קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

תאונת דרכים

אור ירוק, תקיים את יום "ישראל עוצרת 2010" ב-19 בדצמבר לזכר קורבנות תאונות הדרכים

האירוע, יום "ישראל עוצרת", יצוין ב-19 בדצמבר 2010, ב-160 מוקדים ברחבי הארץ ◄ שמואל אבואב, מנכ"ל עמותת ’אור ירוק’; "יש להפסיק להשלים עם המציאות הקיימת, בה כ- 350 אזרחים מקפחים את חייהם בכבישי ישראל מדי שנה. לכן, השנה, תוקדש פעילות "ישראל עוצרת" לקריאה לשר האחראי ולממשלת ישראל להתעורר מן התרדמת
אור ירוק, תקיים את יום
אור ירוק, תקיים את יום "ישראל עוצרת 2010" ב-19 בדצמבר לזכר קורבנות תאונות הדרכים

עמותת אור ירוק, מכריזה זו שנה שלישית ברציפות, על ’ישראל עוצרת’ ביום א’, ה-19 בדצמבר 2010. ביום זה, תפעיל העמותה 160 מוקדים ברחבי הארץ, בהם יתקיימו פעילויות שטח וטקסי זיכרון לציון קורבנות הקטל בדרכים במהלך השנה החולפת.

לדברי שמואל אבואב, מנכ"ל עמותת ’אור ירוק’; "בניגוד לשנים הקודמות, שנה זו, מאופיינת בכישלון המהדהד בכל הקשור למלחמה ב’תאונות הדרכים’ בישראל.

במקביל לתוספת עשרות הרוגים למספר ההרוגים השנתי, התקיימה הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, כשנה וחצי ללא מנכ"ל, ורק לפני פחות משבוע, מונה סופסוף מנכ"ל חדש ל’רשות הלאומית לבטיחות בדרכים’".

אבואב, מציין ומדגיש, כי; "נוסף על כך, השנה, קוצץ תקציב הבטיחות בדרכים, בסכום של מעל 200 מיליון ₪, ולנוכח צרוף כל אלה, כמו גם מחדלים נוספים, אין פלא ששנת 2010, מסתיימת באופן עגום כל כך.

מדובר בדיני נפשות. ניתן וצריך להציל את חייהם של עשרות אנשים בישראל. הגיע הזמן שהמצב ישתנה".

במהלך היום, תערוך אור ירוק, פעילויות רבות ברחבי הארץ, בהן 60 עצרות זיכרון בשיתוף עם רשת התיכונים ’עמל’, תהלוכות לזכר הקורבנות, ועוד ועוד.

כמו כן, ייקחו חלק בפעילות מתנדבי ארגון ’לייונס ישראל’ אשר רואים חשיבות גדולה במאבק כנגד הקטל בכבישים.

אבואב, הוסיף; "יש להפסיק להשלים עם המציאות הקיימת, בה כ- 350 אזרחים מקפחים את חייהם בכבישי ישראל מדי שנה.

לכן, השנה, תוקדש פעילות "ישראל עוצרת" לקריאה לשר האחראי ולממשלת ישראל להתעורר מן התרדמת ולעלות את הטיפול במלחמה ב’קטל בכבישים’ לראש סדר העדיפויות". סיכם מר שמואל אבואב, מנכ"ל עמותת אור ירוק.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן