פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

תאונת דרכים

הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, השיקה אתר אינטרנט מרשים וידידותי חדש

מנכ”ל הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים מר רון מוסקוביץ; “חובה על כל משתמש דרך לבקר מדי פעם באתר האינטרנט החדש, ולהתעדכן במידע הרב. האתר, הוא המילה האחרונה בקשר של הרשות עם הציבור על מנת לאפשר לו מידע נגיש ומעודכן”.
הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, השיקה אתר אינטרנט מרשים וידידותי חדש
הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, השיקה אתר אינטרנט מרשים וידידותי חדש

הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, משיקה היום (יום שלישי 12.6.2012) את אתר האינטרנט החדש של הבטיחות בדרכים. כתובת האתר; www.rsa.gov.il. האתר החדש, נבנה כולו לטובת משתמשי הדרך והוא מקיף, נגיש וידידותי למשתמש.

האתר החדש של ’הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים’, הוא חלק ממערך הנכסים הדיגיטאליים המתקדמים שהרשות פיתחה בתקופה האחרונה, ועולים לאוויר, כמפורט להלן;

• אתר אינטרנט חדש – אתר האינטרנט החדשני של הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים אשר הושק היום, מהווה את המילה האחרונה ביישום אתרי אינטרנט הן בהיבט הטכנולוגי והן בהיבט חוויית המשתמש.

• עמוד Facebook חדש – הרשות הלאומית, העלתה לפני מספר ימים עמוד חדש לפייסבוק בשם; “חושבים חיים – הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים” (עמוד זה, החליף את העמוד הישן בשם; “אומרים לא לתאונות דרכים”). עמוד זה מיועד להפוך את הגולש להיות מעורב, שותף ושגריר למימוש יעדי הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים.

• ערוץ ב-YouTube – בתקופה הקרובה יעלה לאוויר ערוץ אינטראקטיבי חדש ב-YouTube. ערוץ יוטיוב, מתקדם יאפשר חוויה אינטראקטיבית לגולש על ידי שימוש בפלטפורמת הווידאו המתקדמת של יוטיוב, ושילוב עתידי של מערכת Street view, ומערכות טכנולוגיות מתקדמות נוספות. הערוץ, ירכז את כל סרטוני הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים. מסרי הרשות, יועברו באמצעות סרטונים אלו, ותוך דגש על חוויית משתמש גבוהה וחוויה אינטראקטיבית.

הערוץ, נבנה מתוך הכרה בחשיבות שיש לנוכחות הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים במדיה החברתית בכלל וב’יוטיוב’ בפרט, מטרת הערוץ היא ליצור חוויה אינטראקטיבית ייחודית עם גולשי יוטיוב, תוך העברת מסרים ותכנים של הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים.

מנכ”ל הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים מר רון מוסקוביץ

לדברי שני חדד דוברת (בפועל), של הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים; “באתר האינטרנט החדש של הרשות, כל משתמש דרך מקבל את עולם התוכן הרלוונטי אליו מבחינת מגוון נושאי ההתנהגות בדרך וביניהם; מהירות, אלכוהול, ונהיגה, התקני ריסון, הסח דעת, עייפות, ועוד.

בכל קטגוריה של התנהגות, ניתן לקבל את המידע (מלל, תמונות סרטים ואנימציה) העדכני לגבי אותו נושא ובו: מה אומר החוק; מחקרים וסקרים; כללי בטיחות; הסברה; הכשרה; חינוך; ניהול הבטיחות ברשויות המקומיות ותשתיות”.

האתר החדש הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, נבנה על גבי תשתיות מתקדמות של חברת ’מיקרוסופט’ על ידי חברת ’תבונה מילניום’.

מנכ”ל הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים מר רון מוסקוביץ; “חובה על כל משתמש דרך לבקר מדי פעם באתר האינטרנט החדש, ולהתעדכן במידע הרב. האתר, הוא המילה האחרונה בקשר של הרשות עם הציבור על מנת לאפשר לו מידע נגיש ומעודכן”.

לכניסה לאתר; הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן