פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

חוף הכרמל

חוף הכרמל: מליאת המועצה האזורית החליטה להגדיל הייצוג לישובים קיסריה ועתלית

מליאת המועצה אישרה את המודד הכללי למועצה לקראת הבחירות ב 20.08.09 ◄ ירון פרידמן מנכ”ל המועצה, המשמש כמזכיר הבחירות: מודד זה (1:850) מעניק ייצוג הולם באופן יחסי לישובים הגדולים במועצה
חוף הכרמל: מליאת המועצה האזורית החליטה להגדיל הייצוג לישובים קיסריה ועתלית
חוף הכרמל: מליאת המועצה האזורית החליטה להגדיל הייצוג לישובים קיסריה ועתלית

מליאת המועצה אישרה בהתאם לצו המועצות המקומיות (אזוריות) את המודד לבחירת נציגים למליאת המועצה לבחירות ינואר 2009. נציג אחד לכל 850 בעלי זכות בחירה.

מליאת המועצה האזורית חוף הכרמל, מורכבת מנציגי הישובים, המודד הוא המפתח שלפיו מחושב מספר הנציגים של כל אזור (ישוב) יכול לבחור למועצה האזורית.

משמעות ההחלטה היא, כי במליאת המועצה הבאה יהיו 5 נציגים לישוב עתלית, 4 נציגים לישוב קיסריה, מספר הנציגים 2 לקיבוץ מעגן מיכאל ולכל שאר הישובים נציג אחד, סה”כ 35 חברי מליאה.

עד היום היו לישוב עתלית 3 נציגים, ל-קיסריה 2 נציגים ולקיבוץ מעגן מיכאל 2 נציגים.

לקראת ההחלטה על המודד הציג ירון פרימן מנכ”ל המועצה האזורית בפני חברי המליאה נתונים על נוהל הבחירות הקרבות ונתונים על בעלי זכות הבחירה במועצה.

לדברי ירון פרידמן מנכ”ל המועצה המשמש כמזכיר הבחירות: “מודד זה (1:850) מעניק ייצוג הולם באופן יחסי לישובים הגדולים במועצה”.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן