד עד עתלית ובעצם אף קצת יותר.

כאן נעים, באינטרנט, נוגד כביכול את הרעיון הבסיסי העומד מאחוריו, מרשת פתוחה, לכל דיכפין, דווקא לאתר מוגדר, עם קהל יעד, לתושבי האזור של “אמצע המדינה” – אבל למען האמת כל גולש, מכל נקודה בכדור הארץ, ומחוצה לו, יתקבל בסבר פנים יפות ובכבוד מלכים.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

 משה נעים | ברוכים הבאים לאתר כאן נעים; בראשית - אחרי 25 שנה...ברגע זה נכנסנו לשנת 2003. ועלינו רשמית ברשת האינטרנט, במהלך שנת 2002, השתעשענו ולמדנו את ה”ייצור המוזר” הזה.

מאחורי אתר זה, עומד כרגע, צוות קטן ואיכותי שהתחייב למשימה רבת אתגרים, להעמיד לרשותכם, כמעט 24 שעות ביממה,7 ימים בשבוע את כל המידע האפשרי הרלוונטי לאזורנו, המוגדר בקריצה כ”אמצע המדינה” – בישובים בין בית ליד עד עתלית ובעצם אף קצת יותר.

המחויבות לאמינות ולאיכות תשאב מכישרונות הצוות ומן הסתם גם מהניסיון של הוצאת ‘מקומון כאן נעים‘ בעיר חדרה, במשך למעלה מ-25 שנים ברציפות.

הכל החל בעיר קטנה ו”זניחה” בשם: חדרה. העיתון/מקומון כאן נעים, נולד באחד באפריל, אולי כ”מתיחה” אבל ממש לא, בשנת 1976. הופעתם של ראשוני ה”מקומונים” היוותה חידה ואפילו מילה גסה, בקרב התקשורת הארצית בישראל.

עסקים רבים, לא הבינו בתחילה, מה זה מקומון ולשם מה צריך אותו, כאשר העיתונות הארצית בחרה להתעלם מן התופעה במפגיע או שפרסמה וציטטה באופן מזלזל בולט ומעליב. זה לא עזר.

חלפו שנים מספר ולימים אותם עיתוני המדינה; “הארץ“, “מעריב“, ו”ידיעות אחרונות“, הבינו שמידת הישרדותם, תלויה לא פחות ולצחוק הגורל ב…מקומונים, שהפכו לרשת ולמכרה זהב גם בצוק העתים שלהם.

אתר כאן נעים – אודותינו

את דרכנו ומאבקנו התחלנו בעיתון המקומי בשם; כאן נעים, בפורמט של 8 עמודי נייר עיתון מן הסוג הזול ביותר, בגודל מוכר עדיין של A-4, לימים, מ-מכונת כתיבה רגילה, לגבי הצעירים שביניכם, היא כיום, מוצג ארכאולוגי, כמו גם מכונת כתיבה חשמלית “קומפוזר“.

מכונת “סדר הצילום“, ראשיתה של “המהפכה הדיגיטלית” – גלילי נייר צילום, המתמשכים כאורך הגלות להדבקה ידנית, על נייר מילימטרי ואו-אז החלו להופיע בשוק ההוצאה לאור הפי. סי, בגלגולו הקודם, המקינטוש, אנחנו בחרנו, אז בלהיט לעריכה ולגרפיקה שולחנית במחשב שנקרא “אטארי“, כן, זה שגם שיחקו בו משחקי השמדת חלליות ומעין “מריו” ו”פקמן“. עוד מוצג ארכיוני – נוסטלגי, השמור עד היום, במשרדנו.

כאן נעים לוגומשנות השמונים של האלף הקודם, הפך העיתון כאן נעים, עם עשרות עמודיו, גם לצבעוני עם נייר כרומו משובח – לסיפור של הצלחה בקנה מידה גדול באזור חדרה.

זאת עד לאותו גל מיתון וטרור חסר תקדים שתקף (במהלך השנים; 2001-2) את העיר הקטנה חדרה הממוקמת, בין חיפה לתל אביב והפסיק את המשך הדפסתו של המקומון “כאן נעים” העיתון של חדרה והישובים, בשלב זה עד להודעה חדשה, או ליתר דיוק עד יעבור זעם כלכלי וביטחוני…

אתם הגולשים, לרגל העלאתו לאוויר והרצתו של העיתון כאן נעים המקוון (5 בספטמבר 2002), אנא גלו קצת התחשבות. אנו אנשים המודים שהאינטרנט לגבינו, זר ומוזר ועדיין מהווה, בהשאלה, “פחד גבהים“, כנראה עניין של זמן וניסיון, אנו מאמינים שנעבור גם את זה.

כעיקרון, באנו עם כאן נעים, לרשת האינטרנט, באופן הנוגד כביכול את הרעיון הבסיסי העומד מאחוריו, מרשת פתוחה “לכָּל דִכְפִין – יֵיתֵי וְיֵיכֹנס” דווקא לאתר מוגדר, עם קהל יעד, לתושבי האזור של “אמצע המדינה” – אבל למען האמת כל גולש, מכל נקודה בכדור הארץ ומחוצה לו, יתקבל בסבר פנים יפות ובכבוד מלכים.

הסבירו לנו, שהעיקר הוא בכמות ה”הקלקות” על כאן נעים. שיהיה.

אנו מתכוונים בכאן נעים, לתת לכם, יותר מידע ופנאי אמין ביותר, ללא משוא פנים, אשר ישמש אתכם ביעילות לידע, קבלת החלטות, לבילוי, ללימוד לצרכנות נכונה, שיהיה זמין 24 שעות ביממה, בכל מקום לשירותכם. כל הערה בונה, מילה טובה, עצה, רעיון מבריק, יתקבלו בשקיקה ובברכה.

שתהיה לכם שנה טובה,
שיהיה לכם נעים בגלישה.

שלכם,
משה נעים.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן