קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

תאונת דרכים

הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, הקימה ועדה לחקירת תאונת הדרכים בצומת ניצנה

בעקבות תאונת הדרכים אתמול (ד’), בצומת ניצנה, בנגב, מינה מנכ"ל הרשות הלאומית, את המדען הראשי של הרשות הלאומית, ד"ר שי סופר, לעמוד בראש הועדה, וכן יועצים חיצוניים ועובדי הרשות הרלוונטיים לחקור לעומק ההגורמים הישירים והעקיפים להתרחשותה של התאונה.
הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, הקימה ועדה לחקירת תאונת הדרכים בצומת ניצנה
הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, הקימה ועדה לחקירת תאונת הדרכים בצומת ניצנה

מנכ"ל הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, מר רון מוסקוביץ, הקים ועדה לחקירת עומק לבחינת הגורמים הישירים והעקיפים להתרחשותה של תאונת השרשרת שהתרחשה אתמול (רביעי, 18.4.2012) בכביש מספר 211 – צומת ניצנה, שבה מצאו את מותם שלושה אנשים, ועשרה נפצעו.

בתאונת השרשרת בנגב, היו מעורבים שבעה כלי רכב, וביניהם שלוש משאיות, שלושה כלי רכב מסחריים וטיולית.

מנכ"ל הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, מר מוסקוביץ, מינה את המדען הראשי של הרשות הלאומית, ד"ר שי סופר, לעמוד בראש הועדה וכן, יועצים חיצוניים ועובדי הרשות הרלוונטיים.

במסגרת החקירה, הוועדה, תבחן, כאמור את הגורמים הישירים והעקיפים להתרחשותה של התאונה, בין היתר את נושאי התשתיות, ההתנהגות האנושית, תנאי מזג האוויר, שימוש בטכנולוגיות לבטיחות כלי רכב, מצב כלי הרכב, וכיוצ"ב.

שני חדד, דוברת הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים (בפועל), מסרה לפורטל ’כאן נעים | kan-naim | אתר האינטרנט של כל המדינה’, כי; "הוועדה, התבקשה לסיים את עבודתה תוך 90 יום, ולהציג המלצות ראשוניות למנכ"ל הרשות מר רון מוסקוביץ, למניעתן של תאונות בעלות מאפיינים דומים בעתיד.

הודעה בדבר הקמת הועדה לחקירת תאונת השרשרת בצומת ניצנה, נמסרה אל שר התחבורה, התשתיות הלאומיות והבטיחות בדרכים, למנכ"ל משרד התחבורה, לראש אגף התנועה במשטרת ישראל, ולגורמים נוספים".
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן