איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

יום הכיפורים | Yom Kippur

מדא, נערך ליום הכיפורים ומעלה הכוננות לרמה ג’ הגבוהה ביותר

מד"א, קורא לציבור לנהוג איפוק וסבלנות, ולא לשבש את תנועת האמבולנסים בחירום ◄ מדי שנה, נזקקים כ-1,500 בני אדם לסיוע של מד"א במהלך יום כיפור ◄ על מנת להעניק את המענה הטוב ביותר, יצוידו השנה למעלה ממאה כוננים בבתי הכנסת בערכות החייאה ניידות.
אמבולנס של מדא
אמבולנס של מדא

לקראת יום הכיפורים תשע”א, החל מחר (שבת), נערכים בארגון מד”א לכוננות שיא. תחנות מד”א, יתוגברו במהלך החג בעשרות חובשים ואמבולנסים מעבר לרגיל, על מנת שיוכלו לסייע בצורה המהירה והטובה ביותר למאות אלפי הצמים ורוכבי האופניים שעלולים להזדקק לשירותי מד”א.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

מד”א, קורא לציבור לנהוג איפוק וסבלנות, ולא לשבש את תנועת האמבולנסים בחירום.

מנכ”ל מגן דוד אדום, רמ”ג אלי בין, הנחה את מנהלי המרחבים לעמוד החל מהיום (שישי, 17.9) בבוקר ברמת כוננות ב’, ולהעלותה לרמה ג’, שהיא הרמה הגבוהה ביותר, החל מערב יום כיפור ועד מוצאי יום כיפור.

על מנת להגביר את ההיערכות ולהעניק את המענה הטוב והיעיל ביותר, יתפרשו מאות כונני מד”א, המצוידים בערכות עזרה ראשונה בבתי כנסת שונים ברחבי הארץ בזמן התפילות.

מד”א, רכש בנוסף, לאחרונה, מכשירי החייאה חצי אוטומטיים (דפיברילטורים), בהם יצוידו כמאה כוננים, שיוכלו לתת מענה מקיף יותר ומהותי לבאי בתי הכנסת, שעלולים לחוש ברע.

מנכ”ל מד”א; על מנת לסייע לציבור לעבור את הצום בקלות, נערך מד”א בכוננות הגבוהה ביותר האפשרית

מדזכי הלר, מ”מ דובר מד”א, מסר לפורטל “כאן נעים”, כי; “ההיערכות הגבוהה במיוחד במד”א, נובעת מריבוי הקריאות במהלך ימי החג. בשנים האחרונות, טופלו במהלך ימי הכיפורים למעלה מ-1500 בני אדם, בהם מתפללים שחשו ברע, ילדים שנפגעו בעת רכיבה על אופניים ונשים הכורעות ללדת במהלך החג”.

רמ”ג אלי בין, מנכ”ל מד”א; “על מנת לסייע לציבור לעבור את הצום בקלות, נערך מד”א בכוננות הגבוהה ביותר האפשרית, ואף מתגבר את הכוננים בבתי הכנסת בערכות מיוחדות של עזרה ראשונה והחייאה.

מד”א, ימשיך להעניק לציבור את הטיפול הטוב ביותר ולהציל חיים. אני מאחל לכל בית ישראל, צום קל וגמר חתימה טובה”. אמר מנכ”ל מד”א.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן