מדא גייס את מירי בוהדנה למאמצים של מדא בנושא הקורונה

"מזה כשנתיים מגן דוד אדום הוא משפחה עבורי ומקום שבמסגרתו אני זוכה לתת מעצמי למען אחרים" - סיפרה מירי בוהדנה; "נגיף הקורונה, יצר בהלה רבה בעולם וגם בארץ והרבה דברים בנושא אינם ברורים, מה שיכול להלחיץ עוד יותר. לכן, שמחתי מאוד לשתף פעולה עם מדא, גם בנושא הזה, וליצור סרטון ביחד עם דר' סטרוגו, שמטרתו להעלות מודעות לפעולות שונות שחשוב לעשות, כדי למנוע הדבקה, לתת תשובות ולהרגיע את הציבור" .

אורלי לוי לא ידעה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | אומנם עמיר פרץ הצהיר שוב ושוב שהוא רוצה ממשלה בתמיכת הרשימה המשותפת, אבל אורלי לוי אבקסיס פשוט לא ידעה | להשוות קורונה לשפעת זה אולי מרגיע - אבל לא נכון.

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

דיני משפחה וירושה

אישה תזכה לתשלומים בגין חלקה בנכסי הקריירה של בעלה גם לאחר הגירושין

מה דינם של נכסי קריירה שצבר אחד מבני הזוג, בעת חלוקת הרכוש בעקבות גירושין? השופט ניצן, קבע, כי עפ”י ההלכה, יש לראות בני הזוג כשותפים במאמץ ההתפתחות המקצועית, גם אם אחד מהם מוותר על התפתחותו המקצועית לטובת בן הזוג האחר או לטובת הקשר הזוגי והמשפחתי
אישה תזכה לתשלומים בגין חלקה בנכסי הקריירה של בעלה גם לאחר הגירושין
אישה תזכה לתשלומים בגין חלקה בנכסי הקריירה של בעלה גם לאחר הגירושין

בית המשפט לענייני משפחה בקריות, קבע, כי במקרה של פערים ביכולת ההשתכרות הנובעים ממסגרת הנישואין, יש לחלק את נכסי הקריירה בין בני הזוג, גם אם הם נצברו רק ע”י אחד מהם.

כאשר נישאו, לא היה לבעל רכוש משלו, ואילו האישה הייתה בעלים של דירה, אשר נמכרה לצורך רכישת דירה משותפת. במהלך חייהם המשותפים, פיתח הבעל את השכלתו והגדיל בשיעור ניכר את השתכרותו, והאישה מאידך, פרשה מעבודתה, כדי להתפנות לטיפול בילדים.

משעלו הנישואין על שרטון, תבעה האישה את חלקה בנכסי הקריירה של הבעל בדרך של תשלומים חודשיים. מנגד טען הבעל, כי היא אינה זכאית לתשלומים אלה בשל פוטנציאל ההשתכרות שלה ובגין היותה אישה מורדת.

השופט סילמן ניצן, קבע, כי עפ”י ההלכה, יש לראות את בני הזוג כשותפים במאמץ ההתפתחות המקצועית, גם אם אחד מהם מוותר על התפתחותו המקצועית לטובת בן הזוג האחר או לטובת הקשר הזוגי והמשפחתי.

עוד נקבע, כי יש לתת את הדעת ליכולת השיקום של בני הזוג לאחר הפרידה, כאשר בן הזוג שהקריירה שלו נעצרה, יתקשה מאד להשתקם, ולכן, אין מניעה לקבוע מסגרת של תשלומים עיתיים גם לאחר הגירושין.

“תחושת הצדק, אינה מאפשרת להניח לבעל ליהנות בעצמו מכל הפירות שהניבה הקריירה שפיתח מחוץ לביתו, בזמן שאשתו דאגה לביתו ולילדיו”, כתב כבוד השופט ניצן.

עם זאת, נדחתה טענת האישה, כי יש לחלק את הזכויות בדירה עפ”י הסכם שנערך ע”י בני הזוג, כך שחלקה יהיה גדול יותר בהתאם להשקעתה במימון קנייתה. נקבע, כי אין מדובר בהסכם מחייב, שכן לא קיבל את אישור ביהמ”ש.

לפיכך, נפסק, כי לאור הפער הגדול שבין הכנסתה הצפויה של האישה ובין הכנסתו של הבעל, יש לבצע חלוקה של נכסי הקריירה שצבר הבעל בדרך של פיצוי חד פעמי, וכן בתשלומי מזונות עיתיים, גם לאחר פקיעת הנישואין ועד מועד פרישת הבעל מעבודה.

• ב”כ התובעת: עו”ד ד. שוורץ
• ב”כ הנתבע: עו”ד ל. אוחנה

לפסק הדין בעניין פלונית נ’ פלוני.

__________

הידיעה הובאה באדיבות אתר המשפט הישראלי “פסק-דין”.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן