פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

תאונת דרכים

נתניה: 2 רוכבי אופנוע, נהרגו הלילה בתאונת דרכים בדרך דגניה באזור התעשייה

שני הרוכבים, התהפכו עם האופנוע, נחבלו קשות בראשם ומתו כעבור זמן קצר בבתי חולים שיבא בתל השומר בילינסון בפתח תקווה ◄ לפני כ-6 שנים, השקיעה עיריית נתניה, בהסדרת התנועה של כביש דגניה במזרח העיר, קרוב כ-17 מיליוני שקלים
נתניה: 2 רוכבי אופנוע, נהרגו הלילה בתאונת דרכים בדרך דגניה באזור התעשייה
נתניה: 2 רוכבי אופנוע, נהרגו הלילה בתאונת דרכים בדרך דגניה באזור התעשייה

הקטל בדכים ממשיך להכות קשות גם הלילה. בתאונת דרכים בדרך דגניה באזור התעשייה של נתניה, נהרגו שני רוכב אופנוע כבני 30. עד לשעה זו לא ברורה סיבת התאונה.

צוותים מתוגברים של של מד”א, מרחב שרון, פינו את שני רוכבי האופנוע, אשר התהפכו עם אופנועם, אל בית החולים שיבא בתל השומר, ואת האופנוען השני אל בית החולים בילינסון בפתח תקווה.

מבתי החולים, נמסר, כי השניים, נפצעו פצעים קשים מאד בראשם, לא שרדו את הפגיעות ונפטרו, כעבור זמן קצר.

לפני כחמש שנים וחצי השקיעה עיריית נתניה, בכביש הראשי של מזרח העיר, קרוב כ-17 מיליוני שקלים בהסדרת התנועה של כביש דגניה במזרח העיר, לאחר שנתיים של עבודות.

הכביש המדובר, משרת גם את הבאים אל מכללת נתניה, ואל אזור התעשייה הצפוני והדרומי, עם חיבור שני אזורי התעשייה. והוא בן ארבעה נתיבי תנועה ובמרכזו אי תנועה עם גינה.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן