מבזקי כאן ישראל

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

חדשות כאן ישראל

תנועת אומץ לבטל את משרת מנהל מערך מטוס ראש הממשלה והנשיא

תנועת אומץ; "האינטרס הציבורי, במקרה זה, מחייב שתפקיד המתאם בענייני המטוס 'כנף ציון' יוטל על אחד מבעלי התפקידים שמסביב לראש הממשלה, כגון; מזכירו הצבאי או על חיל האוויר שיפעיל את המטוס, כך שהקוּפה הציבורית, לא תאלץ לממן משרה נוספת ומיותרת" ◄המשרה, אמורה לטפל בתאום בין הגורמים השונים להפעלת המטוס ולתפעולו, חיל-האוויר, רשות שדות התעופה, התעשייה האווירית וגורמים נוספים.
יושב ראש תנועת אומץ, מר פליצ׳ה פלד ונציב שירות המדינה, הפרופ׳ דניאל הרשקוביץ, ברקע מטוס ראש הממשלה והנשיא | צילום: ויקיפדיה | עיבוד ממחושב: שולי סונגו©
פליצ׳ה פלד ופרופ׳ דניאל הרשקוביץ

יושב ראש תנועת אומץ, מר פליצ׳ה פלד ועורך דין עמית עוז, פנו לנציב שירות המדינה, הפרופ׳ דניאל הרשקוביץ, בבקשה לפסול בדחיפות את משרת ׳מנהל מערך מטוס ראש הממשלה והנשיא׳ זאת על רקע המועד (לפני הבחירות) ובעלות הבלתי סבירה שנקבעה להכנסתו.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

תנועת אומץ, טוענת, כי על פי הפרסומים, מדובר ב”משרה יזוּמה” שעלוּתה למשלם המסים, מוערכת במאות אלפי שקלים לשנה ואף מלווה בהטבות מופלגות, מה שמגדיר אותה גם מינוי בעייתי בתקופת בחירות.

‘כנף ציון’ מטוס נוסעים מדגם בואינג 767, שהוסב להיות מטוסם הרשמי של ראש ממשלת ישראל ושל נשיא מדינת ישראל, המשמש אותם ואת פמליותיהם בעת ביקוריהם הרשמיים מחוץ לגבולות ארץ ישראל.

באומץ, מסבירים, כי המשרה, אמורה לטפל בתאום בין הגורמים השונים להפעלת המטוס ולתפעולו, חיל-האוויר, רשות שדות התעופה, התעשייה האווירית וגורמים נוספים.

אי לכך, האינטרס הציבורי, במקרה זה, מחייב שתפקיד המתאם בענייני המטוס ‘כנף ציון’ יוטל על אחד מבעלי התפקידים שמסביב לראש הממשלה, כגון; מזכירו הצבאי או על חיל האוויר שיפעיל את המטוס, כך שהקוּפה הציבורית, לא תאלץ לממן משרה נוספת ומיותרת.

דוברות ‘תנועת אומץ’ הגב’ מיכל אדר, מסרה לאתר כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי אומץ, אזרחים למען מנהל תקין וצדק חברתי ומשפטי, סבורה שבשעה זו, כאשר ‘ממשלת המעבר‘ אינה מסוגלת להעביר תקציבים למימון צהל, מערכת הבריאות ומערכות חיוניות אחרות, יש טעם לפגם למהלך כזה שיבוצע ערב בחירות לכנסת ה-23.

העתקים מפנייתה של תנועת אומץ, הפועלת למען צדק חברתי ומשפטי, נשלחו גם ליועץ המשפטי של הממשלה, דר’ אביחי מנדלבליט ואל מבקר המדינה, מר מתניהו אנגלמן.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן