איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

נגישות כאן ישראל

נציב שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות שבמשרד המשפטים: אברמי טורם

מר טורם, בעל תואר ראשון במנהל עסקים מהמכללה למנהל ובוגר תוכנית העמיתים "מעוז" בשיתוף אוניברסיטת הרווארד, פעל רבות לקידום שוויון זכויות והזדמנויות לאנשים וילדים עם מוגבלות והוא מחלוצי "קואליציית השולחן העגול" שפעלה לקדם העסקה של אנשים עם מוגבלות ◄ טורם, המחליף את הנציב היוצא מר אחיה קמארה, שימש כמנכ"ל "בית הגלגלים".
אברמי טורם נציב שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות שבמשרד המשפטים | עיבוד צילום: שולי סונגו
אברמי טורם

אברמי טורם, נבחר ואושר לעמוד בראש נציבות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות ב’משרד המשפטים’, כך אישרה הממשלה לאחר ששרת המשפטים, ח”כ איילת שקד, הגישה את מינויו לתפקיד הבכיר.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

שרת המשפטים, ח”כ איילת שקד, אמר עם אישור המינוי, כי; “אני מברכת את מר אברמי טורם על כניסתו לתפקיד. אני בטוחה שהניסיון הרחב שרכש בתחום עבודתה של הנציבות רב ועשיר.

נציבות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, היא יחידה חשובה ביותר במשרד המשפטים המסמלת את מהות הצדק. היא פועלת לשוויון ושילוב בתעסוקה, חינוך, דיור ועוד.

“אין לי ספק – הוסיפה השרה שקד, כי; “כישוריו של מר אברמי, יסייעו לו ויעמדו לזכותו בתפקידו החדש. בהזדמנות זו, אבקש להודות למר אחיה קמארה, על שנים רבות של עשייה מסורה כנציב”.

מנכ”לית משרד המשפטים, הגב’ אמי פלמור, ברכה אף היא ואמרה, כי; “אברמי טורם, מגיע עם יכולות מוכחות כדי להוביל את העשייה החשובה של ’נציבות שוויון לאנשים עם מוגבלות’.

קידום שוויון לאנשים עם מוגבלות הוא יעד מרכזי, ערכי ומוסרי, של משרד המשפטים בכלל והנציבות בפרט. תנופת העשייה שהוביל הנציב היוצא מר קמארה, תימשך ותתפתח ותגיע לפסגות חדשות”.

מר טורם, פעל בשנים האחרונות רבות לקידום שוויון זכויות והזדמנויות לאנשים וילדים עם מוגבלות.

בין היתר היה מחלוצי “קואליציית השולחן העגול” שפעלה לקדם העסקה של אנשים עם מוגבלות.

*המידע הועבר באדיבות פורטל הנגישות לבעלי מוגבלויות נגישות-נט

■ מצאתם טעות בכתבה, זה לא נעים! תלחצו כאן ספרו לנו ונתקן.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן