קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

חדשות ספורט ישראל

תמיד נקי #2 הוועידה למניעת סמים בספורט של הוועד האולימפי ישראל

הוועידה השנתית ה-2 למניעת סימום בספורט, תתמקד בשני סוגי קהלים אשר עלולים להיחשף לשימוש בחומרים אסורים; ספורטאי ההישג המחויבים לקוד הבינלאומי למניעת השימוש ב'חומרים אסורים' הקהל "האחר" הכולל מתאמני חדרי כושר ולקוחות המחפשים פתרונות קסם להרזייה" ◄ מטרת הוועידה היא להגביר את המודעות למניעת השימוש בחומרים אסורים ב-ספורט ההישגי וחינוך הציבור בישראל לנזקים האפשריים של השימוש בחומרים אלה בהיבט הבריאותי ובהיבט הפלילי.
יגאל כרמי יושב ראש הוועד האולימפי בישראל ברקע: כרזת אירוע תמיד נקי #2 הוועידה למניעת סמים בספורט של הוועד האולימפי ישראל
יגאל כרמי

האם 'ויאגרה' עלולה להיחשב כחומר אסור בספורט? גם זו אחת השאלות שיעלו ב'וועידה השנתית ה-2 למניעת סימום בספורט' אשר תתקיים השנה ביום שלישי, כ"ה ניסן ה'תשע"ט, 30/4/19 ב'קריה האקדמית אונו' בהשתתפות ארגוני הספורט, מאמנים, ספורטאים ומוזמנים נוספים מן האקדמיה, משרד הבריאות, המכס, מס ההכנסה והמשטרה.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

בין הנושאים המרכזיים  של הוועידה;

  • "תחת עינו הפקוחה של האח הגדול" – שיח בין הספורטאים האולימפיים; נטע ריבקין ויעקב טומרקין.
  • "האם FIBA סופרת את WADA?" – כיצד שחקני כדורסל שנתפסו בישראל ממשיכים לשחק באירופה?
  • לירן לוי, כתב "ברקוד עם נוגה ניר נאמן" יציג תיעוד של מצלמה נסתרת על שוק התוספים והחומרים האסורים בישראל.
  • נציג 'היחידה למאבק בפשיעה כלכלית להב 433' יספר כיצד מתבצעת האכיפה הפלילית על סחר, ייצור והברחה של חומרים אסורים.
  • האם 'ויאגרה' עשויה להיחשב כחומר אסור בספורט?

תמיד נקי #2 הוועידה למניעת סמים בספורט של הוועד האולימפי ישראל, הוועידה המסקרנת מאורגנת על ידי הוועד האולימפי בישראל, הגוף העליון שמאגד את כל הענפים האולימפיים בישראל, ומוכר על ידי הוועד האולימפי הבינלאומי כוועד אולימפי לאומי של מדינת ישראל בראשות של יגאל כרמי בן ה-64, מכהן במגזר העסקי כמנכל תדיראן סוללות ושימש 8 שנים בתפקיד יושב ראש הנהלת מכבי העולמית.

מטרת הוועידה היא להגביר את המודעות למניעת השימוש בחומרים אסורים ב-ספורט ההישגי

כמו כן נוטלים חלק בארגון הוועידה הסוכנות הלאומית למניעת סימום בספורט, משרד הבריאות, משרד התרבות והספורט ו-הקריה האקדמית אונו.

מנהלת שיווק, פרסום, יחצ ודוברות של הוועד האולימפי בישראל הגב' ברוריה ביגמן, מוסיפה, כי; "מטרת הוועידה היא להגביר את המודעות למניעת השימוש בחומרים אסורים ב-ספורט ההישגי וחינוך הציבור בישראל לנזקים האפשריים של השימוש בחומרים אלה בהיבט הבריאותי ובהיבט הפלילי.

הוועידה השנתית ה-2 למניעת סימום בספורט, תתמקד בשני סוגי קהלים אשר עלולים להיחשף לשימוש בחומרים אסורים;

  • ספורטאי ההישג המחויבים לקוד הבינלאומי למניעת השימוש ב'חומרים אסורים'
  • הקהל "האחר" הכולל מתאמני חדרי כושר ולקוחות המחפשים פתרונות קסם להרזייה".

ינחה; מר יהונתן כהן מ'ערוץ הספורט'. הוועידה תמיד נקי #2 הוועידה למניעת סמים בספורט של הוועד האולימפי ישראל, תתקיים ביום שלישי, כ"ה ניסן ה'תשע"ט, 30.4.19, בקריה האקדמית אונו רחוב צהל 104, קרית אונו.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן