פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

גן יבנה | Gan Yavne

גן-יבנה: המועצה תחלק סכך חינם לתושבים לרגל חג סוכות

מועצת גן-יבנה; חלוקת הסכך בתחילת השבוע הבא, לתושבי גן-יבנה, גם מזכה במצווה וגם שומרת על הסביבה ◄ כפות הדקלים והענפים, ירוכזו לחלוקה במהלך הימים ראשון ושני, 15-16 בספטמבר, ברחבה הסמוכה לכיכר “זמיר”, מול ביה”ס “מכבים” בגן יבנה.
גן-יבנה: המועצה תחלק סכך חינם לתושבים לרגל חג סוכות
גן-יבנה: המועצה תחלק סכך חינם לתושבים לרגל חג סוכות

מועצת גן-יבנה, מאמינה, כי עם הצלחה לא מתווכחים, ורעיון טוב שהגו בעבר, לא חייבים להחליפו, ולכן, גם בסוכות תשע”ד הבא עלינו לטובה, מתכוונת המועצה המקומית לסייע לתושבי גן-יבנה, המקימים סוכות בבתיהם, ע”י חלוקת סכך, שמקורו בגיזום עצי הדקל הרבים שבשטחי הגינון הציבוריים.

במועצת גן-יבנה, המקפידה על טיפוח הסביבה, מבצעים את מלאכת גיזום הענפים, באמצעות קבלן גינון מוסמך, מן הטעם, כי בחיתוך ענפים ללא מומחיות, קיים חשש לפגיעה חמורה בעצי הדקלים, עד כדי ניוון העץ, ולעתים גם להמתתו.

לפיכך, בתחילת השבוע הבא, בו יחול חג הסוכות תשע”ד, יבצע קבלן הגינון העובד בשירות המועצה, גיזום יזום של הדקלים.

גן יבנה

מרסל הדר, דוברת המועצה המקומית גן יבנה, מסרה לפורטל ’כאן נעים | kan-naim | אתר האינטרנט של כל המדינה’, כי; “כפות הדקלים והענפים, ירוכזו לחלוקה במהלך הימים; ראשון ושני, 15-16 בספטמבר, ברחבה הסמוכה ל”כיכר זמיר”, מול ביה”ס “מכבים”. כדי לקבל סכך, כל שיש לעשות הוא להגיע לאתר ולאסוף כפות תמרים לסוכה על פי מידת הצורך”.

כידוע, מנהג חלוקת הסכך, נהוג בישובים רבים באמצעות המועצות הדתיות ברחבי הארץ, אולם מן המועצה המקומית גן יבנה, מסרה דוברת המועצה המקומית גן יבנה, כי; “בשנים קודמות מבצע חלוקת הסכך עלה יפה, בזכות העובדה, כי תושבי גן-יבנה, הבינו, כי ניתן ואפשר לקיים שתי מצוות בו-זמנית – גם לשבת בסוכה וגם לא לפגוע בעצים ברשות הרבים.

“אשרינו שזכינו לזכות את תושבינו בשתי המצוות גם יחד”, מסכמים במועצת גן-יבנה.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן