"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

תאונת דרכים

חדרה: "אור ירוק" בהסברה בקניון לב חדרה לנהיגה בטוחה בקרב צעירי העיר והסביבה

כ- 500 בני נוער השתתפו בריקוד "פלאשמוב" בקניון לב חדרה כאשר המסר – אפשר לרקוד ולשמוח ועדיין "לקחת אחריות על החיים" ◄ רוחה אבקסיס, מנהלת השיווק של קניון לב חדרה; "מנהלי בתי הספר ומגמות המחול נרתמו לפרויקט מבורך זה, ועודדו את התלמידים לקחת בו חלק".
חדרה:
חדרה: "אור ירוק" בהסברה בקניון לב חדרה לנהיגה בטוחה בקרב צעירי העיר והסביבה

עמותת אור ירוק, יצאה אמש (שני) בפעילות הסברה חווייתית וייחודית אשר התקיימה בקניון לב חדרה. מדובר בריקוד "פלאשמוב" (Flash Mob), בו קבוצת רקדנים, המתחזה לקהל רגיל, פוצחת לפתע בריקוד קבוצתי המוני. השיר הנבחר לריקוד ה"פלאשמוב" ההמוני הוא שירה המפורסם של הזמרת שאקירה; "waka waka" שהיווה שיר הנושא למשחקי המונדיאל 2010 וזכה למעלה מ-10 מיליון צפיות ביוטיוב. הכוריאוגרף שי מנשס, הדריך את הרקדנים המשתתפים.

הרעיון העומד בבסיס המיזם הוא לרתום את בני הנוער (בגילאי 14-18) באמצעות ריקוד לערכי העמותה, לחינוך לנהיגה בטוחה, הזדהות עם חשיבות הנושא והפיכתם לשגרירי הסברה בקרב קבוצת בני גילם. המסר – אפשר לרקוד ולשמוח ועדיין "לקחת אחריות על החיים".

בריקוד ה-"פלאשמוב" השתתפו כ- 500 בני נוער מבתי הספר התיכוניים בעיר חדרה, ויישובי הסביבה, בעלי זיקה לריקוד ותנועה.

שמואל אבוהב

מעמותת אור ירוק, נמסר, כי הבחירה בבני נוער כבר מגיל 14 אינה מקרית. על מנת שבעוד כמה שנים יהיו על כביש נהגים צעירים וזהירים, יש להתחיל להטמיע את ערכי הבטיחות בדרכים והנהיגה הזהירה כבר מגיל צעיר.

שמואל אבוהב, מנכ"ל "אור ירוק", אמר, כי; "הרעיון העומד מאחורי המיזם הוא לרתום את בני הנוער לחוויה, באמצעות חווית הריקוד, הם מעבירים את המסר, כי אפשר ליהנות מריקוד ולשמוח ועדיין; "לקחת אחריות על החיים".

עמותת ’אור ירוק’, בחרה בגילאי 14 ומעלה כקהל היעד, משום שאלו הגילאים בהם בני הנוער נחשפים לנושא נהיגה בטוחה ושמירה על כללי הבטיחות.

אם תהליך ההסברה יעשה בשכבות הגיל הנמוכות הרי שכאשר יהפכו בני נוער אלו לנהגים הם ינהגו במשנה זהירות".

רוחה אבקסיס

לדברי רוחה אבקסיס, מנהלת השיווק של קניון לב חדרה; "מנהלי בתי הספר ומגמות המחול נרתמו לפרויקט מבורך זה, ועודדו את התלמידים לקחת בו חלק.

עודדנו תלמידים ובבתי ספר להירתם למטרה נעלה זו של העלאת המודעות לבטיחות בדרכים. ובעצם כך להפוך לשגרירי הסברה בתחום הבטיחות בדרכים".

לסרטון פלאש מוב בקניון לב חדרה בסימן; "לוקחים אחריות על החיים"
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן