מבזקי כאן ישראל

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

שפעת החזירים | Swine Flu

משרד הבריאות, מגיב בזעם: פרסומים שקריים בתקשורת בנושא חיסוני שפעת החזירים

0
0

משרד הבריאות, מתריע מפני פרסומים לא אחראים ולא מתוקפים שעלולים לפגוע בבריאות הציבור, בנושא חיסוני “שפעת H1N1”. לאור התחלואה והתמותה שנצפו ועדיין, צפויים, מהמשך המגיפה, יש הצדקה מלאה וחיונית ביותר להמשך תהליך החיסון כמתוכנן.
משרד הבריאות, מגיב בזעם: פרסומים שקריים בתקשורת בנושא חיסוני שפעת החזירים
משרד הבריאות, מגיב בזעם: פרסומים שקריים בתקשורת בנושא חיסוני שפעת החזירים

במשרד הבריאות, דוחים בתוקף את הפרסומים האחרונים, המוגדרים פרסומים השקריים בנושא חיסוני שפעת החזירים (“שפעת H1N1”), המופיעים באתרי האינטרנט השונים ובאמצעי התקשורת.

יאיר עמיקם, סמנכ”ל הסברה ויחסים בינלאומיים, של המשרד, בהודעה מיוחדת לתקשורת, כי משרד הבריאות, רואה בחומרה את הפרסומים לאור העובדה, כי הם מתפרסמים על ידי אנשים המזדהים כמומחים לנושא, בעוד שאין להם תוקף מקצועי, הנשען על עובדות ומדע.

החיסונים שרכש משרד הבריאות, קיבלו את כל ההיתרים והאישורים הנדרשים, ולאחר שמשרד הבריאות, וכל גורמי המקצוע נחה דעתם שתועלתם של החיסונים, עולה על אין שעור על תופעות הלוואי, אשר עשויות ללוות כל תרופה אחרת או חיסון אחר.

בהקשר זה, יש לזכור, כי עד היום חוסנו ברחבי העולם, כמה מיליוני אנשים, ועל פי כל המדע המגיע למשרד הבריאות לא נרשם אף אירוע חריג.

לאור התחלואה והתמותה אשר נצפו ועדיין, צפויים, מהמשך המגיפה, יש הצדקה מלאה וחיונית ביותר להמשך תהליך החיסון כמתוכנן.

משרד הבריאות, ממשיך לעקוב כל העת אחר הנעשה בעולם, שומר על קשר רציף מעם ארגון הבריאות עולמי ועם מדינות נוספות ברחבי העולם.

משרד הבריאות, מתריע מפני פרסומים לא אחראים ולא מתוקפים שעלולים לפגוע בבריאות הציבור.

הזהירות, מתבקשת שבעתיים, נוכח הקלות בה ניתן להעביר מידע שיקרי, לא אמין ולא מקצועי, באמצעי תקשורת, הנגישים, לכולם.

0
0אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

דילוג לתוכן