איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

חדשות כאן ישראל

תנועת אומץ לבטל את משרת מנהל מערך מטוס ראש הממשלה והנשיא

תנועת אומץ; "האינטרס הציבורי, במקרה זה, מחייב שתפקיד המתאם בענייני המטוס 'כנף ציון' יוטל על אחד מבעלי התפקידים שמסביב לראש הממשלה, כגון; מזכירו הצבאי או על חיל האוויר שיפעיל את המטוס, כך שהקוּפה הציבורית, לא תאלץ לממן משרה נוספת ומיותרת" ◄המשרה, אמורה לטפל בתאום בין הגורמים השונים להפעלת המטוס ולתפעולו, חיל-האוויר, רשות שדות התעופה, התעשייה האווירית וגורמים נוספים.
יושב ראש תנועת אומץ, מר פליצ׳ה פלד ונציב שירות המדינה, הפרופ׳ דניאל הרשקוביץ, ברקע מטוס ראש הממשלה והנשיא | צילום: ויקיפדיה | עיבוד ממחושב: שולי סונגו©
פליצ׳ה פלד ופרופ׳ דניאל הרשקוביץ

יושב ראש תנועת אומץ, מר פליצ׳ה פלד ועורך דין עמית עוז, פנו לנציב שירות המדינה, הפרופ׳ דניאל הרשקוביץ, בבקשה לפסול בדחיפות את משרת ׳מנהל מערך מטוס ראש הממשלה והנשיא׳ זאת על רקע המועד (לפני הבחירות) ובעלות הבלתי סבירה שנקבעה להכנסתו.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

תנועת אומץ, טוענת, כי על פי הפרסומים, מדובר ב”משרה יזוּמה” שעלוּתה למשלם המסים, מוערכת במאות אלפי שקלים לשנה ואף מלווה בהטבות מופלגות, מה שמגדיר אותה גם מינוי בעייתי בתקופת בחירות.

‘כנף ציון’ מטוס נוסעים מדגם בואינג 767, שהוסב להיות מטוסם הרשמי של ראש ממשלת ישראל ושל נשיא מדינת ישראל, המשמש אותם ואת פמליותיהם בעת ביקוריהם הרשמיים מחוץ לגבולות ארץ ישראל.

באומץ, מסבירים, כי המשרה, אמורה לטפל בתאום בין הגורמים השונים להפעלת המטוס ולתפעולו, חיל-האוויר, רשות שדות התעופה, התעשייה האווירית וגורמים נוספים.

אי לכך, האינטרס הציבורי, במקרה זה, מחייב שתפקיד המתאם בענייני המטוס ‘כנף ציון’ יוטל על אחד מבעלי התפקידים שמסביב לראש הממשלה, כגון; מזכירו הצבאי או על חיל האוויר שיפעיל את המטוס, כך שהקוּפה הציבורית, לא תאלץ לממן משרה נוספת ומיותרת.

דוברות ‘תנועת אומץ’ הגב’ מיכל אדר, מסרה לאתר כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי אומץ, אזרחים למען מנהל תקין וצדק חברתי ומשפטי, סבורה שבשעה זו, כאשר ‘ממשלת המעבר‘ אינה מסוגלת להעביר תקציבים למימון צהל, מערכת הבריאות ומערכות חיוניות אחרות, יש טעם לפגם למהלך כזה שיבוצע ערב בחירות לכנסת ה-23.

העתקים מפנייתה של תנועת אומץ, הפועלת למען צדק חברתי ומשפטי, נשלחו גם ליועץ המשפטי של הממשלה, דר’ אביחי מנדלבליט ואל מבקר המדינה, מר מתניהו אנגלמן.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן