פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

הורוסקופ | צילה שיר-אל

תחזית אסטרולוגית של צילה שיר-אל לבני כל המזלות מה-13 עד ה-19 בבמאי 2016

0
0

הורוסקופ השבוע בואו לקרוא מה צופנים לנו הכוכבים, האסטרולוגית המפורסמת צילה שיר-אל, מגישה לגולשי אתר kan-naim, את התחזית הכללית לכל בני כל המזלות, המתייחסת לשבוע שבין התאריכים ה-13 עד ה-19 במאי 2016.
תחזית אסטרולוגית של צילה שיר-אל לבני כל המזלות מה-13 עד ה-19 בבמאי 2016
תחזית אסטרולוגית של צילה שיר-אל לבני כל המזלות מה-13 עד ה-19 בבמאי 2016

האסטרולוגיה השבועית שלך, אם את/ה רוצה לדעת על הצפוי לך על הכול ומראש… האסטרולוגית המפורסמת צילה שיר-אל, מגישה לגולשי אתר kan-naim, את התחזית הכללית לכל בני המזלות. התחזית האסטרולוגית מתייחסת הפעם לשבוע שבין התאריכים ה-13 עד ה-19 במאי 2016.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

♥ טיפ לילידי השבוע ♥
זוהי תקופה טובה מאוד להידוק וחיזוק הקשר עם צעירים מכם במשפחה שזקוקים לכם ולחזק את היחסים ביניכם לסובבים אתכם בכל המישורים האפשריים..

♥ ל- מזל החודש – שור

♥ מזל שור התאמה לבני מזלות אחרים.

שור (20 באפריל עד 20 במאי)

תחזית אסטרולוגית כאן נעים לבני מזל שור

★ זוהי תקופה מאוד משמעותית עבורכם, בעיקר בענייני כספים והיכולת שלכם לספק את צורכיהם של הקרובים לכם ביותר כדי שיצליחו לקיים את מטרותיהם כפי שהם מבינים שצריך להיות. מצד אחד, הכוכב וונוס שאחראי על מערכות יחסים נמצא אצלכם במזל ונותן לכם את האפשרות ליהנות מפרגון ותמיכה, אך בגלל העובדה שגם כוכב התקשורת במזל שלכם ובנסיגה , בהחלט ייתכן שהקרובים לכם ישנו דעתם ויוותרו על העזרה.

תאומים (21 במאי עד 22 ביוני)

תחזית אסטרולוגית אתר נעים למזל תאומים

★ מומלץ לכם להיות הרבה יותר מפויסים עם עצמכם והסביבה ולא להגיד את כל העולה על דעתכם ללא שליטה. זה בדיוק הזמן שבו עליכם לחשוב כיצד אתם רוצים לתקשר עם הקרובים לכם מבחינה רגשית. כדאי לא להחצין את רגשותיכם ולהחליט שאתם לוקחים פסק זמן מסוים עד אשר תעלו אל פני השטח את מה שאתם רוצים להגיד. נסו לחזק את החברות על בסיס אמון וכיבוד הדדי.

סרטן (21 ביוני עד 22 ביולי)

תחזית אסטרולוגית כאן נעים לבני מזל סרטן

★ חשוב מאוד בפרק זמן זה של חייכם לשמור על איזון. נראה שצרכי החיים גרמו לכך שלאחרונה איבדתם שליטה על כל הדברים שהיו חשובים לכם במיוחד והפעם אתם עובדים הרבה ובצורה אינטנסיבית על מנת להשכיח מעצמכם את הצער והכאב על שינוי דרככם בחיים. חשוב מאוד להיעזר בחברים שדורשים את טובתכם כי בתקופות קשות, הם אלה שיהיו עבורכם וילוו אתכם.

אריה (23 ביולי עד 22 באוגוסט)

תחזית אסטרולוגית כאן נעים לבני מזל אריה

★ לאחר אירועים סוערים שפקדו אתכם לאחרונה מומלץ לכם מאוד להשקיע כמה שיותר זמן פנוי ואנרגיה בעבודה שלכם על מנת לקדם את עצמכם למקומות שהייתם רוצים להגיע אליהם. נראה שההבטחות שהובטחו לכם לא תמיד מוכיחות את עצמן ואתם צריכים להיאבק על כל דבר לפני שאתם מקבלים אותו. זה הזמן שלכם להרוויח כספים בזכות עצמכם וחשוב שתנצלו אפשרות זו.

בתולה (23 באוגוסט עד 22 בספטמבר)

תחזית כאן נעים לבני מזל בתולה

★ בשבוע הקרוב ייצא סוף סוף כוכב השפע יופיטר מהנסיגה בה שהה בחודשים האחרונים ובמזל שלכם. זה יהיה בדיוק הזמן לקצור את פירות השקעתכם. נראה שבחודשים האחרונים הייתם מאוד עסוקים על מנת להוכיח את עצמכם ועובדה זו לא תמיד מצאה חן בעיני הקרובים לכם שתענו שאתם מזניחים את חובותיכם כלפיהם. זה יהיה בדיוק הזמן הנכון להוכיח את עצמכם כלפי כל הטענות שהיו נגדכם.

