ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

הורוסקופ | צילה שיר-אל

תחזית שנתית לשנת התשף – 2020 לבני כל המזלות

כפי שנאמר בספר דברים: "הַעִדֹתִי בָכֶם הַיּוֹם, אֶת-הַשָּׁמַיִם וְאֶת-הָאָרֶץ-הַחַיִּים וְהַמָּוֶת נָתַתִּי לְפָנֶיךָ, הַבְּרָכָה וְהַקְּלָלָה; וּבָחַרְתָּ, בַּחַיִּים - לְמַעַן תִּחְיֶה, אַתָּה וְזַרְעֶךָ". וזו היא הרשות הנתונה. המהות היהודית אינה מסתפקת ב-להיות טוב בלבד, אלא מצווה עלינו להיות מצוינים. זוהי המטרה העליונה שלנו, לשאוף לעשות טוב, לגדולה ולמצוינות. מילים בלבד ללא מעשים, אינן מחוללות מציאות, הדרך הטובה ביותר להשיג אושר וחיים טובים ללא כאב מיותר, היא לזכור שאנו נדרשים לעשות כל הזמן, ובדרך העשייה אנו צריכים לבחור את הדרך הנכונה להטיב את חיינו ואת חיי הסובבים אותנו.
0
0
תחזית שנתית התש"ף 2020 לבני כל המזלות | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
תחזית שנתית

על פי תורת הקבלה, יש לנו חופש ניכר להעביר ולקבל החלטות, בהתאם לאופי ולאישיות שלנו ובהתאם לנסיבות. כל הדברים הטובים והרעים שאמורים להתרחש בעתיד, תלויים רק במה שאנו עושים בחיינו בהווה. לכן כל אדם צריך לשאוף בכל רגע להביא את כל העולם לתיקונו המלא וכך אנו נקבע את העתיד שלנו וגם את העתיד של העולם. לכן כל הדברים הטובים והרעים שאמורים להתרחש בעתיד, תלויים רק במה שאנו עושים בחיינו בהווה.  שנת התשף היא שנה בה בני האדם יתקנו את דרכיהם במעשיהם ישלטו בכיפה: החמלה, הסובלנות , אהבת החינם והשלווה תשרה עלינו.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

מזל טלה
מזל טלה

מזל טלה (Aries) מ – 20 במרץ עד 19 באפריל

שפע – אתם נמצאים בפתחו של עידן חדש והוא העובדה שכוכב השפע עובר לבית הקריירה שלכם וייתן לכם את פריצת הדרך לה אתם מחכים ובעיקר זקוקים.

אתם עומדים בפני שנה חדשה של התקדמות וזה בדיוק הזמן הנכון לחשוב על אפשרויות קידום ופיתוח בעבודה. אל תהססו לפנות למקומות חדשים ולעזוב את הקיים במידת הצורך .

אתגר –  כוכב האתגר המאתגר המוכר בשמו סטורן, כבר נמצא אצלכם כשנה בבית הקריירה ומביא לכך שבכל החודשים האחרונים אתם עסוקים מצד אחד בניסיון לבסס את מעמדכם המקצועי.

מצד שני חשוב לכם מאוד להראות שאתם מוצלחים ויכולים להצליח בכל התחום הקרייריסטי שלכם, למרות הקשיים שמנסים להערים עליכם בדרך.

מזל שור
מזל שור

מזל שור (Taurus) מ – 20 באפריל עד 20 במאי

שפע כוכב השפע ניכנס לבית הנסיעות והלימודים שלכם ויימצא שם במשך כל השנה הקרובה. מאחר שתהיו מקושרים עם אנשים רבים, יהיה זה הזמן הנכון לפרסם את עצמכם על-מנת להגיע לקהלים חדשים.

אם צפויים לכם נושאים משפטיים לטיפול, גם זה ייפתר השנה לזכותכם. אל תחששו להילחם על הדברים שחשובים לכם .

אתגר זוהי שנה שבה תאלצו לעשות שינוי משמעותי בדפוסי החשיבה שלכם, כיוון שכוכב סטורן הקרוי המורה הגדול, נמצא אצלכם במקום שמקובל לקשר אותו עם תפיסת עולם ולימודים.

