ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

לגלריית כאן נעים

פורום כאן נעים

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

הורוסקופ | צילה שיר-אל

תחזית אסטרולוגית לבני כל המזלות מה-22 עד ה-28 בינואר 2016

הורוסקופ מאת צילה שיר-אל לבני כל המזלות מה-22 עד ה-28 בינואר 2016; בואו לקרוא מה צופן לכם העתיד בשבוע הבא עלינו לטובה, על הכול ומראש, ב "הורוסקופ, אתר kan-naim", מטעם האסטרולוגית הישראלית צילה שיר-אל, המביאה התחזית האסטרולוגית לבני כל המזלות, ועל כך, נאמר; לכל אדם כוכב יש בשמים ♥ ילידי השבוע: חשוב מאוד שתהיו קשובים לרצונותיכם העמוקים ביותר.
0
0
מזל דלי, תחזית אסטרולוגית של צילה שיר-אל לבני כל המזלות מה-22 עד ה-28 בינואר 2016
מזל דלי

האסטרולוגיה השבועית שלך, אם את/ה רוצה לדעת על הצפוי לך על הכול ומראש… האסטרולוגית המפורסמת צילה שיר-אל, מגישה לגולשי אתר kan-naim, את התחזית הכללית לכל בני המזלות. התחזית האסטרולוגית מתייחסת הפעם לשבוע שבין התאריכים מה-22 עד ה-28 בינואר 2016.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

♥ טיפ לילידי השבוע ♥

הכוכב מרקורי שהוא גם כוכב התקשורת מבקר הפעם אצלכם בבית תת המודע ולכן חשוב מאוד שתהיו קשובים לרצונותיכם העמוקים ביותר.

♥ ל- מזל החודש – דלי

♥ מזל דלי התאמה לבני מזלות אחרים.

דלי (20 בינואר עד 18 בפברואר)

תחזית כאן נעים לבני מזל דלי

★ כוכבים רבים שנמצאים אצלכם בבית המקושר עם תת ההכרה ובבית המקושר עם בנייה חברתית הינם מנוגדים זה לזה ולכן אתם נמצאים עכשיו בתקופה של חשבונות נפש שבהם אתם מוצאים עצמכם לא פעם מתלבטים בין ההיגיון לרגש ובין ההבנה שמה שנכון לכם לעשות טכנית הוא לא מה שהנשמה שלכם הייתה בוחרת בבחירה חופשית. עשו את כל המאמץ לשלב בין ההיגיון לרגש.

דגים (19 בפברואר עד 20 במרץ)

תחזית כאן נעים לבני מזל דגים

★ נראה שאנשים קרובים במעגל המשפחתי הראשון שלכם מאוד מאוכזבים מכם ומדרך ההתנהלות שלכם. כנראה שהבטחתם דברים שאינכם מקיימים , אך עדיין אינכם מבינים מדוע כועסים עליכם ולעיתים אף מתרחקים מכם . זוהי ההזדמנות עבורכם לנסות ולהגיע אל הקרובים לכם ולהסביר להם מדוע בחרתם בדרך התנהגות מסוימת ומדוע אכזבתם את אלה שרצו בטובתכם.

טלה (21 במרץ עד 19 באפריל)

תחזית אסטרולוגית כאן נעים לבני מזל טלה

★ החודש הקרוב עומד להיות חודש שבו תהייה לכם התעוררות מבחינה חברתית בגלל מעבר השמש במקום המקושר ליכולת שלכם לשדרג את מעמדכם החברתי. נראה שהעשייה שלכם לאחרונה תרמה לקידום מעמדכם ולכן כל מה שאתם יכולים עכשיו לעשות הוא לקחת אחריות על החלטותיכם ולמרות הצורך שלכם בחופש תמידי, להבין שמה שאתם חותרים אליו היום, יתגשם בתוך שנה.

שור (20 באפריל עד 20 במאי)

תחזית אסטרולוגית כאן נעים לבני מזל שור

★ מבחינה מקצועית זוהי תקופה מצוינת לשווק את עצמכם כיוון שנראה שאתם עסוקים מאוד עם נושאי קריירה ויש לכם צורך פנימי להוכיח את עצמכם. ייתכן שתצטרכו ללמוד לשם כך תחומי נושאים חדשים שהקרובים אליכם לא תמיד יאהבו את העובדה שבדרך זו אתם למעשה מתרחקים מהם. בכל מקרה, צעירים מכם במשפחה יאהבו ויכבדו את ההתנהגות שלכם.

תאומים (21 במאי עד 22 ביוני)

תחזית אסטרולוגית אתר נעים למזל תאומים

★ הכוכב סטורן ממשיך לתת בכם את אותותיו ולדרוש מכם לא להתנדנד בנושא שותפויות ואף לקחת החלטות משמעותיות בנוגע לקרובים לכם בחיים. נראה שאתם מרגישים די אהובים על ידי הקרובים שלכם, אך עדיין לא ברור לכם העתיד וכיצד אתם יכולים לפעול ביחד על מנת להגיע להישגים ולתוצאות. מבחינה מקצועית אתם נמצאים עכשיו בתנופה ועבודה רבה לפניכם.

סרטן (21 ביוני עד 22 ביולי)

תחזית אסטרולוגית כאן נעים לבני מזל סרטן

★ הכוכב מרקורי נמצא כרגע בנסיגה בבית השותפויות שלכם ולא נותן לכם מנוח עד שתחליטו כיצד אתם צריכים לכלכל את מעשיכם על מנת שכל אחד יישא בנטל בצורה שווה. נראה שאתם קצרי סבלנות כלפי אנשים שלא מבינים את המניעים שלכם, אך קשה להאשים אתכם, כיוון שאתם באמת עוברים תקופה שאינה קלה כלל וכל. רק בחלוף הנסיגה, תתחילו להבין כיצד עליכם להתנהג ומה קורה.

אריה (23 ביולי עד 22 באוגוסט)

תחזית אסטרולוגית כאן נעים לבני מזל אריה

★ כוכב התקשורת נמצא בבית העבודה והבריאות שלכם כך שאתם מוטרדים בשני נושאים אלה ולא יודעים כיצד לחלק את זמנכם וכיצד אתם צריכים לנהוג. ייתכן גם שבריאותם של הקרובים לכם אינם כתמול שלשום ואתם דואגים להם. במהלך כל החודש הקרוב תצטרכו להחליט כיצד אתם רוצים להמשיך בעבודה ובאיזה תנאים מתאים לכם יותר לעבוד.

בתולה (23 באוגוסט עד 22 בספטמבר)

תחזית כאן נעים לבני מזל בתולה

★ אירועי חייכם האחרונים גרמו לכם לחשוב על הצורך לשנות את מסגרת חייכם האישית במעגל הקרוב לכם ביותר. נראה שאתם לא יכולים יותר לשחק את המשחק ששיחקתם כל חייכם והוא להראות שהכול בסדר, ואתם רוצים לשתף את הקרובים לכם בתחושותיכם האישיות ואולי גם הכמוסות ביותר. עליכם להבין שלכל גילוי דעת כזה יש מחיר עמו תאלצו להתמודד.

מאזניים (23 בספטמבר עד 22 באוקטובר)

תחזית כאן נעים לבני מאזניים

★ הכוכב מארס שמביא איתו אינטנסיביות מוחלטת נמצא אצלכם בבית הכספים וגורם לכך שאתם מאוד מעורבים מבחינה כלכלית בכל מה שקורה אצלכם בחשבון הבנק, משהו שעד היום נמנעתם מלעשות. אתם מבינים שכדי להצליח בחיים חשוב מאוד להיות בקשרים טובים עם הרבה אנשים ולשמח את ליבם. חשוב מאוד שתמצאו לעצמכם גם חברי אמת.

עקרב (23 באוקטובר עד 21 בנובמבר)

תחזית כאן נעים לבני מזל עקרב

★הכוכב מארס שמביא איתו כוח, מרץ ואנרגיה נמצא החודש במזל שלכם וגורם לכם להיות יותר פעילים מהרגיל ביחס לנושאים רבים שאתם חייבים לפעול בהם ולהגיע להחלטות מהירות. מבחינה כלכלית זוהי תקופה פחות טובה עבורכם כיוון שאתם חייבים להגיע לעשייה מהירה ויעילה על מנת שתוכלו להסתדר מבחינה כלכלית ולצאת מהמצב שבו אתם נמצאים עכשיו.

קשת (22 בנובמבר עד 21 בדצמבר)

תחזית כאן נעים לבני מזל קשת

★ אתם ממשיכים לעבור תקופה קשה כיוון שאתם מתעמתים עם דפוסי התנהגות מאוד עתיקים ומבינים שכל מה שחשבתם עד עכשיו שמתאים לכם, למעשה לא תמיד עומד מול מבחן המציאות. אתם חייבים ללמוד לשחרר אנשים שכבר אינם מתאימים יותר לחייכם ולנסות לזמן לחייכם אנשים חדשים שמתאימים יותר לתפיסת העולם הנוכחית שלכם. אין טעם לשנות את מה שאינו בר שינוי.

גדי (22 בדצמבר עד 19 בינואר)

תחזית כאן נעים לבני מזל גדי

★ מאחר וכוכב התקשורת נמצא במזל שלכם עד לסוף החודש שזוהי גם תקופת סיום הנסיגה, הרי שזוהי תקופה מאוד משמעותית עבורכם שבה יש לכם יכולת להגיד את כל העולה על דעתכם ולגרום לכך שאנשים אחרים יקשיבו לדעותיכם. מבחינה כספית עדיין אינכם מרוצים ואתם בטוחים שאנשים שציפיתם מהם שיבואו לקראתכם אכן יעשו זאת. מאחר וזוהי תקופת נסיגה של תקשורת, צפו להפתעות.

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

■ מצאתם טעות בכתבה, זה לא נעים! תלחצו כאן ספרו לנו ונתקן
_________

התחזית, הנה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית ומפורטת, מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית. אם אתם מעוניינים במפה אסטרולוגית, שלחו מייל , ע”י לחיצה כאן;.

הכותבת צילה שיר-אל, משמשת יועצת זוגית ומשפחתית מוסמכת בתחומי: אסטרולוגיה, נומרולוגיה, טארוט לפניות אישיות לגברת שיר-אל כתבו אל – zila@012.net.il.

■ מצאתם טעות בכתבה, זה לא נעים! תלחצו כאן ספרו לנו ונתקן

0
0אודות הכותב

צילה שיר-אל

הכותבת צילה שיר-אל, משמשת יועצת זוגית ומשפחתית מוסמכת בתחומי: אסטרולוגיה, נומרולוגיה, טארוט לפניות אישיות לגברת שיר-אל כתבו אל - zila@012.net.il.

Add Comment

Click here to post a comment

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

דילוג לתוכן