מאזניים (23 בספטמבר עד 22 באוקטובר)

תחזית כאן נעים לבני מאזניים

★ אתם עוברים מהפך רגשי ביחס לתפיסת העולם שלכם לגבי הסביבה הקרובה של חייכם. נראה שהתחלות חדשות מגיעות אליכם לאט לאט דרך אחריות שאתם לוקחים ומוכנים להשקיע בפרויקטים שאתם מאמינים בהם על מנת שיצליחו ותוכלו ליישם את מטרותיכם. יש לכם יכולת התמדה והשקעה ולכן חשוב מאוד שתעשו דברים שאתם מאמינים בהם למרות שהם יכולים לגרום לכם להוצאות כלכליות מרובות.

עקרב (23 באוקטובר עד 21 בנובמבר)

תחזית כאן נעים לבני מזל עקרב

★ אתם עוברים תקופה מאוד לא פשוטה בחייכם שכן אתם נדרשים למחויבות ואחריות רגשית וכלכלית. זה בדיוק הזמן לא לוותר על תוכניותיכם, גם אם הן גוזלות מכם זמן רב. ככל שתתכננו לטווח הרחוק כך תצליחו במטרותיכם כיוון שאתם טובים בעיקר בתוכניות לטווח ארוך. יש לכם יכולת לראות את היעד ולהתארגן בהתאם. מבחינה כספית אתם בתקופה מאוד לחוצה ולכן חייבים להתארגן בהתאם.

קשת (22 בנובמבר עד 21 בדצמבר)

תחזית כאן נעים לבני מזל קשת

★ אתם עוברים תקופה מאוד קשה כיוון שאתם נדרשים לשנות את חייכם מהקצה ועד הקצה. הבגרות הפנימית שאתם חווים אותה עכשיו תגרום לכך שתפעלו בצורה הנכונה ובצורה מתונה, למרות שלעיתים קרובות תרגישו שאין לכם סבלנות לשמוע טרוניות של אנשים או את אלה שבאים אליכם בטענות. יכולת ההכלה שלכם בחודשים הקרובים תהייה מועטה ולכן מומלץ לכם לא להתחיל בפרויקטים חדשים.

גדי (22 בדצמבר עד 19 בינואר)

תחזית כאן נעים לבני מזל גדי

★ האינטואיציה הטבעית שלכם מובילה אתכם נכון למרות שלעיתים קרובות אתם תוהים אם אתם עושים את הדבר הנכון. ייתכן ואתם מחפשים תשובות במקומות חדשים אצל מי שנדמה לכם שמבין יותר מכם, אך אם תקשיבו לעצמכם תבינו שאתם בהחלט פועלים נכון ובצורה הבריאה ביותר בכל הערוצים שנפתחו בפניכם לאחרונה. הגיע הזמן לעשות שינוי משמעותי בחיים ולקחת את האחריות על התוצאות.

דלי (20 בינואר עד 18 בפברואר)

תחזית כאן נעים לבני מזל דלי

★ אתם עסוקים עם חברים שלאחרונה אתם מחפשים את קירבתם אך הם מאכזבים אתכם שוב ושוב. זה הזמן לבדוק את החברות שביניכם במדדים אחרים יותר נכונים, על מנת שתוכלו לשפוט ולהחליט סופית מיהם אלה שימשיכו אתכם גם בעתיד. יש לכם יכולת לתרום באנרגיה הקלילה והזורמת שלכם ובתקופה הקרובה תרגישו בשמחה שגם אלה שלא חשבתם שירצו קשר אתכם, יחפשו את קרבתכם.

דגים (19 בפברואר עד 20 במרץ)

תחזית כאן נעים לבני מזל דגים

★ אתם נמצאים בתקופה של עליות וירידות בחייכם מבחינה כספית וזאת בגלל התנהלות לא נכונה לאורך שנים. חשוב מאוד שתעשו סוף לצורת חייכם הנוכחים ותבקשו מאנשים שקרובים אליכם שיהיו יותר עצמאיים וידאגו לעצמם. במידה ותמשיכו לתת יותר מאשר לקבל, אין ספק שתישאבו למקום שבו לא תוכלו יותר לעזור ולא בטוח שיהיה לכם במי להיעזר. הגיע הזמן לראות את המציאות בסביבת חייכם כפי שהיא.

טלה (21 במרץ עד 19 באפריל)

תחזית אסטרולוגית כאן נעים לבני מזל טלה

★ מבחינה כלכלית זוהי תקופה לא בטוחה, כיוון שכוכב התקשורת מרקורי מבצע את נסיגתו בבית הכספים שלכם. עובדה זו מלמדת על כך שההוצאות שלכם גדלות בכל פעם יותר ויותר ואין לכם שליטה על הנעשה. נראה שלעיתים דווקא הקרובים לכם ביותר הם אלה שמבקשים מכם עזרה ולא תמיד נותנים דעתם על העובדה שגם לכם לעיתים אין עבור דברים שאתם רוצים, אך הם לא תמיד מתחשבים בכך.

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

■ מצאתם טעות בכתבה, זה לא נעים! תלחצו כאן ספרו לנו ונתקן
_________

התחזית, הנה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית ומפורטת, מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית. אם אתם מעוניינים במפה אסטרולוגית, שלחו מייל , ע”י לחיצה כאן;.

הכותבת צילה שיר-אל, משמשת יועצת זוגית ומשפחתית מוסמכת בתחומי: אסטרולוגיה, נומרולוגיה, טארוט לפניות אישיות לגברת שיר-אל כתבו אל – zila@012.net.il.

■ מצאתם טעות בכתבה, זה לא נעים! תלחצו כאן ספרו לנו ונתקן

0
0אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

דילוג לתוכן