זה הזמן שלכם לנסות ולשדרג את מעמדכם האישי והמקצועי וייתכן שתאלצו לשם כך לנסוע למקומות רחוקים ואולי גם מעבר לים, על-מנת להצליח במטרותיכם.

מזל תאומים
מזל תאומים

 מזל תאומים (Gemini)  מ – 21 במאי עד 21 ביוני

שפע כוכב השפע המוכר בשמו יופיטר נכנס החודש למקום המקושר אצלכם עם כספים שמתקבלים מאחרים. לפנויים שביניכם, עשויים להיות ימים שבהם תוכלו להכיר את האנשים המתאימים שיכנסו לחייכם ברמה האישית, שם תרגישו רצון למגע ויחסי של מחויבות.

גם החושים המיסטיים שלכם יהיו טובים יותר ותהיה לכם הזדמנות לפתח תחום זה.

אתגר – אתם צפויים לקשיים כלכליים למרות שאתם סומכים על כך שאנשים הקשורים אליכם יעזרו לכם. נראה שאתם לומדים שאתם יכולים לבנות רק על עצמכם ולא על הבטחות של אנשים אחרים.

מאחר שתחושו אכזבה, נראה שעובדה זו תדחוף אתכם להעמיק יחסים אישיים יותר על בסיס חברתי ופחות אינטימי. 

מזל סרטן
מזל סרטן

מזל סרטן (Cancer) מ – 22 ביוני עד 21 ביולי

שפע –  הכוכב יופיטר המוכר בשמו כוכב ההזדמנות יימצא אצלכם בבית השותפויות למשך כל שנת 2020 וייתן לכם זמן של שנה לשפר את הזוגיות האישית שלכם,

או לחלופין למגנט אליכם את האנשים הנכונים לזוגיות המבוקשת, כמו גם לחזק שותפויות חדשות או מתחדשות על-רקע מקצועי.

אתגר בבית השותפויות שלכם נמצאים עכשיו שני כוכבים מאוד משמעותיים שאמורים לשנות לכם את כל תפיסת החיים על-מנת שתבינו שעד היום כנראה שלא התנהלתם מספיק טוב וייתכן שבגלל עובדה עדיין זו לא הגעתם למקומות אליהם אתם שואפים.

לילידי המזל, תהייה זו שנה של למידה משמעותית מהם מערכות היחסים הנכונות לכם.

מזל אריה
מזל אריה

מזל אריה   (Leo) מ – 22 ביולי עד 22 באוגוסט

שפע השנה יש לכם מזל והצלחה בכל הנוגע לבית העבודה שלכם. עומדות להיפתח בפניכם אפשרויות והזדמנויות חדשות. אל תהססו לעבור ממקום עבודה אחד לשני.

בהחלט ייתכן שתקבלו העלאה במקום הקיים ותרגישו כי ההערכה אליכם גוברת והולכת. היזהרו מלהיות קיצוניים בכל הנוגע להחלטות ושינויים במקום העבודה.

אתגר בשנה זו תהיו עסוקים בעבודה קשה בניסיון להוכיח לסביבה ומעל לכל לעצמכם, שהאמון שנתנו בכם הנו נכון ואתם יכולים לעמוד בציפיות .

כדי להצליח, תצטרכו לשנות את דפוסי החשיבה להם הייתם רגילים עד היום ולהיות יותר פתוחים לסגנון חשיבה חדש ומחוץ לקופסה שיעזור לכם להצליח. מאחר שכל כך תעבדו קשה, חשוב שגם תזכרו לנוח.

מזל בתולה
מזל בתולה

מזל בתולה (Virgo) מ – 23 באוגוסט עד 22 בספטמבר

שפע כוכב השפע יופיטר הגיע לבקר אצלכם בבית היצירה והילדים ולכן תוכלו לבטא את עצמכם בדרך ייחודית ומקורית.

עדיף להפגין את היצירתיות שלכם בדרך שתגרום לכם גאווה ובנייה של יחסים אישיים טובים עם ילדים וצעירים מכם במשפחה. הנושא היצירתי עומד להיות משמעותי עבורכם ונראה שתשקיעו בו שעות רבות על-מנת להוכיח את עצמכם.

אתגר ייתכן מאוד ובשנה זו תצטרכו לתת יותר תשומת לב לאנשים חדשים שסמוכים אליכם וייתכן אפילו צעירים מכם.

בשנים האחרונות הייתם מאוד מרוכזים בעצמכם ולכן ייתכן שפחות שמתם לב לאלה שזקוקים לכם וליותר זמן איכות אתכם. מומלץ לכם, על-מנת לחדד את התפיסה האישית שלכם, לרוקן אנרגיות שליליות ולעסוק ביצירה כלשהי.

מזל מאזנים
מזל מאזנים

מזל מאזניים (Libra) מ – 23 בספטמבר עד 22 באוקטובר

שפע כוכב השפע הגיע לבקר אצלכם סוף-סוף בבית המשפחה וזו עובדה משמחת מאוד לאחר שנים שבהם נוצר נתק בגלל ניגוד אינטרסים.

בשנה זו תוכלו להגיע לפשרה כלשהי עם אנשים שקרובים אליכם מאוד ויקרים ללבכם. חשוב מאוד שתרשו לעצמכם לבנות מחדש את התא המשפחתי ולשפר מחדש את היחסים בתוך המסגרת.

אתגר בית המשפחה שלכם וכל הקשור במעגל האישי הקרוב אליכם ידרוש התייחסות נוספת ומחודשת וזאת על-מנת לפתור קונפליקטים שנוצרו מזמן ושאתם אינכם יכולים לסיימם לבדכם.

ייתכן שתיאלצו לקבל עזרה חיצונית על-מנת לפתור בעיות ובמיוחד בין החודשים יוני ועד ספטמבר 2020, זמן בו תרגישו שהקושי מתעצם.

מזל עקרב
מזל עקרב

מזל עקרב (Scorpio) מ – 23 באוקטובר עד 21 בנובמבר

שפע בשנה זו תחושו צורך בהתחדשות בגלל שינויים שאתם עוברים ברמה האישית וגם ברמה המקצועית.

תרצו למצוא לעצמכם את הפינה הפרטית האישית שלכם שאולי אף תרצו לקנות אותה או לשפץ מחדש את הקיים כדי להתאימה למטרותיכם החדשות. כל שינוי יהיה טוב עבורכם ובלבד שתיתן לכם תחושת התחדשות.

אתגר אתם נמצאים בקונפליקט משמעותי כיוון שאתם מנסים ליצור לעצמכם קו חדש במקום שאתם חיים בו ואולי אפילו סביבה חדשה.

זה בדיוק הזמן עבורכם להשקיע ביצירה ולימודים שיעזרו לכם לבנות ולעצב לעצמכם את דעתכם בצורה מקצועית. מי מכם שחפץ לעבור דירה, זה בדיוק הזמן הנכון לעשות זאת עכשיו ובמיוחד במחצית שנת 2020. 

מזל קשת
מזל קשת

מזל קשת (Sagittarius) מ – 22  בנובמבר עד 21 בדצמבר

שפע נראה שאתם בתקופה ארוכה של ניסיון להתחלות חדשות. לפני כשנה היה כוכב השפע במזל שלכם ויצר אצלכם שינוי והפעם כוכב ההזדמנות נמצא בבית הכספים שלכם ויגרום לכם לקבל אפשרויות שמהן תוכלו להרוויח יותר.

כאשר תשכילו למצות את הנתונים העומדים לזכותכם, תוכלו לממש את תכניותיכם לטווח הרחוק.

אתגר כוכב סטורן המגביל נמצא בבית הכספים שלכם ולמזלכם כוכב זה לא יבקר יותר בבית זה, אלא בעוד 27 שנים.

ובינתיים, זוהי תקופה שבה תחושו בחסרון כיס, כיוון כשבכל פעם יגיעו אליכם עוד ועוד הוצאות, כך שלעתים לא תדעו מניין להביא כסף על-מנת לטפל בבעיות שאתם חייבים לפותרים ולסיימם. זה הזמן לחסוך ולא להיכנס להוצאות יזומות.

מזל גדי
מזל גדי

מזל גדי (Capricorn) מ – 22 בדצמבר עד 19 בינואר

שפע השנה הגיע סוף-סוף כוכב השפע וההזדמנות למזל שלכם ולכן תרגישו שיש לכם יכולת חדשה להתנהלות.

עובדה זו מגיעה גם בגלל העובדה שבשנה האחרונה עשיתם עבודה משמעותית עם תת-ההכרה שלכם והגעתם לתוצאות הנכונות לכם. השנה יפתרו לכם בעיות רגשיות שנשאתם זמן רב מאוד ותיהנו עד מאוד מתחושת השחרור.

אתגר באופן פרדוקסאלי, אתם המזל שיכול לשאת בהצלחה סבירה את הימצאותו של כוכב סטורן במזל שלכם כיוון שאתם המזל שגם מאופיין על-ידי כוכב זה,

כך שהקשים הנם סבירים עבורכם ויש לכם יכולת להתמודד עם האחריות החדשה שעליכם לקחת על עצמכם ועל הסביבה שבה אתם חיים ונראה שאתם עומדים בכך בהצלחה.

מזל דלי
מזל דלי

מזל דלי  (Aquarius) מ – 20 בינואר עד 18 בפברואר

שפע בשנה הקרובה יימצא כוכב השפע בבית תת-המודע שלכם, כך שתוכלו לקבל הארה לגבי דרך התנהלותכם וגם אם יהיו לכם קשיים כתוצאה מפחדים שיתעוררו, תוכלו להתפתח דרכם ולשדרג את עצמכם.

חשוב מאוד שתבינו שאתם נמצאים במקום טוב בחייכם למרות הקשיים והפחדים שצפים אצלכם, כיוון שיהיה לכם את כל הכלים להתמודד.

אתגר כוכב סטורן הידוע ביכולת שלו להביא קשיים נמצא אצלכם בבית תת-המודע. מצד אחד יתעוררו פחדים שעד היום לא הייתם מודעים להם ומצד שני זה בדיוק הזמן הנכון לטפל בהם ולהשתחרר מהם באופן סופי.

הדרך הנכונה לטפל בנושאים כאובים אלה, היא לדוש בהם עוד ועוד עד אשר תפתחו ותפתרו את כל מה שמטריד אתכם.

מזל דגים
מזל דגים

מזל דגים (Pisces) מ – 19 בפברואר עד 20 מרץ

שפע – שנה זו עומדת להיות מאוד משמעותית עבורכם כיוון שכוכב השפע עובר למקום המחבר אתכם מבחינה חברתית אל האנשים המתאימים והנכונים לכם להמשך תכניותיכם להתפתח בחיים ולכן כדאי לכם להיות זהירים.

ייתכן כי תחוו אופטימיות לגבי כל המתרחש סביבכם וגישה זו עלולה להיות בעוכריכם בין החודשים יוני ועד ספטמבר 2020.

אתגר מבחינה חברתית אתם נמצאים בתקופה טובה עבורכם כיוון שהחיים מזמנים לכם את האנשים שיכולים להתאים לסגנון החיים שלכם ולתפיסת העולם שאימצתם בשנה האחרונה.

ייתכן שיהיו פעמים בהם גם תרגישו לבד ובמיוחד בין החודשים מאי ועד ספטמבר 2020, אך אל תתייאשו – הקשיים נועדו כדי לדחוף אתכם לשינוי.

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הנה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית.

0
0אודות הכותב

צילה שיר-אל

הכותבת צילה שיר-אל, משמשת יועצת זוגית ומשפחתית מוסמכת בתחומי: אסטרולוגיה, נומרולוגיה, טארוט לפניות אישיות לגברת שיר-אל כתבו אל - zila@012.net.il.

Add Comment

Click here to post a comment

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

דילוג לתוכן