"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

תאונת דרכים

הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, השיקה אתר אינטרנט מרשים וידידותי חדש

מנכ"ל הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים מר רון מוסקוביץ; "חובה על כל משתמש דרך לבקר מדי פעם באתר האינטרנט החדש, ולהתעדכן במידע הרב. האתר, הוא המילה האחרונה בקשר של הרשות עם הציבור על מנת לאפשר לו מידע נגיש ומעודכן".
הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, השיקה אתר אינטרנט מרשים וידידותי חדש
הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, השיקה אתר אינטרנט מרשים וידידותי חדש

הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, משיקה היום (יום שלישי 12.6.2012) את אתר האינטרנט החדש של הבטיחות בדרכים. כתובת האתר; www.rsa.gov.il. האתר החדש, נבנה כולו לטובת משתמשי הדרך והוא מקיף, נגיש וידידותי למשתמש.

האתר החדש של ’הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים’, הוא חלק ממערך הנכסים הדיגיטאליים המתקדמים שהרשות פיתחה בתקופה האחרונה, ועולים לאוויר, כמפורט להלן;

• אתר אינטרנט חדש – אתר האינטרנט החדשני של הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים אשר הושק היום, מהווה את המילה האחרונה ביישום אתרי אינטרנט הן בהיבט הטכנולוגי והן בהיבט חוויית המשתמש.

• עמוד Facebook חדש – הרשות הלאומית, העלתה לפני מספר ימים עמוד חדש לפייסבוק בשם; "חושבים חיים – הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים" (עמוד זה, החליף את העמוד הישן בשם; "אומרים לא לתאונות דרכים"). עמוד זה מיועד להפוך את הגולש להיות מעורב, שותף ושגריר למימוש יעדי הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים.

• ערוץ ב-YouTube – בתקופה הקרובה יעלה לאוויר ערוץ אינטראקטיבי חדש ב-YouTube. ערוץ יוטיוב, מתקדם יאפשר חוויה אינטראקטיבית לגולש על ידי שימוש בפלטפורמת הווידאו המתקדמת של יוטיוב, ושילוב עתידי של מערכת Street view, ומערכות טכנולוגיות מתקדמות נוספות. הערוץ, ירכז את כל סרטוני הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים. מסרי הרשות, יועברו באמצעות סרטונים אלו, ותוך דגש על חוויית משתמש גבוהה וחוויה אינטראקטיבית.

הערוץ, נבנה מתוך הכרה בחשיבות שיש לנוכחות הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים במדיה החברתית בכלל וב’יוטיוב’ בפרט, מטרת הערוץ היא ליצור חוויה אינטראקטיבית ייחודית עם גולשי יוטיוב, תוך העברת מסרים ותכנים של הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים.

מנכ"ל הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים מר רון מוסקוביץ

לדברי שני חדד דוברת (בפועל), של הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים; "באתר האינטרנט החדש של הרשות, כל משתמש דרך מקבל את עולם התוכן הרלוונטי אליו מבחינת מגוון נושאי ההתנהגות בדרך וביניהם; מהירות, אלכוהול, ונהיגה, התקני ריסון, הסח דעת, עייפות, ועוד.

בכל קטגוריה של התנהגות, ניתן לקבל את המידע (מלל, תמונות סרטים ואנימציה) העדכני לגבי אותו נושא ובו: מה אומר החוק; מחקרים וסקרים; כללי בטיחות; הסברה; הכשרה; חינוך; ניהול הבטיחות ברשויות המקומיות ותשתיות".

האתר החדש הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, נבנה על גבי תשתיות מתקדמות של חברת ’מיקרוסופט’ על ידי חברת ’תבונה מילניום’.

מנכ"ל הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים מר רון מוסקוביץ; "חובה על כל משתמש דרך לבקר מדי פעם באתר האינטרנט החדש, ולהתעדכן במידע הרב. האתר, הוא המילה האחרונה בקשר של הרשות עם הציבור על מנת לאפשר לו מידע נגיש ומעודכן".

לכניסה לאתר; הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן