מדא גייס את מירי בוהדנה למאמצים של מדא בנושא הקורונה

"מזה כשנתיים מגן דוד אדום הוא משפחה עבורי ומקום שבמסגרתו אני זוכה לתת מעצמי למען אחרים" - סיפרה מירי בוהדנה; "נגיף הקורונה, יצר בהלה רבה בעולם וגם בארץ והרבה דברים בנושא אינם ברורים, מה שיכול להלחיץ עוד יותר. לכן, שמחתי מאוד לשתף פעולה עם מדא, גם בנושא הזה, וליצור סרטון ביחד עם דר' סטרוגו, שמטרתו להעלות מודעות לפעולות שונות שחשוב לעשות, כדי למנוע הדבקה, לתת תשובות ולהרגיע את הציבור" .

אורלי לוי לא ידעה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | אומנם עמיר פרץ הצהיר שוב ושוב שהוא רוצה ממשלה בתמיכת הרשימה המשותפת, אבל אורלי לוי אבקסיס פשוט לא ידעה | להשוות קורונה לשפעת זה אולי מרגיע - אבל לא נכון.

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

גבר | Man דיני משפחה וירושה

גרוש היזהר מתעללות בגרושתך וילדיך אתה עלול לפצותם בכחצי מיליון ₪

ביהמ"ש לענייני משפחה בעיר פתח תקווה, פסק, כי על הגבר לשלם 350,000 ₪, פיצויים לאישה על הנזקים שגרם לה וכן לממן הטיפולים הנפשיים אליהם היא נדרשת ◄ הגבר הכחיש ההתעללות בילדיו וטען, כי לו ולאישה היו נישואים פתוחים ולכן פרשיות האהבים בהן היה מעורב אינן נחשבות כבגידה ◄ עו"ד מיקי שיפמן; "מרבית בני הזוג אינם מודעים לכך שבמסגרת דיני המשפחה, ניתן גם לתבוע נזקים מבן או בת הזוג בשל התעללות או התעמרות לאורך השנים".
עורך דין מיקי שיפמן ברקע זוג מתווכח ליד הילדים
עורך דין מיקי שיפמן

יש נשים אמיצות שיודעות להשים קץ לייסוריהן עם בן זוג שפל. יש גם כאלה שלעיתים יוצאות גם נשכרות מכך לפחות בפיצוי הולם שקובע בית המשפט. כך קרה לאישה תושבת המרכז, שקצה במסכת התעללות קשה שעברה מידי בן זוגה שכללה בין היתר בגידות מרובות, אלימות פיזית, נפשית וכלכלית – כלפיה וכלפי ילדיהם המשותפים. האישה הגישה תביעת נזיקין כנגד בעלה לשעבר, בסך מיליון שקלים.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

התביעה נזיקין כנגד בעלה לשעבר, הוגשה באמצעות עו”ד מיקי שיפמן, מומחה לדיני משפחה, גירושין, צוואות, עיזבונות ומגשר, אשר פרס את מסכת התעללות קשה מצד הבעל לשעבר, אשר כללה; בגידות מרובות, אלימות פיזית, נפשית וכלכלית – כלפיה וכלפי ילדיהם המשותפים.

עוד נטען, בתביעת האישה, כי לגבר נולדה בת מחוץ לנישואין מאישה אחרת.

זאת ועוד; האישה, טענה בין היתר, כי הגבר גם הטריד מינית את בתם המשותפת, חשף את בנם לסרטים פורנוגרפיים, לא שעה לצורכי הילדים, הכריח אותם ’לאכול חמץ בפסח’ ועוד.

עו”ד שיפמן, טען בשם האישה, כי כתוצאה ממעשיו, חוו היא והילדים פגיעות רבות וקשות, ונדרשו לטיפולים נפשיים ותרופתיים.

הגבר מצדו הכחיש את ההתעללות בילדיו מכל וכל, וטען, כי לו ולאישה היו “נישואים פתוחים”, ולכן פרשיות האהבים בהן היה מעורב אינן נחשבות כבגידה.

הבעל לא נותר חייב, והגיש שתי תביעות נגד האישה, האחת בטענה לניכור הורי והסתת הילדים נגדו והשנייה בטענה ל’פגיעה בפרטיות’, עקב הצגת תמונות אינטימיות שלו ושל מאהבתו כחלק מכתבי הדין שהוגשו אל בית המשפט.

“בית המשפט מורה על חלוקת רכוש לא שוויונית – במטרה לפצות את בן הזוג או הילדים שספגו התעללות ממושכת לאורך שנים…”

מומחית בתחום הנפש שבדקה את בני המשפחה, קבעה, כי הם סובלים מ’נכויות נפשיות’ רבות כתוצאה מהתעללות האב ואף קבעה, כי הוא סובל מ’נרקסיזם’ וכן מאי-יכולת ליטול אחריות על מעשיו.

בית המשפט לענייני משפחה בעיר פתח תקווה אשר דן במקרה, פסק, כי על הגבר לשלם 350,000 שקלים פיצויים לאישה על הנזקים שגרם לה וכן לממן את הטיפולים הנפשיים אליהם היא נזקקת.

בנוסף, נפסק, כי הגבר, יפצה את האישה על נזקים לא ממוניים, ועל כאב וסבל, בסך של 70,000 שקלים.

גם לילדים קבעה כב’ השופטת, פיצוי מצד אביהם, על סך 20,000 שקלים לכל אחד וכן מימון טיפול פסיכולוגי, ומימון הוצאות משפט בסך 50,000 שקלים.

לדברי עו”ד שיפמן, מומחה העוסק ב’דיני משפחה’; “מרבית בני הזוג, אינם מודעים לכך שבמסגרת דיני המשפחה, ניתן גם לתבוע נזקים מבן או בת הזוג בשל התעללות או התעמרות לאורך השנים”.

“על פי רוב, סכום הפיצויים מתקזז מחלקו של בן הזוג המתעלל ברכוש המשותף – כך שלמעשה, בית המשפט מורה על חלוקת רכוש לא שוויונית – במטרה לפצות את בן הזוג או הילדים שספגו התעללות ממושכת לאורך שנים” – סיכם עו”ד מיקי שיפמן, מומחה לדיני משפחה, גירושין, צוואות, עיזבונות ומגשר.

■ מצאתם טעות בכתבה, זה לא נעים! תלחצו כאן ספרו לנו ונתקן.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן