בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה

בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה – יום בחיי מנהל פארק מים - כאן חדשות | אלכוהול מוברח בתוך לחם, דיווח על קקי במגלשה ומכות עם כסאות פלסטיק. כתבתם של דורון סולומונס ואורן אהרוני.

"לא מאמין במזל בלוטו – זה מתמטיקה"

"לא מאמין במזל בלוטו - זה מתמטיקה": ריאיון עם סטפן מנדל, האיש שפיצח את שיטת הלוטו, אחרי הפרק אודותיו בתוכנית זמן אמת בכאן 11.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

סליחה על השאלה❓ עונה 2 | אוטיסטים

סליחה על השאלה❓ עונה שנייה לתכנית האהובה זוכת פרס האקדמיה 🏆 שעושה את העולם מקום יפה יותר! הצצה כנה ואינטימית לחייהן של קבוצות שמתמודדות עם סטיגמות חברתיות באמצעות שאלות שנשאלו על ידי הצופים. ערוץ כאן 11.

זן נדיר – גורים

גורים - חזרזירים בפי'גמות, שפני סלע משחקים תופסת, פעוטון של יעלים, ותיעוד מיוחד של גורי זאב, מרגע ההמלטה במאורה ועד אימוני הציד שלהם. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

מציאת גופת מנהיג הילידים באמזונס – סערה בברזיל

מציאת גופתו של מנהיג הילידים באמזונס מעוררת סערה בברזיל. כאן חדשות | חדשות הלילה עם יאיר ויינרב.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

אינטרנט

ד"ר טל ז’רסקי: מודל ’ניטרליות הרשת’ האמריקני חייב לעבור אדפטציה לישראל

"יש כיום דיון מתהווה בדבר מהות ה"ניטרליות" ותרומתה לפיתוח הרשת" – אומר ז’רסקי; בכנס השנתי של איגוד האינטרנט הישראלי 2-3 במרץ אתייחס לטענות בעד וכנגד המועלות מעבר לים ואבחן קבוצות הלחצים והאינטרס העומדות מאחורי כל טענה
ד
כנס איגוד האינטרנט הישראלי 2009, ד"ר טל ז’רסקי: מודל ’ניטרליות הרשת’ האמריקני חייב לעבור אדפטציה לישראל

לקראת אינטרנט 2009, הכנס השנתי של איגוד האינטרנט הישראלי (2-3 במרץ 2009), אומר ד"ר טל ז’רסקי, מהפקולטה למשפטים באוניברסיטת חיפה, כי עם הפיכת מדיום האינטרנט לדומיננטי ביותר, נדרשים מתווי המדיניות והמלומדים לחוות דעתם בדבר שאלות כבדות משקל הנוגעות להמשך פיתוחו והסדרתו, בעיקר בכל הנוגע לתשתית הפיזית באמצעותה מתחבר משתמש הקצה לרשת.

ז’רסקי, יישא הרצאה בכנס על "הסדרת תשתיות האינטרנט: על ניטרליות טכנולוגית, ניטרליות רגולאטורית ואוקסימורונים אחרים" – במסגרת פאנל ה"אינטרנט תחת פטיש המחוקק".

"הסוגיות הנכבדות עוסקות בדרך שבה ניתן להבטיח קיומה של תשתית מקיפה, מהירה ומתקדמת, אשר מציעה שירותים מגוונים במחירים תחרותיים" – אומר ז’רסקי, אשר מחקריו מתרכזים בנושא אינטרנט, פרטיות ברשת, תקשורת ונושאים אחרים הקשורים למשפט וטכנולוגיה; "כמו כן, הרגולאטור, צריך להתמודד עם חששות שהחברות השולטות בתשתיות ימנפו את כוחם לשווקים אחרים ובכך יובילו לתוצאות בלתי רצויות. בארה"ב, ובמידה מסוימת, אף בישראל, אחת המנטרות המקובלות כמענה לסוגיות אלו הינה "ניטרליות".

הניטרליות, תבטיח התפתחות כל אחת מ"שכבות" האינטרנט בנפרד, תוך שימור הכוח והאוטונומיה של משתמש הקצה; היא אף תבטיח כי זהות ואופי הטכנולוגיות הדומיננטיות של המחר יקבעו על ידי רוב המשתמשים, ולא קומץ בעלי כוח, ממון ושררה".

"יש כיום דיון מתהווה בדבר מהות ה"ניטרליות" ותרומתה לפיתוח הרשת" – אומר ז’רסקי; "בכנס אתייחס לטענות בעד וכנגד המועלות מעבר לים ואבחן מיהן קבוצות הלחצים והאינטרס העומדות מאחורי כל טענה (בעלי תשתיות, ספקי תכנים, צרכנים, מתווי מדיניות תקשורת ואחרים). לאחר מכן, "אייבא" דיון זה להקשר הישראלי, תוך התיי

חסות בקצרה לשוני הטכנולוגי, העסקי והרגולאטורי בינו לבין זה האמריקני, אשר בגינו לא ניתן ל"ייבא" את הדיונים וההסדרים המצויים שם כלשונם.

במהלך הדיון אתייחס לנפקות ה"נייטרליות" בבואנו לדבר על אתגרי התקשורת אשר עימם מתמודד הרגולטור הישראלי בימים אלו (VoB, VoD, WiMax). כמו כן, אדון בהשלכות המשבר הכלכלי העולמי ותוכניות הסיוע שהורכבו להתמודד עימו על הדיון האמור".

כנס האינטרנט השנתי "Inter Style Net – החיים ב-NET מסביב לשעון" יתקיים בתאריכים 2-3 במרץ 2009, במרכז הכנסים Avenue שבמתחם שדה התעופה ויכלול את כל הנושאים החמים שעומדים על סדר היום המקוון, ביניהם: צרכנות ברשת, Mobile Internet, בחירות מקוונות, הכול רייטינג? מודלים עסקיים ברשת, מחקרים עכשוויים באינטרנט, Cloud Computing ותחום שלם של משחקים ברשת – טכנולוגיות, תרבות, מנועי צמיחה והכנסות ממשחקים.

להרשמה לכנס
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן