קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

כפר סבא

קדישא כפר סבא: בית העלמין החדש יהיה הירוק הראשון בארץ

מוטי אלבוים, מנכ"ל ’חברה קדישא כפר סבא’; "המטרה היא הפיכת ’בית העלמין פרדס חיים’ בעיר כפר סבא, לאחד מבתי העלמין המודרניים והנעימים ביותר בישראל. אנו עושים כמיטב יכולתנו שבית העלמין, יהיה מקום שנעים לבוא עליו למרות הנסיבות הקשות שאנשים מבקרים בו".
חברה קדישא כפר סבא: בית העלמין החדש, יהפוך להיות בית העלמין הירוק הראשון בארץ
חברה קדישא כפר סבא: בית העלמין החדש, יהפוך להיות בית העלמין הירוק הראשון בארץ

חברה קדישא כפר סבא, הודיעה היום (יום שלישי | כ"א אלול התשע"ד), כי היא משלימה בימים אלה עבודות פיתוח וניקיון ’בית העלמין פרדס חיים’ בעיר כפר סבא, עבודות הפיתוח, בעלות של מיליוני שקלים, כללו בין היתר; הצבה של רמפת גישה ל’נכים’ שנוספה לחלקה הוותיקה ולחלקות החדשות.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’.

זאת ועוד; נבנו חומות ודרכי גישה מהצד המערבי של ’בית העלמין פרדס חיים’ בכפר סבא, רוצפו שבילים רחבים המתאימים בין השאר גם ל’נכים בכיסאות גלגלים’, הושלמה נטיעת מאות עצים ושתילים, והותקנה מערכת מים והשקיה מודרנית.

כמו כן, הותקנה מערכת תאורה חדשה אשר תאפשר את קיומן של לוויות בשעות החשכה והלילה.

ממשרד יחסי הציבור איתי גור (גורמז) | גילאב אסטרטגיה וייעוץ תקשורתי, נמסר ל’פורטל כאן נעים | kan-naim | אתר האינטרנט של כל המדינה’, כי; עבודות הפיתוח של בית העלמין החדש בעיר כפר סבא, הן השלב הראשון בתוכנית כוללת להרחבת וחידושו בית העלמין.

במסגרת התוכנית, נרכשו עוד 15 דונמים של קרקעות, אשר יאפשרו חלקות קבורה, והוגשו תכוניות לאישור ב’עיריית כפר סבא’ להקמת מבני שירות ו-רחבת הספדים חדשה לבאי בית העלמין.

בשלב השני, מתכננת חברה קדישא כפר סבא, לפרוס נקודות ישיבה ו-המתנה ולגדר את בית העלמין גם על מנת לצמצם את תופעת גניבת המתכות שעל מצבות הנפטרים.

מוטי אלבוים, בן 56, משמש בתפקיד מנכ"ל ’חברה קדישא כפר סבא’, כבר למעלה מ-25 שנים, הוסיף ומסר, כי; "המטרה היא הפיכת ’בית העלמין פרדס חיים’ בעיר כפר סבא, לאחד מבתי העלמין המודרניים והנעימים ביותר בארץ ישראל. אנו עושים כמיטב יכולתנו שבית העלמין, יהיה מקום שנעים לבוא עליו למרות הנסיבות הקשות שאנשים מגיעים ומבקרים בו.

עלות השיפוץ הנוכחי שהגיע למיליוני שקלים היא רק השלב הראשוני בהרחבת בית העלמין. הנהלת חברה קדישא, קיבלה החלטה להפוך את בית העלמין ל’בית העלמין הירוק הראשון בישראל’ – אנחנו מתקינים מערכות סולאריות, הבנייה תהיה ’בניה ירוקה’ וכן, שמנו דגש על מיחזור מים".
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן