"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

הרשות הפלסטינית

חמאס לתנועת פת"ח – אל תדברו אלינו גם לא ב… פרחים

חמאס אוסר על תנועת פת"ח "הבאת זרי ורדים לחולים" ◄ פת"ח אוים בחטיפה ובעינויים במידה שתתבצע פעילות כלשהי מטעמו והוכרז "ארגון אסור" ע"י החמאס
חמאס לתנועת פת
חמאס לתנועת פת"ח – אל תדברו אלינו גם לא ב… פרחים

הפילוג בין תנועת חמאס לארגון פת"ח הולך ומחריף. עד כה תנועת חמאס ברצועת עזה לא אפשרה לפת"ח לבצע שום פעילות צבאית מצידה, כיום היא גם אוסרת על כל פעילות חברתית והומניטארית שנעשית בשמה של תנועת פת"ח. העיתון היומי של הרשות הפלסטינית כתב היום, שאפילו הבאת זרי פרחים לחולים בבתי חולים, היא בגדר איסור כל עוד היא נעשית תחת שמה של פת"ח.

הקטעים הבאים מתורגמים מתוך הכתבה הנ"ל: חמאס הכריז על פת"ח בעזה כארגון אסור ומונע את פעילותו ההומניטארית והחברתית.

מקורות בתנועת פת"ח בעיר עזה, אמרו, כי תנועת חמאס הודיעה לפעילים ולאנשי התנועה, כי תנועת פת"ח בעזה היא "ארגון אסור" ואיימה עליהם בחטיפה ובעינויים במידה שתתבצע פעילות כלשהי מטעם התנועה פת"ח] ברצועה … חמאס, זימנה לחקירה מספר פעילי פת"ח והזהירה אותם מפני התוצאות של בפרנסת חולה כלשהו או פצוע כלשהו או הגשת ניחומים לכל אדם שהוא, תוך שהם מזדהים כחברי תנועת פת"ח.

פת"ח, הוסיפה, כי חמאס הזהירה את אנשי השטח של התנועה, המבצעים פעילות חברתית והומניטארית, ואסרה עליהם כל פעילות חברתית, ספורטיבית או הגשת סיוע הומניטארי כלשהו לכל נזקק…

… המקורות, ציינו, כי הפעילים היו נתונים לאיומים ועודכנו באיסור הנפת כל כרזת ניחומים לכל סוג ניחומים שהוא, שלטים, הבאת זרי ורדים לחולים, לניחומים או לכל ברכה שהיא בשם פת"ח.

המקורות הסבו את תשומת הלב לכך שחמאס סירבה לתת לפעילי התנועה צו כתוב או נייר כתוב כלשהו, המציין במפורש את האיסור על התנועה והסתפקו בצווים בעל פה. אל-חיאת אל-ג’דידה, 25/11/2008]

_________

* הכותבים איתמר מרכוס ויערה פירון נמנים על צוות אתר מבט לתקשורת הפלסטינית.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן