"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

תאונת דרכים

הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, הקימה ועדה לחקירת תאונת הדרכים בצומת ניצנה

בעקבות תאונת הדרכים אתמול (ד’), בצומת ניצנה, בנגב, מינה מנכ"ל הרשות הלאומית, את המדען הראשי של הרשות הלאומית, ד"ר שי סופר, לעמוד בראש הועדה, וכן יועצים חיצוניים ועובדי הרשות הרלוונטיים לחקור לעומק ההגורמים הישירים והעקיפים להתרחשותה של התאונה.
הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, הקימה ועדה לחקירת תאונת הדרכים בצומת ניצנה
הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, הקימה ועדה לחקירת תאונת הדרכים בצומת ניצנה

מנכ"ל הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, מר רון מוסקוביץ, הקים ועדה לחקירת עומק לבחינת הגורמים הישירים והעקיפים להתרחשותה של תאונת השרשרת שהתרחשה אתמול (רביעי, 18.4.2012) בכביש מספר 211 – צומת ניצנה, שבה מצאו את מותם שלושה אנשים, ועשרה נפצעו.

בתאונת השרשרת בנגב, היו מעורבים שבעה כלי רכב, וביניהם שלוש משאיות, שלושה כלי רכב מסחריים וטיולית.

מנכ"ל הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, מר מוסקוביץ, מינה את המדען הראשי של הרשות הלאומית, ד"ר שי סופר, לעמוד בראש הועדה וכן, יועצים חיצוניים ועובדי הרשות הרלוונטיים.

במסגרת החקירה, הוועדה, תבחן, כאמור את הגורמים הישירים והעקיפים להתרחשותה של התאונה, בין היתר את נושאי התשתיות, ההתנהגות האנושית, תנאי מזג האוויר, שימוש בטכנולוגיות לבטיחות כלי רכב, מצב כלי הרכב, וכיוצ"ב.

שני חדד, דוברת הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים (בפועל), מסרה לפורטל ’כאן נעים | kan-naim | אתר האינטרנט של כל המדינה’, כי; "הוועדה, התבקשה לסיים את עבודתה תוך 90 יום, ולהציג המלצות ראשוניות למנכ"ל הרשות מר רון מוסקוביץ, למניעתן של תאונות בעלות מאפיינים דומים בעתיד.

הודעה בדבר הקמת הועדה לחקירת תאונת השרשרת בצומת ניצנה, נמסרה אל שר התחבורה, התשתיות הלאומיות והבטיחות בדרכים, למנכ"ל משרד התחבורה, לראש אגף התנועה במשטרת ישראל, ולגורמים נוספים".
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן