פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

כאן שחייה צורנית | שחייה אמנותית

אתר הספורט ONE יעביר בשידור חי את אליפות ישראל בשחייה

אתר הספורט ONE, החליט לחתור קדימה והרים את הכפפה וישדר את האליפות במלואה ללא תשלום, לאחר שערוץ הספורט החליט שלא לשדרה ◄ זהו אירוע הספורט השני בתוך פחות משבוע המועבר בשידור ישיר ע”י ONE
אתר הספורט ONE יעביר בשידור חי את אליפות ישראל בשחייה
אתר הספורט ONE יעביר בשידור חי את אליפות ישראל בשחייה

אתר הספורט ONE, ממשיך להרחיב את היצע התכנים שלו המועברים בשידור חי ומצרף לכך את השידור החי של אליפות ישראל בשחייה – חורף 2009. אתר הספורט ONE, יעביר את האליפות במלואה (21-18 בפברואר) באתר בחינם לכל הגולשים. השידורים יכללו שידור חי, הן של משחי המוקדמות בכל בוקר והן של משחי הגמר בערב.

החלטת אתר הספורט ONE, להעביר את האליפות במלואה ובחינם, לטובת חובבי השחייה בפרט, והספורט, בכלל, באה על רקע סירובו של “ערוץ הספורט” לשדר את אליפות במגוון ערוציו.

שידור אליפות ישראל בשחיה, הינה אירוע הספורט השני המועבר בשידור ישיר ב-ONE תוך שבוע בלבד, כשהקודם היה שידרם של משחקי חצי גמר הגביע בכדורעף, ביום רביעי, שעבר.

אהרון איסרס יו”ר איגוד שחיה, אמר בתגובה להחלטת ONE לשדר את האליפות; “אנחנו מאוד שמחים על שיתוף הפעולה החדש. זוהי פריצת דרך שבה חובבי השחייה יוכלו לראות את כל המשחים בזמן אמת בשידור חי. אנחנו מקווים שזו רק סנונית ראשונה שמבשרת את שיתוף הפעולה בין אתר ONE לאיגוד השחייה בעתיד.

אודי מילנר, מנכ”ל אתר הספורט ONE: “כאתר הספורט המוביל בישראל וכמי שטובת הספורט עומדת לנגד עיניו, החלטנו אנו ב- ONE להרים את הכפפה, לרתום את המערך הטכנולוגי המתקדם של האתר ולהביא בשידור חי וללא תשלום, את בשורת האליפות לכל בית בישראל.

אנו מאמינים, כי בעולם הספורט האינטרנטי והטלוויזיוני יש מקום למגוון רחב של ענפי ספורט, אשר צריכים להיות מועברים בצורה פתוחה לטובת כלל הציבור ואני מבטיח כי אתר הספורט ONE ימשיך במאמציו להעניק לחובבי הספורט, חוויה מקיפה, כוללת, מגוונת ובחינם”.

בתוך כך, מביע “אתר הספורט ONE” תמיכה מלאה בהחלטתו של ניצן חן יו”ר מועצת הכבלים והלוויין, לאפשר יותר שידורי ספורט בחינם לכלל הציבור וכן בתגובתו להחלטת “ערוץ הספורט” שלא לשדר את אליפות השחייה, כפי שניסח: “חבל שענף השחייה נופל למלכודת שטומנים לו גופים אינטרסנטים שכל תכליתם להוציא כספים מיותרים מציבור צרכני הספורט”.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן