קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

אוניברסיטה | מכללה

מרוץ מגנס של האוניברסיטה העברית – בכירי רצי ירדן התחרו יחפים

למקום ראשון מבין הגברים הגיע אסרט ממו, בן 24, בזמן של 15 דקות ו-54 שניות • למקום השני הגיע הארווה אטלי, בן 39, בזמן של 16 דקות ו-33 שניות • למקום השלישי הגיע נגה מקטא, בן 20, בזמן של 17 דקות ו-26 שניות.
מרוץ מגנס של האוניברסיטה העברית - בכירי רצי ירדן התחרו יחפים
מרוץ מגנס של האוניברסיטה העברית – בכירי רצי ירדן התחרו יחפים

מֵרוֹץ מגנס ה-56 ע’’ש הנשיא הראשון של האוניברסיטה העברית ד’’ר י’ ל’ מגנס ז’’ל התקיים היום, 4 במרץ, באצטדיון האתלטיקה בקמפוס אדמונד י’ ספרא גבעת רם.

המרוץ לזכר וולטר פרנקל מסלול של (3 ק"מ – תחרותי) הוזנק ראשון ולאחריו הוזנק המרוץ לזכר דוד אמזלג (מסלול של 5 ק"מ – תחרותי). בין הרצים בלטו קבוצת רצים של עולים מאתיופיה וקבוצה של רצות שהגיעו מכפרים ערבים בצפון הארץ.

הרץ הצעיר ביותר הוא גל מרידן בן 10. הרץ המבוגר ביותר, לו הוענקה תעודת הוקרה מיוחדת על השתתפותו, הוא פרופ’ שאול לדני, בן 80 המשתתף במרוץ למעלה מ-50 שנה.

לראשונה השתתפו במרוץ נבחרת של שמונה מבכירי הרצים ממדינת ירדן, חלקם רצו במרוץ… יחפים.

למקום ראשון מבין הגברים הגיע אסרט ממו, בן 24, בזמן של 15 דקות ו-54 שניות. למקום השני הגיע הארווה אטלי, בן 39, בזמן של 16 דקות ו-33 שניות. למקום השלישי הגיע נגה מקטא, בן 20, בזמן של 17 דקות ו-26 שניות.

מבין הנשים זכתה במקום הראשון סבטלנה בחמנד, בת 32, בזמן של 18 דקות ו-54 שניות. אל המקום השני הגיעה חווה גרו, בת 34, בזמן של 19 דקות ו-54 שניות. למקום השלישי הגיעה איילה אדדה, בת 16, בזמן של 21 דקות ו-40 שניות.

המרוץ התקיים מטעם היחידה לספורט תחרותי במרכז קוסל לחינוך גופני של האוניברסיטה העברית ועיריית ירושלים.

מרוץ מגנס של האוניברסיטה העברית: שמונה מבכירי הרצים ממדינת ירדן, חלקם רצו במרוץ… יחפים. (צילום: אלעד שריג)
 • אודות הכותב

  כתב כאן ישראל

  כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

  Add Comment

  Click here to post a comment

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  דילוג לתוכן