קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

כאן קריית ים

שמואל סיסו, ראש העיר של קרית ים, נחקר באזהרה בחשד למרמה והפרת אמונים

חשוד בביצוע עבירות בתחום טוהר המידות כאשר פעל לזכייתה של חברת "ע.ר. צים" במכרז לרכישת קרקע בחוף קריית ים, והקמת פרויקט מסחרי גדול, בניגוד לתוכנית בניין עיר ◄ ראש העיר של קרית ים, בתגובה: אני בטוח, כי משטרת ישראל, תגיע אל חקר האמת
שמואל סיסו, ראש העיר של קרית ים, נחקר באזהרה בחשד למרמה והפרת אמונים
שמואל סיסו, ראש העיר של קרית ים, נחקר באזהרה בחשד למרמה והפרת אמונים

חוקרי היחידה הארצית לחקירות הונאה-להב 433 של משטרת ישראל, אינם נחים לרגע. זו הפעם השלישית ברציפות בשבועות האחרונים, בהם נחקר ראש עירייה או ראש מועצה אזורית, זאת בחשד לביצוע עבירות בתחום טוהר המידות. הפעם הגיע תורו של ראש עיריית קרית ים, מר שמואל סיסו, שנחקר באזהרה, היום (שני) בחשד למרמה ולהפרת אמונים.

מן החשדות כלפי ראש העיר, סיסו, עולה, כי הוא חשוד בביצוע עבירות בתחום טוהר המידות, כאשר פעל לזכייתה של חברת "ע.ר. צים" במכרז לרכישת קרקע ב-חוף קריית ים, והקמת פרויקט מסחרי גדול, בניגוד לתוכנית בניין עיר (תב"ע) אשר חלה על הקרקע המדוברת, הכוללת 12 דונם בחוף הים.

חוקרי יאח"ה, החרימו מסמכים של וועדת מכרזים בעירייה ופרוטוקולים של ישיבות ועדת בנין ערים.

בשנת 2005, פרסמה עיריית קריית ים, מכרז למכירת חלקת הקרקע לייעוד הקמת מלון. לאחר מספר פעמים שבהם לא הוגשו כל הצעות, זכתה חברת "ע.ר צים" במכרז. בבעלות האחים רני ו-עדי צים. שבינתיים, חזרו בהם מהסכם הרכישה.

החשד, המתעורר, לכאורה, הוא, כי חברת "ע.ר צים" במכרז, שילמה תמורת הקרקע סך של כ-5 מיליון שקלים, כאשר שווי הקרקע היה קרוב ל-40 מיליון שקל.

זאת ועוד; עיריית קריית ים, אפשרה לכאורה, לחברת ע.ר צים, לזכות במכרז, חרף העובדה, כי לא היה בכוונתה לבנות במקום בית מלון, כמתוכנן בייעוד הקרקע, אלא מרכז מסחרי.

נודע, כי החקירה הועמקה גם בשל עתירה שהגיש ז’קי פלס, בעל מזנון בחוף הים, באמצעות עורך הדין טומי נדשי, נגד עיריית קריית ים, אל ביהמ"ש המחוזי בעיר חיפה, בעקבות בקשת העירייה לפנות את המזנון הוותיק בחוף. בעתירה, נטען, כי נפלו פגמים שגבלו לכאורה, במנהל לא תקין של ראש העירייה ושל מהנדס העיר.

שמואל סיסו, ראש העיר של קרית ים, אשר נחקר ושוחרר בתנאים מגבילים, הסכים רק לומר, כי הוא בטוח, כי משטרת ישראל, תגיע אל חקר האמת.

סיסו, ראש העיר זכה לכהונה נוספת, בבחירות לראשות העיר בנובמבר 2008, ב-85 אחוזים מן הקולות. אחיינו אלון סיסו, שהתמודד מולו, זכה רק ב-15 אחוז, אמר הערב, כי הוא הופתע מן הידיעה על חקירתו של ראש העיר; "אין לי, כל ספק לגבי יושרו, ואני מקווה שהחשדות יתבררו כטעות".

קרית ים, היא עיר במחוז חיפה בישראל, ממוקמת 8 קילומטרים צפונית לחיפה, והיא אחת מהערים המרכיבות את הקריות.

קריית ים, נוסדה בשנת 1941 והוכרזה כעיר בשנת 1976.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן