קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

הרשות הפלסטינית

חמאס לתנועת פת"ח – אל תדברו אלינו גם לא ב… פרחים

חמאס אוסר על תנועת פת"ח "הבאת זרי ורדים לחולים" ◄ פת"ח אוים בחטיפה ובעינויים במידה שתתבצע פעילות כלשהי מטעמו והוכרז "ארגון אסור" ע"י החמאס
חמאס לתנועת פת
חמאס לתנועת פת"ח – אל תדברו אלינו גם לא ב… פרחים

הפילוג בין תנועת חמאס לארגון פת"ח הולך ומחריף. עד כה תנועת חמאס ברצועת עזה לא אפשרה לפת"ח לבצע שום פעילות צבאית מצידה, כיום היא גם אוסרת על כל פעילות חברתית והומניטארית שנעשית בשמה של תנועת פת"ח. העיתון היומי של הרשות הפלסטינית כתב היום, שאפילו הבאת זרי פרחים לחולים בבתי חולים, היא בגדר איסור כל עוד היא נעשית תחת שמה של פת"ח.

הקטעים הבאים מתורגמים מתוך הכתבה הנ"ל: חמאס הכריז על פת"ח בעזה כארגון אסור ומונע את פעילותו ההומניטארית והחברתית.

מקורות בתנועת פת"ח בעיר עזה, אמרו, כי תנועת חמאס הודיעה לפעילים ולאנשי התנועה, כי תנועת פת"ח בעזה היא "ארגון אסור" ואיימה עליהם בחטיפה ובעינויים במידה שתתבצע פעילות כלשהי מטעם התנועה פת"ח] ברצועה … חמאס, זימנה לחקירה מספר פעילי פת"ח והזהירה אותם מפני התוצאות של בפרנסת חולה כלשהו או פצוע כלשהו או הגשת ניחומים לכל אדם שהוא, תוך שהם מזדהים כחברי תנועת פת"ח.

פת"ח, הוסיפה, כי חמאס הזהירה את אנשי השטח של התנועה, המבצעים פעילות חברתית והומניטארית, ואסרה עליהם כל פעילות חברתית, ספורטיבית או הגשת סיוע הומניטארי כלשהו לכל נזקק…

… המקורות, ציינו, כי הפעילים היו נתונים לאיומים ועודכנו באיסור הנפת כל כרזת ניחומים לכל סוג ניחומים שהוא, שלטים, הבאת זרי ורדים לחולים, לניחומים או לכל ברכה שהיא בשם פת"ח.

המקורות הסבו את תשומת הלב לכך שחמאס סירבה לתת לפעילי התנועה צו כתוב או נייר כתוב כלשהו, המציין במפורש את האיסור על התנועה והסתפקו בצווים בעל פה. אל-חיאת אל-ג’דידה, 25/11/2008]

_________

* הכותבים איתמר מרכוס ויערה פירון נמנים על צוות אתר מבט לתקשורת הפלסטינית.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן