קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

כאן הרצליה

התנגדות להקמת תאגיד קבורה עירוני; גרמן, רוצה לקבור הרצליה

חבר מועצת העיר הרצליה, מר ירון עולמי, מקשה: אין כסף לבית העירייה החדש או לשיפוץ האצטדיון העירוני - אבל עיריית הרצליה, רוצה להקים דווקא על חשבונה, ובעצם על חשבוננו - בית עלמין ותאגיד קבורה בעלות של 118,000,000 ש"ח?! על מה ולמה"?
התנגדות להקמת תאגיד קבורה עירוני; גרמן, רוצה לקבור הרצליה
התנגדות להקמת תאגיד קבורה עירוני; גרמן, רוצה לקבור הרצליה

חבר מועצת העיר הרצליה, מר ירון עולמי, יו"ר ועדת הביקורת העירונית, השיק קמפיין מחאה תחת הכותרת; "גרמן, רוצה לקבור לנו את הרצליה" – זאת כנגד החלטת יעל גרמן, ראש העיר להקים תאגיד קבורה עירוני ולטענתו לבזבז סכום של 118,000,000 ש"ח (או במילים: מאה ושמונה עשרה מיליון שקלים), וזאת מכספי משלם המיסים).

עולמי, טוען, כי הוא מצר על כך, כי למרות ששנים היה ידוע שבית העלמין הקיים ברחוב פינסקר, מתמלא, עיריית הרצליה, לדעתו לא עשתה מספיק על מנת לפתור את מצוקת מקומות הקבורה ולהכשיר בית עלמין חדש.

יו"ר ועדת הביקורת העירונית, אומר, כי עתה, כאשר מוקם, בית העלמין, שלגבי נחיצותו אין חולק, אין זה תפקידה של עיריית הרצליה, לבנותו, להכשירו לקבורה, להפעילו ולתחזקו בעלות של (וזאת הערכה של העירייה) 118 מיליון ש"ח!".

"בהרצליה, קיימת "חברה קדישא" אשר 80 שנה, קוברת את נפטרי העיר, בצורה מסורה, יעילה ומקצועית, והמוכנה לקחת על עצמה את פיתוח בית העלמין החדש, את תחזוקתו ותפעולו השוטף, וזאת ללא עלות לציבור, ובמילים אחרות – בחינם!"

עולמי, ממשיך מאשים, כי; "מדובר רק בגחמה אישית של רה"ע ומלחמה פרסונאלית ולא מובנת בכל העולם, גורמת לה להקים עוד תאגיד עירוני ולבזבז עוד עשרות מיליונים מכספי הציבור בהרצליה, שלא לצורך וממניעים בלתי מובנים.

40 מיליון שקלים, הושקעו בשיפוץ כושל של מרכז העיר, עשרות מיליונים על שדרות ח"ן וכן על בית האזרח למען האנסמבל, שהוא לבדו "אכל לנו" כבר למעלה מ-50 מיליון ש"ח בשנים האחרונות.

זאת ועוד; אין כסף לבית העירייה החדש או לשיפוץ האצטדיון העירוני – אבל העירייה רוצה להקים דווקא על חשבונה, ובעצם על חשבוננו – בית עלמין ותאגיד קבורה בעלות של 118,000,000 ש"ח?! על מה ולמה"? – מקשה חבר מועצת העיר הרצליה, מר ירון עולמי.

אני מקווה לעצור את הפארסה הזו עוד בהתהוותה, ולדאוג לכך שכספו של הציבור לא יהפוך להפקר, וכי עיריית הרצליה, תשקיע בחינוך, בתשתיות, בשירות וכדומה, ולא תעסוק בקבורה.

"אני קורא לראש העיר, לגלות בגרות ואחריות ולשבת עם חברה קדישא ולמצוא פתרון מיידי על מנת שנוכל גם בתקופת הביניים לקבור את מתי העיר בהרצליה, ולמנוע צער ועוגמת נפש מתושבי העיר".

תושבי העיר, המעוניינים למחות על בזבוז כספי הציבור, של עיריית הרצליה, יוכלו לעשות באמצעות אתר אינטרנט שנפתח בכתובת; 118million – אמר חבר מועצת העיר הרצליה, ויו"ר ועדת הביקורת העירונית, מר עולמי.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן