קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

תאונת דרכים

37 הרוגים ב- 29 תאונות קטלניות, 2,104 נפגעים ב-1,128 תאונות דרכים במאי 2010

הנחמה מן הנתונים הקשים של תאונות דרכים הם "נתוני המגמה" של מספר הנפגעים אשר מצביעים על כך שהחל מחודש יוני 2009 ועד למאי 2010, נרשמה ירידה בקצב של כ-1.4% בממוצע לחודש, וזאת לאחר עלייה בקצב של 0.6% בממוצע לחודש בין החודשים; נובמבר 2008 למאי 2009.
37 הרוגים ב- 29 תאונות קטלניות, 2,104 נפגעים ב-1,128 תאונות דרכים במאי 2010
37 הרוגים ב-29 תאונות קטלניות, 2,104 נפגעים ב-1,128 תאונות דרכים בחודש מאי 2010

תתארו לכם, כי במדינת ישראל, בחודש אחד, היו 37 הרוגים כתוצאה מפיגועים, על פי מיטב הבנתנו על מספר שכזה וגם על פחות מזה של מספר הרוגים, מדינת ישראל, הייתה יוצאת למבצע צבאי או למלחמה, או מכריזה על מצב חירום, כי אין מה הסבר לשתיקה של ממשלת ישראל, לנוכח פרסומי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה אתמול (ג’), מהם עולה, כי בחודש מאי 2010, נרשמו על ידי משטרת ישראל (בתיקי תאונות דרכים) 1,128 תאונות דרכים עם נפגעים (לא כולל תאונות שאירעו ביהודה ושומרון), מהן 29 תאונות קטלניות ו-82 תאונות עם פצועים קשה. בתאונות אלו נפגעו 2,104 איש, מהם 37 הרוגים ו-104 פצועים קשה.

אולי הנחמה שמוצאת ממשלת ישראל ו-משרד התחבורה שלה, נמצאים ב"נתוני המגמה", שמהם עולה, כי במספר תאונות הדרכים, חלה ירידה בין החודשים יולי 2009 במאי 2010, בקצב של כ-1.1% בממוצע לחודש, זאת לאחר עלייה בקצב של כ-0.4% בממוצע לחודש בין החודשים דצמבר 2008 ליוני 2009.

"נתוני המגמה" של מספר הנפגעים מצביעים על כך שהחל מחודש יוני 2009 ועד למאי 2010, נרשמה ירידה בקצב של כ-1.4% בממוצע לחודש, וזאת לאחר עלייה בקצב של 0.6% בממוצע לחודש בין החודשים; נובמבר 2008 למאי 2009.

בנוסף לכך, נרשמו בחודש מאי 2010 ביהודה ושומרון (לא כולל שטחי הרשות הפלשתינאית) 44 תאונות, מהן תאונה קטלנית אחת ו- 7 תאונות עם פצועים קשה.

בתאונות אלו, נפגעו 104 איש, מהם הרוג אחד ו- 9 פצועים קשה.

עוד יצוין, בחודש מאי 2010, נרשמו ע"י משטרת ישראל (בתיקי "כללי עם נפגעים") כ- 4,060 דיווחים על תאונות דרכים עם נפגעים קל, מהם כ- 60 באזור יהודה והשומרון.

הנתונים מבוססים על עיבודים שנערכו ב’לשכה המרכזית לסטטיסטיקה’, מתוך קובץ תאונות דרכים עם נפגעים של משטרת ישראל המעודכן לאמצע חודש יוני. עיבוד החומר, נעשה במימונה של הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים.

ההודעה הבאה על "תאונות דרכים עם נפגעים בחודש יוני 2010", תפורסם ב-22 ביולי 2010.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן