פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

הריון | לידה | תינוקות

שלגיה של מגן דוד אדום: תינוקת השלג הראשונה בעיר ירושלים, נולדה באמבולנס

אלומה סימון פאראמדיקית מד”א, שיילדה את התינוקת; “לידות באמבולנס, תמיד מכניסות אותנו לתוך מתח עד שנשמע הבכי הראשון של התינוק. אך הלילה בשלג, הלידה הצריכה יתר תשומת לב בשל הקור העז שבחוץ והכבישים המסוכנים (החלקה)…”.
שלגיה של מגן דוד אדום: תינוקת השלג הראשונה בעיר ירושלים, נולדה באמבולנס
שלגיה של מגן דוד אדום: תינוקת השלג הראשונה בעיר ירושלים, נולדה באמבולנס

צוותי ארגון מגן דוד אדום (מד”א), ארגון ההצלה הלאומי של ישראל, הם כידוע אנשים מיומנים היטב בתחום העזרה הראשונה והרפואה, זאת ועוד; גם בניסיון לא מבוטל של לידות. אלא שאתמול בלילה (ל’ שבט, תשע”ה), הם נאלצו גם להתמודד עם לידה באמבולנס ולהגן על תינוקת שהגיחה לאוויר העולם בליל של שלג והקור העז שבחוץ והכבישים המסוכנים (החלקה).

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

דובר מד”א מר זכי הלר, מסר לכתב פורטל ’כאן נעים | kan-naim | אתר האינטרנט של כל המדינה’, כי; “הלילה (ו’) בשעה 23:51, נמסר ל’מד”א מרחב ירושלים’ על אישה שכורעת ללדת ברחוב רבי שלמה זלמן דרוק בעיר ירושלים.

חובשים ופאראמדיקים של מד”א אשר החלו בפינוי היולדת אל בית החולים, עצרו בדרך בשד’ חיים בר-לב בבירה, לאחר שהצירים עלו התגברו, או-אז החלה הלידה.

צוות מד”א המיומן, בראשות הפאראמדיקית אלומה סימון, יילד תוך דקות ספורות את האישה בת ה-25 ובמזל טוב נולדה בת ב-לידה תקינה.

לאחר שתהליך הלידה הסתיים צוות מד”א, פינה את היולדת שזו הלידה השנייה שלה ואת “שלגיה” התינוקת הטרייה בניידת הטיפול הנמרץ ה’מחוממת’ של מד”א לבית החולים “ביקור חולים” בעיר ירושלים.

פאראמדיקית מד”א, הגב’ אלומה סימון אשר יילדה את התינוקת, סיפרה בסיפוק, כי; “לידות באמבולנס, תמיד מכניסות אותנו לתוך מתח עד שנשמע הבכי הראשון של התינוק. אך הלילה בשלג, הלידה הצריכה יתר תשומת לב בשל הקור העז שבחוץ והכבישים המסוכנים (החלקה). אני שמחה שהלידה הסתיימה בשלום ומברכת את המשפחה בברכת מזל טוב לרגל בתם החדשה”.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן