מדא גייס את מירי בוהדנה למאמצים של מדא בנושא הקורונה

"מזה כשנתיים מגן דוד אדום הוא משפחה עבורי ומקום שבמסגרתו אני זוכה לתת מעצמי למען אחרים" - סיפרה מירי בוהדנה; "נגיף הקורונה, יצר בהלה רבה בעולם וגם בארץ והרבה דברים בנושא אינם ברורים, מה שיכול להלחיץ עוד יותר. לכן, שמחתי מאוד לשתף פעולה עם מדא, גם בנושא הזה, וליצור סרטון ביחד עם דר' סטרוגו, שמטרתו להעלות מודעות לפעולות שונות שחשוב לעשות, כדי למנוע הדבקה, לתת תשובות ולהרגיע את הציבור" .

אורלי לוי לא ידעה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | אומנם עמיר פרץ הצהיר שוב ושוב שהוא רוצה ממשלה בתמיכת הרשימה המשותפת, אבל אורלי לוי אבקסיס פשוט לא ידעה | להשוות קורונה לשפעת זה אולי מרגיע - אבל לא נכון.

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

כתוב בכוכבים מזל החודש

מזל טלה – מזל החודש בין התאריכים 21.03 עד 20.04.2016

בקבלה מייחסים למזל טלה קשר מיסטי לחודש ניסן שהיה החודש הראשון למניין החודשים מיציאת מצרים, כך מזל טלה שהוא הראשון בגלגל המזלות ומשום כך הם חשים כי הם חייבים להיות ראשונים בכל דבר. בני מזל טלה פועלים בנחישות להשגת יעדיהם ומסלקים מדרכם כל מכשול או עיכוב. כאשר מגבילים אותם הם עלולים להגיב בתוקפנות, אך מטבעם הם נוטים לחסד ורחמים.
מזל טלה - מזל החודש בין התאריכים 21.03 עד 20.04 | צילום: ארכיון | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
מזל טלה

מזל טלה הוא אחד משלושת מזלות יסוד האש, יחד עם מזל אריה ומזל קשת, הוא משתייך לקבוצת המזלות הקרדינליים, יחד מזל סרטן, מזל מאזניים ומזל גדי. הכוכב השליט של מזל טלה הוא מאדים.

במסורת היהודית מזל טלה מתייחס אל חודש ניסן. מושג זה מתייחס לרעיון שבתקופה הנתונה מיקום השמש באזור השמיים המוקצה למזל טלה האסטרולוגי.

התיקון של מזל טלה הוא ללמד עצמם להגיע לאיזון הנכון ולחזק את יכולתם לראות את טובת הזולת ולהתעלות מעל חשבונות אישיים. ללמוד לעמוד בפני כל מצב, מבלי שיזדקקו לאישורם של אחרים.

גברים בני מזל טלה – אביב נצחי זורם בעורקיהם, וממלא אותם התלהבות ואימפולסיביות. הם מתאהב בקלות ומתלהבים כילדים. כמשמרים את הנעורים לנצח.

נשים בנות מזל טלה – יוזמות, יוצרות ותמיד מובילות. הן אינן מעוניינות בבן זוג שייסחב מאחריה, ומצד שני גם שלא בגבר שינהיג אותה. היא תעדיף, מישהו בעל אנרגיה שווה לשלה.

מאפייני המזל:

סמל המזל: טלה.
איבר בריאותי רגיש: ראש.
אלמנט: אש, יוזם.
נאמנות: עליהם נאמר המשפט “כשאת אומרת לא, למה את מתכוונת”… והדבר מתאים לגברים ונשים כאחד.

תכונות חיוביות:

אוהבים להגיע ראשונים לכל מקום. פתוחים וחביבים באופי, פעלתנים מאוד, אוהבים פעילויות עם אלמנט של אומץ.

אוהבים להיות בתנועה, בעלי יוזמה, יש להם כריזמה טבעית, סולחים בנקל, פופולאריים בכל מקום, בעלי יכולת נתינה.

תכונות שליליות:

פועלים בצורה אימפולסיבית מבלי לחשוב ולתכנן מראש מה לעשות.

אוהבים נוחות ולא לקחת אחריות, דואגים קודם כל לעצמם, ילדותיים בגישתם לחיים, אוהבים להתגאות בכל דבר, מתרגזים מהר.

קשה להם לדחות סיפוקים וכל דבר רוצים מייד!

הסתגלות למסגרת:

בכל מצב תמיד ינסו להתבלט כך שבמידה והם נמצאים עם דמות חזקה מהם והמשרה אוירה סמכותית, הרי שלא יסכימו לקבל את הנהגתו וינסו לערער על סמכותו…

תחביבים:

כל תחום עיסוק שיש בו אומץ יתאים לטלה האנרגטי להוצאת המרץ הבלתי נדלה שלו וזאת בנוסף לתחביבים המכילים בתוכם דינאמיקה ותנועה.

נאמנות:

עליהם נאמר המשפט “כשאת אומרת לא, למה את מתכוונת”…והדבר מתאים לגברים ונשים כאחד

תחזית כללית שנתית לילידי המזל:

שפע;

הכוכב יופיטר, נמצא כרגע במזל בתולה, שהוא גם בית הבריאות והעבודה שלכם ולכן נראה שבשנה האחרונה היו לכם הצלחות כספיות שנבעו מעבודה קשה.

ייתכן שהיו פעמים שלא הרגשתם מוערכים מספיק אך בסופו של דבר הצלחתם בתכניותיכם.

החל מחודש אוגוסט ייכנס כוכב השפע המוכר גם בשמו כוכב צדק וגם כוכב יופיטר לבית השותפויות שלכם, כך שתוכלו ליהנות מיחסים טובים ומשמעותיים, הן במסגרת האישית והן במסגרת המקצועית.

אתגר;

ההתנהלות שלכם במשך כל השנה האחרונה הראתה לכם שתפיסת העולם שלכם היתה פעמים רבות מוטעית או יותר נכון מתאימה לכם אך לא בהכרח לאחרים וזאת למרות שהשתדלתם לעשות את מירב המאמצים.

גם השנה תאלצו להתמודד עם שינויים וקשיים שהחיים מציבים בפניכם על מנת שתפתחו תפיסת עולם חדשה.

תקופה שתהייה לכם תקופת מבחן הינה בין החודשים אפריל ועד אוגוסט 2016.

מומלץ לכם לחפש נסיעות למקומות מרוחקים מהמקום הטבעי שלכם, שבהם תוכלו ללמוד ולהעשיר את עצמכם ואת עולמכם המקצועי.

* בברכת מזל טוב

___________

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית ומפורטת, מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית. אם אתם מעוניינים במפה אסטרולוגית, שלחו מייל , ע”י לחיצה כאן;.

הכותבת צילה שיר-אל, משמשת יועצת זוגית ומשפחתית מוסמכת בתחומי: אסטרולוגיה, נומרולוגיה, טארוט לפניות אישיות לגב’ שיר-אל כתבו אל – zila@012.net.il, או בטלפונים: [
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן