מבזקי כאן ישראל

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

שפעת החזירים | Swine Flu

מד”א מציג: “אלונקת אינקובטור” לפינוי חולים עם חשד לשפעת החזירים

0
0

אלונקת מד”א, מכילה מערכת סינון אוויר, היוצרת תת לחץ בתוך חלל האלונקה באמצעות שאיבת האוויר המזוהם מחלל האלונקה באזור הראש, סינונו דרך המסנן ופריקתו החוצה. אוויר נקי נשאב באופן עצמוני אל תוך תא הבידוד דרך פתח בחלקה העליון של המערכת באזור הרגליים
מד
מד”א מציג: “אלונקת אינקובטור” לפינוי חולים עם חשד לשפעת החזירים

במסגרת הערכות הארגון לשפעת החזירים הנחה מנכ”ל מד”א, רמ”ג אלי בין, לרענן את ההנחיות בשימוש ב”אלונקת אינקובאטור” חדישה המיועדת להעברת חולים בבידוד מיוחד. מד”א בסיוע משרד הבריאות רכש 12 אלונקות כאלו, המשמשות את מרחבי מד”א בשעת חירום ועלות כל אלונקה כזו הוא מעל 10 אלף דולרים.

האלונקה החדשה היא מעין אינקובטור ענק המבודדת לחלוטין את החולה מהסביבה, מגינה על הצוות ועל הסביבה מפני הדבקה אפשרית של החולה החוצה. המיטה מאפשרת להעביר חולים עד משקל מקסימלי של 200 קילוגרמים.

“שפעת החזירים” מחייבת אמצעי זהירות מחמירים בשל פוטנציאל ההדבקה באמצעות עיטוש, שיעול, דיבור וגם הנשמה מלאכותית.

העברת חולים כאלה, מזירת האירוע לבית החולים, או מבית חולים אחד למשנהו, מחייבת בידוד מוחלט. צוות האמבולנס אמנם מתמגן באמצעות חליפת בידוד מיוחדת, אולם בידוד מתאים נדרש גם עבור החולה המזוהם.

האלונקה החדשה, מכילה מערכת סינון אוויר, היוצרת תת לחץ בתוך חלל האלונקה באמצעות שאיבת האוויר המזוהם מחלל האלונקה באזור הראש, סינונו דרך המסנן ופריקתו החוצה. אוויר נקי נשאב באופן עצמוני אל תוך תא הבידוד דרך פתח בחלקה העליון של המערכת באזור הרגליים.

כך נוצרת בתוך התא זרימה חד כיוונית מאזור נקי יחסית דרך איזור מזוהם יחסית.

האלונקה כוללת גם פתחים מיוחדים להעברת כבלי אק”ג, ושורת כפפות כיס בצד המאפשרות מתן תרופות ופעולות טיפול והחייאה למטופל, שנותר בבידוד מוחלט.

0
0אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

דילוג לתוכן