בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה

בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה – יום בחיי מנהל פארק מים - כאן חדשות | אלכוהול מוברח בתוך לחם, דיווח על קקי במגלשה ומכות עם כסאות פלסטיק. כתבתם של דורון סולומונס ואורן אהרוני.

"לא מאמין במזל בלוטו – זה מתמטיקה"

"לא מאמין במזל בלוטו - זה מתמטיקה": ריאיון עם סטפן מנדל, האיש שפיצח את שיטת הלוטו, אחרי הפרק אודותיו בתוכנית זמן אמת בכאן 11.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

סליחה על השאלה❓ עונה 2 | אוטיסטים

סליחה על השאלה❓ עונה שנייה לתכנית האהובה זוכת פרס האקדמיה 🏆 שעושה את העולם מקום יפה יותר! הצצה כנה ואינטימית לחייהן של קבוצות שמתמודדות עם סטיגמות חברתיות באמצעות שאלות שנשאלו על ידי הצופים. ערוץ כאן 11.

זן נדיר – גורים

גורים - חזרזירים בפי'גמות, שפני סלע משחקים תופסת, פעוטון של יעלים, ותיעוד מיוחד של גורי זאב, מרגע ההמלטה במאורה ועד אימוני הציד שלהם. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

מציאת גופת מנהיג הילידים באמזונס – סערה בברזיל

מציאת גופתו של מנהיג הילידים באמזונס מעוררת סערה בברזיל. כאן חדשות | חדשות הלילה עם יאיר ויינרב.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

חדשות ספורט ישראל

תמיד נקי #2 הוועידה למניעת סמים בספורט של הוועד האולימפי ישראל

הוועידה השנתית ה-2 למניעת סימום בספורט, תתמקד בשני סוגי קהלים אשר עלולים להיחשף לשימוש בחומרים אסורים; ספורטאי ההישג המחויבים לקוד הבינלאומי למניעת השימוש ב'חומרים אסורים' הקהל "האחר" הכולל מתאמני חדרי כושר ולקוחות המחפשים פתרונות קסם להרזייה" ◄ מטרת הוועידה היא להגביר את המודעות למניעת השימוש בחומרים אסורים ב-ספורט ההישגי וחינוך הציבור בישראל לנזקים האפשריים של השימוש בחומרים אלה בהיבט הבריאותי ובהיבט הפלילי.
יגאל כרמי יושב ראש הוועד האולימפי בישראל ברקע: כרזת אירוע תמיד נקי #2 הוועידה למניעת סמים בספורט של הוועד האולימפי ישראל
יגאל כרמי

האם 'ויאגרה' עלולה להיחשב כחומר אסור בספורט? גם זו אחת השאלות שיעלו ב'וועידה השנתית ה-2 למניעת סימום בספורט' אשר תתקיים השנה ביום שלישי, כ"ה ניסן ה'תשע"ט, 30/4/19 ב'קריה האקדמית אונו' בהשתתפות ארגוני הספורט, מאמנים, ספורטאים ומוזמנים נוספים מן האקדמיה, משרד הבריאות, המכס, מס ההכנסה והמשטרה.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

בין הנושאים המרכזיים  של הוועידה;

  • "תחת עינו הפקוחה של האח הגדול" – שיח בין הספורטאים האולימפיים; נטע ריבקין ויעקב טומרקין.
  • "האם FIBA סופרת את WADA?" – כיצד שחקני כדורסל שנתפסו בישראל ממשיכים לשחק באירופה?
  • לירן לוי, כתב "ברקוד עם נוגה ניר נאמן" יציג תיעוד של מצלמה נסתרת על שוק התוספים והחומרים האסורים בישראל.
  • נציג 'היחידה למאבק בפשיעה כלכלית להב 433' יספר כיצד מתבצעת האכיפה הפלילית על סחר, ייצור והברחה של חומרים אסורים.
  • האם 'ויאגרה' עשויה להיחשב כחומר אסור בספורט?

תמיד נקי #2 הוועידה למניעת סמים בספורט של הוועד האולימפי ישראל, הוועידה המסקרנת מאורגנת על ידי הוועד האולימפי בישראל, הגוף העליון שמאגד את כל הענפים האולימפיים בישראל, ומוכר על ידי הוועד האולימפי הבינלאומי כוועד אולימפי לאומי של מדינת ישראל בראשות של יגאל כרמי בן ה-64, מכהן במגזר העסקי כמנכל תדיראן סוללות ושימש 8 שנים בתפקיד יושב ראש הנהלת מכבי העולמית.

מטרת הוועידה היא להגביר את המודעות למניעת השימוש בחומרים אסורים ב-ספורט ההישגי

כמו כן נוטלים חלק בארגון הוועידה הסוכנות הלאומית למניעת סימום בספורט, משרד הבריאות, משרד התרבות והספורט ו-הקריה האקדמית אונו.

מנהלת שיווק, פרסום, יחצ ודוברות של הוועד האולימפי בישראל הגב' ברוריה ביגמן, מוסיפה, כי; "מטרת הוועידה היא להגביר את המודעות למניעת השימוש בחומרים אסורים ב-ספורט ההישגי וחינוך הציבור בישראל לנזקים האפשריים של השימוש בחומרים אלה בהיבט הבריאותי ובהיבט הפלילי.

הוועידה השנתית ה-2 למניעת סימום בספורט, תתמקד בשני סוגי קהלים אשר עלולים להיחשף לשימוש בחומרים אסורים;

  • ספורטאי ההישג המחויבים לקוד הבינלאומי למניעת השימוש ב'חומרים אסורים'
  • הקהל "האחר" הכולל מתאמני חדרי כושר ולקוחות המחפשים פתרונות קסם להרזייה".

ינחה; מר יהונתן כהן מ'ערוץ הספורט'. הוועידה תמיד נקי #2 הוועידה למניעת סמים בספורט של הוועד האולימפי ישראל, תתקיים ביום שלישי, כ"ה ניסן ה'תשע"ט, 30.4.19, בקריה האקדמית אונו רחוב צהל 104, קרית אונו.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן