"מוזר, נחמד וטוב": 50 שנה להתנדבות בקיבוצים

התנועה הקיבוצית מציינת 50 שנה להגעת המתנדבים והמתנדבות – אותם צעירים שבאו מחו"ל לעזור בעבודה בקיבוצים ולחוות מקרוב חיים שיתופיים. כתבתו של רובי המרשלג, מתוך חדשות הערב 18.10.18.

פורום כאן נעים

הסטנדאפיסט נדב אבקסיס בהדלקת נרות בכנסת

הסטנדאפיסט נדב אבקסיס בהדלקת נרות חגיגית בטרקלין שאגאל במשכן הכנסת לפני שנתיים 26.12.16. שידורי ערוץ הכנסת - ערוץ 99.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – זוחלים

זוחלים - מדוע הנחשים ויתרו על הרגליים, ההבדל בין נשיפה לשיפה, מטבעונים עושים אהבה, ההצלחה הגדולה של הצפע, והחרדון הקדמון מהערבה. צלם ובמאי: משה אלפרט. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

ארץ נהדרת, ניר וגלי: הדלקת נרות

ארץ נהדרת, ניר וגלי: הדלקת נרות. חנוכה שמייח.

ד"ר אופיר ארצי על נזקי עור הפנים

ד"ר אופיר ארצי מומחה ברפואת עור ומין, המרכז המשולב לאסתטיקה, מחלקת עור על נזקי עור הפנים. "חיים בריא" עם פרופ' קרסו.

מפעל הפיס

מתכון סופגניות אפויות עם מלית ריבה פרווה

מתכון סופגניות אפויות עם מלית ריבה פרווה, צמחוני יותר בריא בקלי קלות

חוזליטו

חוסה חימנס פרננדס (1943), הידוע בשם הבמה חוזליטו (חוסליטו), זמר ספרדי שהתפרסם והצליח בשנות ה-50 וה-60. אחד מילדי הפלא המפורסמים והמצליחים בכל הזמנים. התפרסם בקול סופרן מיוחד במינו. הפופולריות שלו הייתה לא רק במדינות דוברות ספרדית, אלא גם במדינות צפון אירופה ובאגן הים התיכון.

נעים לעקוב אחרי

דיני עבודה - פסקי דין

בית הדין האזורי לעבודה בנצרת, הרשיע את חברת אספניולי ריאד בע"מ, בגין תאונת עבודה

התאונה אירעה בסניף קלאב מרקט בעיר נהריה, בה נפגעה עובדת המקום מהתמוטטות קיר בזמן ביצוע פעולות הריסה בסניף ◄ ביה"ד גזר על אספניולי ריאד, הקבלן סלים ביאטרה ומנהל העבודה שחאדה עאטף, קנס מצטבר של 55,000 ₪
בית הדין האזורי לעבודה בנצרת, הרשיע את חברת אספניולי ריאד בע
בית הדין האזורי לעבודה בנצרת, הרשיע את חברת אספניולי ריאד בע"מ, בגין תאונת עבודה

כבוד השופטת אורית יעקבס, מביה"ד האזורי לעבודה בעיר נצרת, הרשיעה ע"פ הסדר טיעון את חברת אספניולי ריאד בע"מ אשר הייתה מבצעת הבניה של עבודות שיפוצים והריסה שבוצעו בסניף קלאב מרקט בעיר נהריה, ואת קבלן המשנה; סלים ביאטרה, וכן את מנהל העבודה; שחאדה עאטף, בגין תאונת עבודה אשר אירעה בשנת 2004 במהלך ביצוע עבודות הריסה בסניף.

בכתב האישום, יוחסו לנאשמים עבירות של אי נקיטת אמצעי בטיחות בהריסה, ביצוע הריסות בניה שלא ע"י בונה ומקצועי וביצוע הריסות בניה שלא בהנהלה ישירה של מנהל עבודה מנוסה.

משרד התמ"ת, באמצעות עו"ד סאוסן נאטור-חסון, ממחוז חיפה והצפון במשרד התמ"ת, הגיעה להסדר טיעון עם הנאשמים שאומץ ע"י ביה"ד, שבמסגרתו הודו הנאשמים במיוחס להם בכתב האישום, על חברת אספניולי ריאד בע"מ, אשר הייתה מבצעת הבנייה, הוטל קנס כספי בסך של 40,000 שקלים, והוחתמה על התחייבות בסך 50,000 שקלים, להימנע מהעבירות בהן הורשעה למשך 3 שנים.

על שחאדה עאטף, ששימש מנהל העבודה, הוטל קנס כספי בסך 10,000 שקלים, כמו כן, הטיל עליו ביה"ד לעבודה, מאסר על תנאי למשך חצי שנה לתקופה של שנתיים ושמונה חודשים.

על ביאטרה סלים, ששימש קבלן המשנה, הוטל קנס כספי בסך 5,000 שקלים, וכן, הטיל עליו ביה"ד מאסר על תנאי למשך חצי שנה לתקופה של שנתיים ושבעה חודשים.

עו"ד סאוסן נאטור חסון, הדגישה, כי; "מדובר בעבירות בטיחות חמורות אשר גרמו לפציעה משמעותית של עובדת והוסיפה, כי מדובר בענישה מחמירה ומרתיעה ההולמת את הפסיקה המחמירה של בתי הדין לעבודה בנושא; בטיחות בעבודה".

יורם אלעזרי, מפקח עבודה ראשי במשרד התמ"ת, ציין, כי; "מפקחי העבודה באגף בפיקוח על העבודה, הונחו, להגביר את האכיפה ולהחמיר במקרים חוזרים ונשנים של הפרות בטיחות".
 • אודות הכותב

  כתב כאן ישראל

  כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

  Add Comment

  Click here to post a comment

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  דילוג לתוכן