מדא גייס את מירי בוהדנה למאמצים של מדא בנושא הקורונה

"מזה כשנתיים מגן דוד אדום הוא משפחה עבורי ומקום שבמסגרתו אני זוכה לתת מעצמי למען אחרים" - סיפרה מירי בוהדנה; "נגיף הקורונה, יצר בהלה רבה בעולם וגם בארץ והרבה דברים בנושא אינם ברורים, מה שיכול להלחיץ עוד יותר. לכן, שמחתי מאוד לשתף פעולה עם מדא, גם בנושא הזה, וליצור סרטון ביחד עם דר' סטרוגו, שמטרתו להעלות מודעות לפעולות שונות שחשוב לעשות, כדי למנוע הדבקה, לתת תשובות ולהרגיע את הציבור" .

אורלי לוי לא ידעה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | אומנם עמיר פרץ הצהיר שוב ושוב שהוא רוצה ממשלה בתמיכת הרשימה המשותפת, אבל אורלי לוי אבקסיס פשוט לא ידעה | להשוות קורונה לשפעת זה אולי מרגיע - אבל לא נכון.

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

תוכנה | חומרה

מיקרוסופט תאמץ מפרט שפותח בפורום הגריד הבינלאומי OGF

הכנס השנתי של האיגוד הישראלי לטכנולוגיות גריד, יתקיים ב-3 בדצמבר, בין אורחיו: ה-CTO של הבורסה הגדולה בעולם בורסת ניו יורק וכריס סוואן מנהל בכיר ב’קרדיט סוויץ’. נציגי VMWARE, דויצ’ה – בנק, גוגל – Google, ובכירים מחברות בארץ.
מיקרוסופט תאמץ מפרט שפותח בפורום הגריד הבינלאומי OGF
מיקרוסופט תאמץ מפרט שפותח בפורום הגריד הבינלאומי OGF

פורום הגריד הבינלאומי (OGF), הכריז על פיתוח מפרט בסיסי, למחשוב עתיר ביצועים (HPC), אשר ישולב במוצרים מסחריים של מיקרוסופט וחברות נוספות דוגמת Platform LSF. האיגוד הינו שותף אזורי של ה- OGF ומשתתף באופן סדיר בקביעת תקנים וסטנדרטים הקשורים לגריד ווירטואליזציה, עבור עולם המחשוב הארגוני.

פיתוח המפרט, מאפשר למשתמשים הזקוקים לעוצמת מחשוב רבה, ליהנות מיתרונות הגריד, על ידי שילוב בין פתרונות קוד פתוח ופתרונות מסחריים. המפרט ישולב בשרת 2008 של מיקרוסופט למחשוב עתיר ביצועים (Microsoft’s Window’s HPC Server 2008), במוצרי אלטיר ובמשפחת מוצרי LSF (latform LSF family). כמו כן, ישולב המפרט בתוכנות קוד פתוח אצל כמה מהיצרנים הגדולים בעולם, העושים שימוש במערכות גריד.

קריל פאנוב, מנכ”ל חטיבת ה-HPC של מיקרוסופט אמר, כי מיקרוסופט – Microsoft מחויבת להבטיח שארגונים יוכלו להשיג יעילות רבה יותר דרך קשר ישיר בין אנשים, נתונים ומערכות HPC. לדבריו, הגישה של מיקרוסופט לספק פתרונות יעילים ועתירי ביצועים, צובר תאוצה מהירה בקרב ארגונים מסחריים, אקדמאים וממשלתיים.

לדברי אבנר אלגום מנכ”ל האיגוד הישראלי לטכנולוגיות גריד (grid.org.il); “קידום הסטנדרטים והתקנים בעולם הגריד, מאיץ את המגמה של אימוץ טכנולוגיות גריד בכל מגזרי התעשייה”.

יתרונות הגריד ודיון מעמיק באופן הטמעת טכנולוגיות גריד במרכזי המחשוב הארגוניים, יעמדו במרכזו של הכנס השנתי של האיגוד הישראלי לטכנולוגיות גריד (grid.org.il) אשר יתקיים ב-3 בדצמבר בבית חיל האוויר בהרצליה.

בין האורחים שירצו בכנס; ה- CTO של הבורסה הגדולה בעולם – בורסת ניו יורק וכריס סוואן מנהל בכיר ב ב’קרדיט סוויץ’. כמו כן, ירצו בכנס נציגים של דויצ’ה-בנק, גוגל – Google, VMWARE ובכירים מחברות ישראליות כבנק לאומי, BMC ועוד. צפויים להגיע לכנס למעלה מ-300 מובילים טכנולוגיים בישראל, מכל מגזרי התעשייה.

אודות האיגוד הישראלי לטכנולוגיות גריד

האיגוד הישראלי לטכנולוגיות גריד הינו שותף של איגוד הגריד העולמי (OGF). באיגוד הישראלי חברים כ-40 גופים; גופי היי-טק הגדולים בעולם, דוגמת; מיקרוסופט, AMD, BMC, EMC, HP, IBM, SUN,, DELL סימנטק (Symantec ), סאנגרד (SunGard), SGI (סיליקון גרפיקס), נט-אפ (NetApp), BenefiIT, VMWARE. לארגונים המובילים במשק הישראלי, דוגמת; בנק לאומי, אלביט, אלת”א, אורנג, אורבוטק, א.מ.ת מחשוב, סאן-רד, רפאל, לגורמי צבא וביטחון: צה”ל, הקריה למחקר גרעיני, אוניברסיטאות ומוסדות מחקר.

וכן לרשימה גודלת והולכת של חברות סטראט-אפ ביניהן; ’גיגה ספייסס’ (GigaSpaces) מקבוצת פורמולה, מלנוקס (Mellanox), פניה (Panaya), שונרה (Shunra), טהוטי-נטוורקס (Tehuti Networks), וינושן טכנולוגיות (VeNotionTechnologies), וולטיר (Voltaire), סראונד (Xeround Systems), זוריאקס (Xoreax Software), אפיקס (EPIX Pharmaceuticals), פרימה גריד (Prima Grid), 4נט+ (4NET Plus), חברת הייעוץ EFPConsulting ועוד.

האיגוד הינו עמותה ללא מטרות רווח אשר הוקם במטרה לקדם את הידע הטכנולוגי בתחום טכנולוגיות הגריד, ולשפר, באמצעות הטמעת הטכנולוגיה, את יכולת התחרות של החברות בישראל. האיגוד מנהל מסגרות של שיתוף ידע וניסיון באמצעות כנסים בינלאומיים, מעבדת הגריד, סדנאות, מרכז ידע ועוד.

האיגוד זוכה לסיוע תוכנית מגנט של המדען הראשי, מתוך הכרה בחשיבות טכנולוגיות הגריד לפיתוח הכלכלה הישראלית.

אתר האיגוד הישראלי לטכנולוגיות גריד; www.grid.org.il
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן