מדא גייס את מירי בוהדנה למאמצים של מדא בנושא הקורונה

"מזה כשנתיים מגן דוד אדום הוא משפחה עבורי ומקום שבמסגרתו אני זוכה לתת מעצמי למען אחרים" - סיפרה מירי בוהדנה; "נגיף הקורונה, יצר בהלה רבה בעולם וגם בארץ והרבה דברים בנושא אינם ברורים, מה שיכול להלחיץ עוד יותר. לכן, שמחתי מאוד לשתף פעולה עם מדא, גם בנושא הזה, וליצור סרטון ביחד עם דר' סטרוגו, שמטרתו להעלות מודעות לפעולות שונות שחשוב לעשות, כדי למנוע הדבקה, לתת תשובות ולהרגיע את הציבור" .

אורלי לוי לא ידעה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | אומנם עמיר פרץ הצהיר שוב ושוב שהוא רוצה ממשלה בתמיכת הרשימה המשותפת, אבל אורלי לוי אבקסיס פשוט לא ידעה | להשוות קורונה לשפעת זה אולי מרגיע - אבל לא נכון.

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

דיני משפחה וירושה

הגבר הפסיק לקיים יחסי מין עם אשתו: היא שָׁמנה, אשתו מאשימה: הוא שָׁמן כפליים ובוגד

האישה האמינה לבעלה, אך לאחר שתקופת ההתנזרוּת הכפויה נמשכה עוד ועוד, היא החליטה לשכור חוקר פרטי, שיתחקה אחר מעשי בעלה. החוקר הפרטי, לא נדרש לטרוח רבות והעביר לאישה, עוד באותו השבוע, תיעוד מצולם, ובו נראה בעלה, שהיה אמור לעבוד במשמרות לילה, כשהוא שותה בחברת המאהבת שלו באחד הבארים השוקקים באזור המרכז.
הגבר הפסיק לקיים יחסי מין עם אשתו: היא שָׁמנה, אשתו מאשימה: הוא שָׁמן כפליים ובוגד
הגבר הפסיק לקיים יחסי מין עם אשתו: היא שָׁמנה, אשתו מאשימה: הוא שָׁמן כפליים ובוגד

ויכוח מוזר התנהל לא מזמן בבית הדין הרבני; “מי השמין יותר?”. האישה הגישה תביעה לגט, מבעלה, מאחר שהפסיק לקיים עימה יחסי מין. לטענת האישה, בעלה, היה נעדר לשעות ארוכות בתואנה, כי הוא עובד משמרות. במקביל, הוא הפסיק לחלוטין לקיים ’יחסי אישות’ עימה, בטענה, כי יחסיהם של בני הזוג עלו על שרטון עם לידת בתם הבכורה, לאחר הולדת הבת, נעלם לו היצר המיני.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

האישה האמינה לבעלה, אך לאחר שתקופת ההתנזרוּת הכפויה נמשכה עוד ועוד, היא החליטה לשכור חוקר פרטי, אשר יתחקה אחר מעשי בעלה. החוקר הפרטי, לא נדרש לטרוח רבות, והעביר לאישה, עוד באותו השבוע, תיעוד מצולם, ובו נראה בעלה, שהיה אמור לעבוד במשמרות לילה, כשהוא שותה בחברת המאהבת שלו באחד הבארים השוקקים באזור המרכז.

החוקר, המשיך בעקבות השניים אל אחד ממתחמי הצימרים השעתיים בשדות המושבים בדרום השרון, שם בילו הבעל והמאהבת שעתיים נוספות, עד שכל אחד מהם חזר לביתו.

בדיון שנערך ב’בית הדין הרבני’ מול הרכב של שלושה דיינים, טען הבעל, כי אשתו שמנה והוא הפסיק להימשך אליה. האישה מצדה לא נשארה חייבת, שלפה תמונה מהחתונה, בה שניהם היו צנוּמים – והראתה, כי הבעל הוא אשר שמן, כפליים ממנה.

כאמור, מה שהכריע את הכף היה סרטוני מעקב שמסר ’חוקר פרטי’ מטעם האישה, אשר הוכיחו, כי הבעל, למעשה, מצא לעצמו ’מאהבת’, וכי השניים קיימו יחסי אישות, מאחורי גבה של אישתו.

לדברי עו”ד לב, בחרה האישה ההמומה הגיעה אל משרדה העוסק רבות בתחום; דיני משפחה, גירושין, כתיבת צוואות, מאבקי ירושה ועזבונות, עם התצלומים המפלילים, ועל בסיסם הוחלט להגיש ’תביעה לגט’ מהבעל ל’בית הדין הרבני’.

עו”ד עינבר לב, המייצגת את האישה, אומרת, כי; “הדיינים, מבקשים על פי רוב מבני הזוג לנסות ולהגיע ל’שלום בית’, אשר יאפשר את המשך הבית המשותף, אך כאשר נמסרות ראיות המצביעות על סבירות גבוהה של ’בגידה’ – הם על פי רוב נעתרים ופוסקים על ’חיוב בגט’ על אף שהבעל, מסרב לתת אותו”.

במקרה זה, פסקו הדיינים, על חיוב בגט שעל הבעל, לתת לאשתו וכן, השיתו עליו את תשלום מלוא הכתובה בסך של 180 אלף ₪ – שלא תתקזז מחלוקת הנכסים בין השניים, המתנהלת ב’בית המשפט למשפחה’.

■ מצאתם טעות בכתבה, זה לא נעים! תלחצו כאן ספרו לנו ונתקן.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן