קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

תאונת דרכים

הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, השיקה אתר אינטרנט מרשים וידידותי חדש

מנכ"ל הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים מר רון מוסקוביץ; "חובה על כל משתמש דרך לבקר מדי פעם באתר האינטרנט החדש, ולהתעדכן במידע הרב. האתר, הוא המילה האחרונה בקשר של הרשות עם הציבור על מנת לאפשר לו מידע נגיש ומעודכן".
הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, השיקה אתר אינטרנט מרשים וידידותי חדש
הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, השיקה אתר אינטרנט מרשים וידידותי חדש

הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, משיקה היום (יום שלישי 12.6.2012) את אתר האינטרנט החדש של הבטיחות בדרכים. כתובת האתר; www.rsa.gov.il. האתר החדש, נבנה כולו לטובת משתמשי הדרך והוא מקיף, נגיש וידידותי למשתמש.

האתר החדש של ’הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים’, הוא חלק ממערך הנכסים הדיגיטאליים המתקדמים שהרשות פיתחה בתקופה האחרונה, ועולים לאוויר, כמפורט להלן;

• אתר אינטרנט חדש – אתר האינטרנט החדשני של הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים אשר הושק היום, מהווה את המילה האחרונה ביישום אתרי אינטרנט הן בהיבט הטכנולוגי והן בהיבט חוויית המשתמש.

• עמוד Facebook חדש – הרשות הלאומית, העלתה לפני מספר ימים עמוד חדש לפייסבוק בשם; "חושבים חיים – הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים" (עמוד זה, החליף את העמוד הישן בשם; "אומרים לא לתאונות דרכים"). עמוד זה מיועד להפוך את הגולש להיות מעורב, שותף ושגריר למימוש יעדי הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים.

• ערוץ ב-YouTube – בתקופה הקרובה יעלה לאוויר ערוץ אינטראקטיבי חדש ב-YouTube. ערוץ יוטיוב, מתקדם יאפשר חוויה אינטראקטיבית לגולש על ידי שימוש בפלטפורמת הווידאו המתקדמת של יוטיוב, ושילוב עתידי של מערכת Street view, ומערכות טכנולוגיות מתקדמות נוספות. הערוץ, ירכז את כל סרטוני הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים. מסרי הרשות, יועברו באמצעות סרטונים אלו, ותוך דגש על חוויית משתמש גבוהה וחוויה אינטראקטיבית.

הערוץ, נבנה מתוך הכרה בחשיבות שיש לנוכחות הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים במדיה החברתית בכלל וב’יוטיוב’ בפרט, מטרת הערוץ היא ליצור חוויה אינטראקטיבית ייחודית עם גולשי יוטיוב, תוך העברת מסרים ותכנים של הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים.

מנכ"ל הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים מר רון מוסקוביץ

לדברי שני חדד דוברת (בפועל), של הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים; "באתר האינטרנט החדש של הרשות, כל משתמש דרך מקבל את עולם התוכן הרלוונטי אליו מבחינת מגוון נושאי ההתנהגות בדרך וביניהם; מהירות, אלכוהול, ונהיגה, התקני ריסון, הסח דעת, עייפות, ועוד.

בכל קטגוריה של התנהגות, ניתן לקבל את המידע (מלל, תמונות סרטים ואנימציה) העדכני לגבי אותו נושא ובו: מה אומר החוק; מחקרים וסקרים; כללי בטיחות; הסברה; הכשרה; חינוך; ניהול הבטיחות ברשויות המקומיות ותשתיות".

האתר החדש הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, נבנה על גבי תשתיות מתקדמות של חברת ’מיקרוסופט’ על ידי חברת ’תבונה מילניום’.

מנכ"ל הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים מר רון מוסקוביץ; "חובה על כל משתמש דרך לבקר מדי פעם באתר האינטרנט החדש, ולהתעדכן במידע הרב. האתר, הוא המילה האחרונה בקשר של הרשות עם הציבור על מנת לאפשר לו מידע נגיש ומעודכן".

לכניסה לאתר; הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן