פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

הורוסקופ | צילה שיר-אל

תחזית אסטרולוגית של צילה שיר-אל לבני כל המזלות מה-1 עד ה-7 בינואר 2016

0
0

בואו לקרוא מה צופנים לכם הכוכבים, במהלך השבוע, הבא עלינו לטובה – ה”הורוסקופ של אתר kan-naim”, באדיבות האסטרולוגית הישראלית הידועה, צילה שיר-אל, מגיש לכם את התחזית האסטרולוגית לבני כל המזלות, כפי שנאמר; “לכל אדם כוכב יש בשמים”.
תחזית אסטרולוגית של צילה שיר-אל לבני כל המזלות מה-1 עד ה-7 בינואר 2016
תחזית אסטרולוגית של צילה שיר-אל לבני כל המזלות מה-1 עד ה-7 בינואר 2016

האסטרולוגיה השבועית שלך, אם את/ה רוצה לדעת על הצפוי לך על הכול ומראש… האסטרולוגית המפורסמת צילה שיר-אל, מגישה לגולשי אתר kan-naim, את התחזית הכללית לכל בני המזלות. התחזית האסטרולוגית מתייחסת הפעם לשבוע שבין התאריכים ה-1 עד ה-7 בינואר 2016.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

♥ טיפ לילידי השבוע ♥
השבוע ייכנס הכוכב מרקורי שמביא אתו תקשורת חסרת יציבות אל בית הכספים שלכם. זהו זמן שבו עליכם לחסוך בהוצאות.

♥ ל- מזל החודש – גדי

♥ מזל גדי התאמה לבני מזלות אחרים

גדי (22 בדצמבר עד 19 בינואר)

תחזית כאן נעים לבני מזל גדי

★ אתם ילידי יום ההולדת בחודש זה חווים כבר תקופה ארוכה של התחלות חדשות ומתלבטים כיצד להתנהג בזמן זה של חייכם כיוון שאתם יודעים שאתם מאוד מעוניינים להצליח, אך לא מוכנים לשלם את המחירים הנדרשים לכך במידה ותידרשו להוציא אנשים מחייכם וייתכן שגם להכניס אנשים חדשים. כוכב התקשורת יבצע את נסיגתו החודש אצלכם ולכן חכו עם הצורך להתחלות חדשות.

דלי (20 בינואר עד 18 בפברואר)

תחזית כאן נעים לבני מזל דלי

★ כוכב התקשורת מרקורי יבצע את נסיגתו בחודש הקרוב בבית תת המודע שלכם ולכן תקופה זו קשה במיוחד בגלל היותה מכניסה למצבים רגשיים עמוקים שיש בהם הרבה מתח פנימי. זוהי תקופה טובה יותר להתכנסות פנימית ומומלץ לכם לא לתכנן עכשיו פעולות חדשות אלא לזרום עם הקיים. כמו כן, זה הזמן להיות קשובים לתחושות הבטן שלכם שאף פעם לא הטעו אתכם.

דגים (19 בפברואר עד 20 במרץ)

תחזית כאן נעים לבני מזל דגים

★ אתם עובדים קשה מאוד ואין לכם זמן לפעילויות אחרות ולכן אנשים קרובים עלולים לחשוב שאתם מזניחים אותם ולא משקיעים במשפחתיות ו/או בזוגיות. קשה לכם מאוד מבחינה חברתית וניכר שאנשים קרובים די מאוכזבים מכך שאינם תופסים אצלכם מקום יותר משמעותי בחיים. זה בדיוק הזמן שבו עליכם לקחת פסק זמן ולתכנן לעצמכם סדרי עדיפויות.

טלה (21 במרץ עד 19 באפריל)

תחזית אסטרולוגית כאן נעים לבני מזל טלה

★ בשבוע הקרוב תהיו עסוקים עם נושאי הקריירה שלכם כיוון שאתם מאוד רוצים להתקדם ופועלים לשם כך במלוא המרץ. למרות זאת , נראה שיש לכם התלבטות האם אתם אכן מתנהלים נכון בנושאי הקריירה שלכם והאם אכן תצליחו לקדם את עצמכם כפי שהייתם רוצים. בתקופת מהלך הנסיגה של כוכב התקשורת בבית הקריירה שלכם, יהיה נכון לבדוק אופציות נוספות שאולי נשכחו מכם.

שור (20 באפריל עד 20 במאי)

תחזית אסטרולוגית כאן נעים לבני מזל שור

★ במהלך כל התקופה הקרובה חשוב מאוד שתהיו מאוד מרוכזים בנושאים לימודיים כיוון שזה בדיוק הזמן הנכון שלכם להצליח בתחומים אלה. במידה ותצטרכו לנסוע רחוק יותר על מנת להצליח בתכניותיכם, זה בדיוק הזמן הנכון עבורכם. אתם מאוד קשובים לתת המודע שלכם ולכן יהיה זה נכון עבורכם לפעול על פי תחושות בטן למרות שבדרך כלל אתם מעדיפים לשמוע לקול ההיגיון.

תאומים (21 במאי עד 22 ביוני)

תחזית אסטרולוגית אתר נעים למזל תאומים

★ הכוכב שלכם מרקורי שנמצא עכשיו בנסיגה משפיע מאוד בכל מה שקשור לנושאי הכספים שחשבתם שתקבלו עבור מטלות ומשימות מסוימות. אתם מוכנים לעבוד קשה מאוד מבחינה מקצועית ולכן כל סטייה מהתוכנית המקורית יכולה לגרום לכם לחוסר בטחון וודאות. אל תצפו לסגור עכשיו קצוות בכל מה שקשור לתחומים הכספיים שלכם, כיוון שעדיין ישנה בעייתיות סביב נושאים אלה.

סרטן (21 ביוני עד 22 ביולי)

תחזית אסטרולוגית כאן נעים לבני מזל סרטן

★ אתם נמצאים בדיוק במחצית השנה שלאחר יום ההולדת ולכן זוהי תקופה מאוד משמעותית ובעיקר של חשבונות נפש שאתם מאוד רוצים לעשות בנושאים רגישים של המעגל המשפחתי הראשון שלכם. ייתכן ותיקלעו למצבים שבהם תצטרכו להחליט במקומם של אחרים שקרובים אליכם כיצד החיים צריכים להיראות עבור כולכם ועובדה זו תכניס אתכם השבוע למתח משמעותי.

אריה (23 ביולי עד 22 באוגוסט)

תחזית אסטרולוגית כאן נעים לבני מזל אריה

★ בחודש הקרוב תהיו מאוד עסוקים בכל הקשור לנושאי עבודה כיוון שתרצו להוכיח את עצמכם בתחומים אלה. ייתכן ועובדה זו תכניס אתכם לכעסים ואף למתחים מיותרים כיוון שהצורך שלכם להוכיח את עצמכם לא מרפה מכם ומכניס אתכם לעיתים קרובות מדי למצבים של תחרות עם אחרים הקרובים אליכם בדעותיכם. המטרה שלכם לקבל תשומת לב לא יכולה לבוא על סיפוקה המלא בשלב זה.

בתולה (23 באוגוסט עד 22 בספטמבר)

תחזית כאן נעים לבני מזל בתולה

★ אתם עדיין מאוד עסוקים מבחינה כספית בכל מה שקורה סביבכם בתחומים אלה וברצון שלכם להוכיח לעצמכם שהנה אתם יכולים לפרנס ולהתפרנס בזכות עצמכם ואף לעשות את זה בצורה טובה יותר ממה שהורגלתם עד עכשיו. הפרפקציוניזם שלכם עלול לעיתים לגרום לקרובים לכם לחוסר נוחות כיוון שלא תמיד הם יכולים לעמוד בציפיות הגבוהות שאתם מציבים.

מאזניים (23 בספטמבר עד 22 באוקטובר)

תחזית כאן נעים לבני מאזניים

★ הכוכב מארס שמביא אתו עשייה אינטנסיבית עובר השבוע לבית הכספים שלכם כך שנראה שתקופה זו עמוסה במיוחד עבורכם מבחינה כלכלית ואתם נמצאים בחובות שלא תכננתם אותם מראש מצד אחד ומצד שני אתם גם לא יכולים להימנע מההוצאות שעכשיו אתם נדרשים לשלם עליהן. הסביבה מאוד מפרגנת לכם על העשייה שלכם ולכן תמצאו עזרה דרך חברים קרובים.

עקרב (23 באוקטובר עד 21 בנובמבר)

תחזית כאן נעים לבני מזל עקרב

★בשבוע הקרוב יגיע הכוכב מארס שהוא גם השליט המשני של המזל שלכם לבקר אצלכם למשך כל החודש הקרוב ולכן תקופה זו עומדת להיות עמוסה מאוד . נראה שתקבלו את הכוחות הנדרשים על מנת לפעול כפי שבאמת הייתם רוצים ומומלץ לכם לנצל אנרגיות חדשות אלה להתחלות שכבר מזמן שאפתם אליהם והנה עכשיו אתם כבר יודעים שהגיע הזמן שלכם לביצוע.

קשת (22 בנובמבר עד 21 בדצמבר)

תחזית כאן נעים לבני מזל קשת

★ הכוכב וונוס שאחראי על כספים ומערכות יחסים נכנס למזל שלכם למשך כל החודש הקרוב ובהחלט יביא לכם התחלות חדשות ונעימות במיוחד בכל הקשור למערכות יחסים שביניכם לבין האחרים. זה הזמן לנסות ולמצוא לעצמכם זמן איכות עם אנשים שייתכן שבעבר מצאתם אותם כבלתי מענייני,ם אך עכשיו במצבכם הרגשי והחברתי החדש מומלץ לכם לבחון תחומים אלה מחדש.

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

■ מצאתם טעות בכתבה, זה לא נעים! תלחצו כאן ספרו לנו ונתקן
_________

התחזית, הנה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית ומפורטת, מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית. אם אתם מעוניינים במפה אסטרולוגית, שלחו מייל , ע”י לחיצה כאן;.

הכותבת צילה שיר-אל, משמשת יועצת זוגית ומשפחתית מוסמכת בתחומי: אסטרולוגיה, נומרולוגיה, טארוט לפניות אישיות לגברת שיר-אל כתבו אל – zila@012.net.il.

0
0אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

דילוג לתוכן