פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

בנקים כסף מדבר

לקוחות ותיקים ולקוחות עם מוגבלויות יזכו לעמלות מוזל בבנק

הפיקוח על הבנקים: בהתאם לתיקון שיזם הפיקוח על הבנקים, יידרשו הבנקים לחזור ולבצע אחת לשנה במרץ, סריקה מחודשת לאיתור חשבונות נוספים של ’לקוחות ותיקים’ ו’לקוחות עם מוגבלויות’ ולצרפם לשירות המסלולים הבסיסי ◄ המפקחת ד"ר בר; "החלטנו להתערב ולסייע באופן פרואקטיבי לאזרחים ותיקים ואזרחים עם מוגבלויות בישראל ובכך נחסכו כ-36 מיליוני ש"ח בשנה…".
0
0
דר' חדוה בר, המפקחת על הבנקים, בנק ישראל | עיבוד צילום ממחושב: שולי סונגו©
דר’ חדוה בר

צעד נוסף של הפיקוח על הבנקים לטובת הלקוחות: הפחתת עמלות עו”ש ל-200 אלף אזרחים ותיקים ואזרחים עם מוגבלויות כך עולה מדרישת הפיקוח על הבנקים, שהביא להעברתם ל’מסלול של עמלות מוזל בבנק’ בו הם מנהלים את חשבונם 200,000 אזרחים ותיקים ואזרחים עם מוגבלויות שיחסכו מעתה עשרות עד מאות שקלים לשנה, בסכום מצטבר של 36 מיליוני ש”ח בשנה.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

ביום 1.9.2016, נכנסה לתוקף ההוראה של ’הפיקוח על הבנקים’ שחייבה את הבנקים לצרף באופן יזום חשבונות של אזרחים ותיקים ו-אזרחים עם מוגבלויות לשירות המסלולים הבסיסי.

שירות זה, הנו בעלות של 10 שקלים בחודש, וכולל 10 פעולות ב’ערוץ ישיר’ ופעולת פקיד אחת בחודש.

דוברות והסברה כלכלית של בנק ישראל | מסרה באמצעות הגב’ מיטל רפאלי לפורטל ’כאן נעים | kan-naim | אתר האינטרנט של כל המדינה’, כי; “הצירוף של החשבונות נעשה על ידי הבנקים בתום הליך סריקה שבמסגרתה זוהו החשבונות שההצטרפות לשירות המסלולים הבסיסי משתלמת עבורם מבחינת החיסכון הכספי.

לצפייה בסרטון ההסבר החדש על מסלולי העמלות

בסריקה הנוכחית, צורפו לשירות המסלולים הבסיסי כ-200,000 חשבונות ויחסכו באופן מצטבר ללקוחות הבנקים 36 מיליוני שקלים בשנה. בממוצע החיסכון בעמלות מהמעבר היזום מוערך בסכום הנע בין עשרות שקלים למאות שקלים בשנה לחשבון בודד.

בהתאם לתיקון שיזם הפיקוח על הבנקים, יידרשו הבנקים לחזור ולבצע אחת לשנה, בחודש מרץ, סריקה מחודשת לאיתור חשבונות נוספים של לקוחות ותיקים ולקוחות עם מוגבלויות ולצרפם לשירות המסלולים הבסיסי.

המפקחת על הבנקים, ד”ר חדוה בר אמרה; “החלטנו להתערב ולסייע באופן פרואקטיבי לאזרחים ותיקים ואזרחים עם מוגבלויות בישראל ובכך נחסכו כ-36 מיליוני שקלים בשנה מהתשלום עבור שירותים בנקאיים בסיסיים לשתי אוכלוסיות מוחלשות.

אני קוראת ליתר אזרחי המדינה וגם ל’עסקים הקטנים’ לבדוק מול הבנק שלהם האם משתלם להם לעבור למסלול העמלות שיזם הפיקוח על הבנקים ולחסוך כך עשרות שקלים ועד מאות שקלים בשנה”. סיכמה המפקחת על הבנקים.

■ מצאתם טעות בכתבה, זה לא נעים! לחצו כאן ספרו לנו ונתקן.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

Add Comment

Click here to post a comment

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

דילוג לתוכן