איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

חוף הכרמל

חוף הכרמל: בג”צ, דחה את טענות המדינה ו’נובל אנרג’י’ בעתירת תושבי האזור

בג”צ, הוציא צו על תנאי כנגד המועצה הארצית לתכנון ובנייה ◄ מטה המאבק של תושבי חוף כרמל: “החלטת ביהמ”ש העליון, מהווה עבורנו ניצחון נוסף במאבקנו הנחוש לטובת האינטרס הלאומי על פני שיקולים של חברות דורסניות בעלות אינטרסים מובהקים”.
חוף הכרמל: בג
חוף הכרמל: בג”צ, דחה את טענות המדינה ו’נובל אנרג’י’ בעתירת תושבי האזור

בג”צ, דחה אמש (ה’) את טענות המדינה וחברת האנרגיה והקידוחים האמריקנית נובל אנרג’י, בעתירת תושבי חוף הכרמל (המועצה המקומית זכרון יעקב, המועצה המקומית פראדיס, המועצה האזורית חוף הכרמל), נגד הקמת חוות הגז באזור, זאת לאחר שניהל דיון בשעות הבוקר, בבקשה שהגישו תושבי אזור חוף כרמל, בנושא, כבר לפני כחודשיים.

במהלך הדיון העלו פרקליטי תושבי חוף כרמל, באמצעות עו”ד אלי וילצ’יק, עו”ד יוסף פרוכטמן, ועו”ד אשרה פרוכטמן, את הטענה המרכזית, ובה; “לא ייתכן שחברת “נובל אנרג’י” שהיא יזם הפרויקט, יהיה הגוף שיבחן את החלופות היבשתיות עקב ניגודי אינטרסים בולטים, והדגישו, כי המינוי, כאמור, הנו בניגוד לחוק ולהוראות הדין”.

טענה זו, הושמעה בעיקר נוכח, העובדה, כי את נושא בחינת החלופה הימית (אסדה), הטילה הועדה הארצית לתכנון ובניה על צוות מומחים בלתי תלוי.

פרקליטי המדינה, וחב’ ’נובל אנרג’י’, ביקשו לדחות על הסף את העתירה, אולם בית המשפט, דחה את טענותיהם.

עוד השיב פרקליט חברת “נובל אנרג’י”, כי; “הגז שתספק חברת “נובל אנרג’י”, אינו בגדר תשתיות לאומיות של מדינת ישראל, כי אם רכוש החברה”.

בג”צ, דורש מן המדינה לתת הבהרות בתצהיר, תוך 15 יום, מדוע הטילה על היזם את תכנון החלופות היבשתיות בזמן שהוא בעל עניין כלכלי מובהק בתהליך, תוך הפרת הוראות החוק והדין.

ב’מטה המאבק של תושבי חוף כרמל’, אמרו היום (שישי), כי: “החלטת ביהמ”ש העליון, מהווה עבורנו ניצחון נוסף במאבקנו הנחוש לטובת האינטרס הלאומי על פני שיקולים של חברות דורסניות בעלות אינטרסים מובהקים.

עבודתנו, עדיין לא הסתיימה, ואנו נמשיך ונפקח על ההליך כולו על מנת לוודא שייעשה באופן הראוי והצודק”.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן