איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

חוף הכרמל

מועצה אזורית חוף הכרמל זכתה בחמישה כוכבי יופי בתחרות קריה יפה

מועצה אזורית חוף הכרמל זכתה בחמישה כוכבי יופי בתחרות קריה יפה. הכוכבים, הוענקו בטקס במעמד שר הפנים ◄ ראש המועצה האזורית חוף הכרמל; “אנו עושים מאמצים גדולים ומשקיעה משאבים רבים בשמירה על ניקיון שטחי הציבור וטיפוחם
מועצה אזורית חוף הכרמל זכתה בחמישה כוכבי יופי בתחרות קריה יפה
מועצה אזורית חוף הכרמל זכתה בחמישה כוכבי יופי בתחרות קריה יפה

המועצה האזורית חוף הכרמל זכתה אמש בחמישה כוכבי יופי תחרות “קריה יפה” התחרות היא אחת משש תחרויות יופי ארציות, שעורכת המועצה לישראל יפה במטרה לשפר את פני הארץ ומוסדותיה.

בתחרות “קריה יפה” מפעילה “המועצה לישראל יפה” את הרשויות המקומיות ברחבי הארץ בתחום טיפוח הסביבה הן ברמת הרשות והן ברמת התושב היחיד ובסיומה מקבלים המשתתפים תעודות כוכבי יופי בהתאם לרמה אליה הגיעו
(עד 5 כוכבי יופי.

השנה, השתתפו בתחרות 132 רשויות מקומיות מכל רחבי הארץ כולל המגזר הערבי והבדואי – 44 מתוכן ערים, 38 ישובים מתוך מועצות אזוריות, 37 מועצות מקומיות ו-13 מועצות אזוריות. עיקרי הנושאים להערכה בתחרות הם: פני הישוב, ריאות ירוקות, שילוט, המרחב הישובים, מוסדות ציבור וחינוך ויוזמות הרשות. בהתאם לעקרונות המודרניים של פיתוח סביבתי בר קיימא.

כרמל סלע ראש המועצה האזורית חוף הכרמל; “אנו עושים מאמצים גדולים ומשקיעה משאבים רבים בשמירה על ניקיון שטחי הציבור וטיפוחם, הטמעת ערכי יופי ואסתטיקה בישוב ויצירת מודעות ל’איכפתיות סביבתית’ תורמת רבות להעלאת רמת החיים בישובים.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן