פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

תאונת דרכים

הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, הקימה ועדה לחקירת תאונת הדרכים בצומת ניצנה

בעקבות תאונת הדרכים אתמול (ד’), בצומת ניצנה, בנגב, מינה מנכ”ל הרשות הלאומית, את המדען הראשי של הרשות הלאומית, ד”ר שי סופר, לעמוד בראש הועדה, וכן יועצים חיצוניים ועובדי הרשות הרלוונטיים לחקור לעומק ההגורמים הישירים והעקיפים להתרחשותה של התאונה.
הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, הקימה ועדה לחקירת תאונת הדרכים בצומת ניצנה
הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, הקימה ועדה לחקירת תאונת הדרכים בצומת ניצנה

מנכ”ל הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, מר רון מוסקוביץ, הקים ועדה לחקירת עומק לבחינת הגורמים הישירים והעקיפים להתרחשותה של תאונת השרשרת שהתרחשה אתמול (רביעי, 18.4.2012) בכביש מספר 211 – צומת ניצנה, שבה מצאו את מותם שלושה אנשים, ועשרה נפצעו.

בתאונת השרשרת בנגב, היו מעורבים שבעה כלי רכב, וביניהם שלוש משאיות, שלושה כלי רכב מסחריים וטיולית.

מנכ”ל הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, מר מוסקוביץ, מינה את המדען הראשי של הרשות הלאומית, ד”ר שי סופר, לעמוד בראש הועדה וכן, יועצים חיצוניים ועובדי הרשות הרלוונטיים.

במסגרת החקירה, הוועדה, תבחן, כאמור את הגורמים הישירים והעקיפים להתרחשותה של התאונה, בין היתר את נושאי התשתיות, ההתנהגות האנושית, תנאי מזג האוויר, שימוש בטכנולוגיות לבטיחות כלי רכב, מצב כלי הרכב, וכיוצ”ב.

שני חדד, דוברת הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים (בפועל), מסרה לפורטל ’כאן נעים | kan-naim | אתר האינטרנט של כל המדינה’, כי; “הוועדה, התבקשה לסיים את עבודתה תוך 90 יום, ולהציג המלצות ראשוניות למנכ”ל הרשות מר רון מוסקוביץ, למניעתן של תאונות בעלות מאפיינים דומים בעתיד.

הודעה בדבר הקמת הועדה לחקירת תאונת השרשרת בצומת ניצנה, נמסרה אל שר התחבורה, התשתיות הלאומיות והבטיחות בדרכים, למנכ”ל משרד התחבורה, לראש אגף התנועה במשטרת ישראל, ולגורמים נוספים”.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן