מדא גייס את מירי בוהדנה למאמצים של מדא בנושא הקורונה

"מזה כשנתיים מגן דוד אדום הוא משפחה עבורי ומקום שבמסגרתו אני זוכה לתת מעצמי למען אחרים" - סיפרה מירי בוהדנה; "נגיף הקורונה, יצר בהלה רבה בעולם וגם בארץ והרבה דברים בנושא אינם ברורים, מה שיכול להלחיץ עוד יותר. לכן, שמחתי מאוד לשתף פעולה עם מדא, גם בנושא הזה, וליצור סרטון ביחד עם דר' סטרוגו, שמטרתו להעלות מודעות לפעולות שונות שחשוב לעשות, כדי למנוע הדבקה, לתת תשובות ולהרגיע את הציבור" .

אורלי לוי לא ידעה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | אומנם עמיר פרץ הצהיר שוב ושוב שהוא רוצה ממשלה בתמיכת הרשימה המשותפת, אבל אורלי לוי אבקסיס פשוט לא ידעה | להשוות קורונה לשפעת זה אולי מרגיע - אבל לא נכון.

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

דיני משפחה וירושה

תפסה את בעלה צופה בסרטי פורנו טרנסג’נדריים וביקשה להתגרש

בתביעה דורשת האישה משמורת על הילדים וטוענת, כי בעלה מסכן בהתנהגותו את שלום ילדיו, חושף אותם לתכנים שאינם מתאימים לגילם, מזניח את הטיפול בהם, ומתנקם בה בכך שהוא מסית אותם נגדה ◄ הבעל, הודה בפניה כי זוהי משיכתו מאז ומעולם, ולאחר שסודו התגלה, כבר לא טרח להסתיר את נטיותיו, גם לא מפני הילדים.
תפסה את בעלה צופה בסרטי פורנו טרנסג’נדריים וביקשה להתגרש
תפסה את בעלה צופה בסרטי פורנו טרנסג’נדריים וביקשה להתגרש

בימים אלה אמור בית המשפט לענייני משפחה בעיר רמת גן לפסוק האם להיעתר לתביעתה של אישה לקבל משמורת בלעדית על ילדיה, לאחר שבעלה מסכן בהתנהגותו את שלום ילדיו, משום שהוא צופה בסרטי פורנו טרנסג’נדריים וחושף אותם לתכנים שאינם מתאימים לגילם, מזניח את הטיפול בהם, ואף מתנקם בה בכך שהוא מסית אותם נגדה.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’.

הסכסוך בין בני הזוג, שלהם ארבעה ילדים, החל לאחר שהאישה תפסה את בעלה צופה ב’סרטי פורנו טרנסג’נדרים’. הבעל, הודה בפני אשתו, כי זוהי נטייתו מאז ומעולם. על פי כתב התביעה, הבעל והאב, אף הגדיל כאשר הפסיק להסתיר את נטיותיו, גם מפני הילדים. בשנה החולפת, פנו בני הזוג לקבלת ייעוץ זוגי, וכן טיפול פסיכולוגי אינטנסיבי – אשר לא צלחו.

לאחרונה, הגישה האישה תביעת גירושים ומשמורת על הילדים, באמצעות עו”ד אמיר זבולון, אל בית המשפט לענייני משפחה בעיר רמת גן; “מאז שהבעל, עזב את הדירה שבה התגורר עם אשתו ועם הילדים בשכירות, האישה מטופלת בשני הילדים כהורה משמורן לכל דבר ועניין”, טוען בא כוחה של האישה, עו”ד זבולון; “במהלך כל שנות נישואיה עבדה האישה – האם, פרנסה ותרמה למאמץ המשפחתי, אך היא פנויה וזמינה לגדל את ילדיה. בנסיבות הפרידה זקוקים הילדים לסביבתם הטבעית, היציבה והבטוחה, ומוטב להם להיות במשמורתה הבלעדית של האם”.

עוד נטען בתביעת האישה לקבל משמורת בלעדית על ילדיה, כי האישה- האם, הינה; “אם מסורה ואוהבת, הדואגת לכל צרכי ילדיה ואינה מחסירה מהם דבר”.

◄ “הגבר מחפש לנקום באישה”

לאור כל זאת, מבקש עו”ד זבולון מבית המשפט להורות על הזמנת תסקיר מלשכת הרווחה או חוות דעת של מומחה פסיכולוגי, על מנת שתיבדק טובת הילדים ויינתנו המלצות באשר לקביעת המשמורת.

עוד נטען, כי האב, לכאורה, פועל ממניעי אגו, נוהג לאחר למפגשים עם ילדיו, להשאיר אותם ממתינים בציפייה לבואו, לא לספק להם מזון, להחזירם לבית אמם כשהם לא מקולחים ולובשים בגדים מלוכלכים.

בנוסף, טוען עו”ד אמיר זבולון, העוסק רבות בדיני משפחה, גירושין, חלוקת רכוש, משמורת, צוואות וירושות, כי האב עושה ככל יכולתו על מנת לפגוע בסמכות ההורית של האם בעיני הילדים, תוך שהוא מדבר עליה רעות, מאפשר להם לחרוג מהגבולות שהציבה, ומציב אותם במצב שהינו בבחינת בלתי אפשרי.

“האישה סמוכה ובטוחה, כי יחידת הסיוע תשכיל להבחין בהתנהגותו הפסולה של בעלה”, אומר עו”ד זבולון ומוסיף, בתביעה, כי; “הבעל/גבר, אינו רואה את טובת ילדיו לנגד עיניו אלא עסוק במניעיו – נקמה באישה, שאינה מוכנה להשלים עם אורח חייו”. התביעה נידונה בימים אלה בבית המשפט לענייני משפחה ברמת גן.

_________

*טרנסג’נדר הוא מונח הכולל קשת רחבה של זהויות שקשורות לתחושות ולהתנהגויות שאינן תואמות בין היות האדם זכר או נקבה מבחינה ביולוגית לבין התחושות המגדריות שלו או שלה.

אצל מרבית האנשים ישנה הלימה בין המין הביולוגי שלהם לבין זהותם המגדרית, וההערכה היא כי 3% מהאוכלוסייה חשים תחושה של חוסר התאמה (בעוצמות שונות) בין המין הביולוגי שלהם לבין זהותם המגדרית.

☚ המידע אודות טרנסג’נדר , הובא מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית. ☚ אל מידע מורחב בנושא.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן