מדא גייס את מירי בוהדנה למאמצים של מדא בנושא הקורונה

"מזה כשנתיים מגן דוד אדום הוא משפחה עבורי ומקום שבמסגרתו אני זוכה לתת מעצמי למען אחרים" - סיפרה מירי בוהדנה; "נגיף הקורונה, יצר בהלה רבה בעולם וגם בארץ והרבה דברים בנושא אינם ברורים, מה שיכול להלחיץ עוד יותר. לכן, שמחתי מאוד לשתף פעולה עם מדא, גם בנושא הזה, וליצור סרטון ביחד עם דר' סטרוגו, שמטרתו להעלות מודעות לפעולות שונות שחשוב לעשות, כדי למנוע הדבקה, לתת תשובות ולהרגיע את הציבור" .

אורלי לוי לא ידעה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | אומנם עמיר פרץ הצהיר שוב ושוב שהוא רוצה ממשלה בתמיכת הרשימה המשותפת, אבל אורלי לוי אבקסיס פשוט לא ידעה | להשוות קורונה לשפעת זה אולי מרגיע - אבל לא נכון.

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

עמק חפר

ראש מועצת עמק חפר: נעשים מאמצים גדולים לתוספת של 400 דונם לפארק התעשיות

רני אידן אמר הדברים בפורום מנהלים, יזמים ובעלי עסקים בפארק תעשיות עמק חפר • לזי בן יעקב מנהל פארק התעשיות, עסק בנושא 15 המגרשים הריקים, שנרכשו אך לא נבנו והפכו למטרד.
ראש מועצת עמק חפר: נעשים מאמצים גדולים לתוספת של 400 דונם לפארק התעשיות
ראש מועצת עמק חפר: נעשים מאמצים גדולים לתוספת של 400 דונם לפארק התעשיות

“אני רואה בפארק התעשיות עמק חפר, המכיל כיום כ- 150 עסקים ומפעלים, יעד אסטרטגי במרקם החיים באזור הן בהיבט כלכלי, הן כמקור תעסוקה ופרנסה והן ככתובת להעברת עסקים הפועלים בתוך הישובים. נעשה הכל כדי לקדם ולשפר את הפארק כולל הרחבה של 400 דונם לכיוון מסילת הברזל והקמת מסוף רכבת” – דברים אלה אמר ראש המועצה האזורית עמק חפר, רני אידן, במפגש ראשון של פורום היזמים, בעלי המגרשים ובעלי העסקים בפארק התעשיות עמק חפר שהתקיים באולם האירועים של קייטרינג “בראף” במקום.

איציק גניגר מנכ”ל החברה הכלכלית עמק חפר, דיווח לעשרות המשתתפים על פעולות שנעשות בשיתוף מקורות לשיפור אספקת ולחץ המים למקום וכן על העבודה מול מע”צ להוספת מסלולי כניסה ויציאה מהפארק.

גניגר, הדגיש, כי ראש המועצה עמק חפר, רואה כיעד את קיצור לוח הזמנים להיתרי בניה ולצורך זה גייס כוח אדם נוסף לוועדה המקומית.

לזי בן יעקב מנהל פארק התעשיות, עסק בנושא 15 המגרשים הריקים, שנרכשו אך לא נבנו והפכו למטרד. בעקבות פעילותו הנמרצת החלה להתבצע בניה על חלקם, אחרים נמכרו ובאשר ל-5 שנותרו נבדקות דרכים כדי לסייע לבעליהם לבנות או למכור.

עוד מסר בן יעקב על 5 מגרשים חדשים ששווקו לאחרונה ו-8 מגרשים חדשים שייצאו לשווק בעוד מספר חודשים.

אורלי סבן – גולדשמיט, הסבירה למשתתפים על פעילותה למיתוג פארק התעשיות והקשר עם הקהילה, כשאחד המיזמים הוא “שוק עמק” המושך מדי יום שישי כ-2,000 מבקרים לפארק, וכן ספר טלפונים של הפארק שנמצא בימים אלה בהכנה.

המשתתפים העלו נושאים בעייתיים, כגון; דלילות התחבורה הציבורית, זאת בצד מחמאות על השיפור הגדול שחל בחזות פארק התעשיות שעבר מתיחת פנים משמעותית בחודשים האחרונים.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן