איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

הורוסקופ | צילה שיר-אל

תחזית אסטרולוגית שבועית מה- 23 עד ה- 28 בפברואר 2017

רואים לכם בכוכבים, התחזית השבועית שלך, אם את/ה רוצה לדעת את הצפוי לך על הכול ומראש... האסטרולוגית המפורסמת צילה שיר-אל, מביאה לכם גולשי אתר כאן נעים, את התחזית הכללית לכל בני המזלות. בשבוע הקרוב תהיו עסוקים מאוד בנסיון להבין את מניעי האחרים, כיוון שכוכב התקשורת יושב אצלכם בבית של תת מודע ומאפשר לכם להבין את האחרים גם ללא מילים.
תחזית אסטרולוגית שבועית מה- 16 עד ה-23 בפברואר 2017
תחזית אסטרולוגית שבועית מה- 16 עד ה-23 בפברואר 2017

התחזית האסטרולוגית השבועית שלך, רואים לכם בכוכבים, לשבוע שבין התאריכים: 23 עד ה-28 בפברואר 2017. בואו לקרוא ולדעת את כל הצפוי לכם בשבוע הקרוב ומראש… האסטרולוגית המפורסמת צילה שיר-אל, מביאה לכם גולשי אתר כאן נעים, את התחזית הכללית לכל בני המזלות. 

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

טיפ לילידי השבוע, בשבוע הקרוב תהיו עסוקים מאוד בנסיון להבין את מניעי האחרים, כיוון שכוכב התקשורת יושב אצלכם בבית של תת מודע ומאפשר לכם להבין את האחרים גם ללא מילים.

מזל טלה
מזל טלה

מזל טלה (Aries) (21 במרץ עד 19 באפריל)

הכוכב מארס שמזוהה עם המזל שלכם ונותן לכם אנרגיה, ימצא אצלכם במשך כל החודש הקרוב ולכן כרגע זה הזמן לפעול למען עצמכם ולא לתת לאחרים לנצל את טוב לבכם הטבעי.

הכוכב וונוס שגם הוא מצוי במזל שלכם יאפשר לכם לשפר את מערכות היחסים שלכם ולכן חשוב מאוד  שתתחברו לאינטואיציה הטבעית שלכם בכל פעם שאתם רוצים לקבל תשובות והכוונה לגבי דרכי פעולה והתנהגות בהמשך .

מזל שור
מזל שור

מזל שור (Taurus) (20 באפריל עד 20 במאי)

בחודש הקרוב כוכבים רבים ימצאו אצלכם בבית של תת הכרה ולכן יהיה לכם קשה לממש ולבטא את עצמכם וזאת למרות שיש לכם צורך להתמקד ביכולות האישיות והחברתית שלכם ואתם חשים שחייכם האישיים עומדים להשתנות.

ייתכן וחלקכם מתנגדים עדיין לשינויים המתרחשים בשטח, אך ככל שתמשיכו לעשות זאת החיים יכריחו אתכם. מומלץ לכם להתמודד ולקבל את השינויים.

מזל תאומים
מזל תאומים

 מזל תאומים (Gemini) (21 במאי עד 22 ביוני)

בשבוע הקרוב תהיו עסוקים בבדיקה של היכולות שלכם בכל תחומי הקריירה ובכל מה שנדמה לכם שיכול לקדם אתכם מבחינה מקצועית.

בחינה זו תעורר אצלכם סערות רגשיות כיוון שיהיו קשורות בדרך טבעית לבחירות שלכם וכיצד אתם מעוניינים להציג את עצמכם בהמשך, ולכן גם מומלץ לכם לא להיות שאננים בתקופה זו. נסו לבדוק כיצד הקשרים החברתיים שלכם יכולים להועיל לכם בהשגת המטרות.

מזל סרטן
מזל סרטן

מזל סרטן (Cancer) (23 ביולי עד 22 באוגוסט)

יש לכם קשר עם מקומות המרוחקים ממקום מגורכם הטבעי וזאת כדי למצוא מקום חדש לחיזוק מעמדכם האישי והמקצועי.

זהו זמן נכון לבחור לעצמכם עיסוק מקצועי חדש שישמש אתכם בעתיד גם לשיפור תדמיתכם הציבורית. ייתכנו אצלכם שינויים משמעותיים בעבודה שמגיעים בעקבות יחסים לא פתוחים ואולי אפילו מאבקים פנימיים בתוך המערכת שנסתרים מכם. בדקו אופציות חדשות.

מזל אריה
מזל אריה

מזל אריה (Leo) (23 באוגוסט עד 22 בספטמבר)

אתם מנהלים מאבקים מילוליים קשים עם אנשים קרובים לכם ומודעים לעובדה שצורת חייכם הנוכחית עומדת להסתיים ולכן יש בכם פחדים פנימיים שאתם לא משתפים בהם את האחרים.

אתם אומנם מנסים להיות אופטימיים, אך כדי להמשיך לצעוד בדרך שאתם רוצים, אתם נאלצים לעשות הרבה ויתורים ואתם לא בטוחים שאתם מוכנים לכך נפשית או פיזית. מומלץ לחכות עד לסוף החודש לפני קבלת החלטות.

מזל בתולה
מזל בתולה

מזל בתולה (Virgo) (23 בספטמבר עד 22 באוקטובר)

באתם נמצאים בתקופת מעבר בה החיים לא מחייכם אליכם כפי שהייתם רוצים. זוהי תקופת ביניים משמעותית כיוון שאתם נמצאים בתקופה שהיא כחצי השנה שלאחר יום ההולדת שזוהי למעשה תקופת מבחן לצורת חייכם ולדרך שבה אתם מנסים להתנהל.

נראה שתאלצו לעשות ויתורים כדי להמשיך בדרך חייכם ובעיקר לבדוק האם האחרים שאתם חיים בסמוך אליהם , מוכנים לשינוי שאתם הייתם רוצים לעשות.

מזל מאזנים
מזל מאזנים

מזל מאזניים (Libra) (23 באוקטובר עד 21 בנובמבר)

בשבוע הקרוב יהיו לכם הרבה נושאי עבודה לסיים בעקבות העובדה שהבטחתם לאחרים לעזור להם. אתם מנסים בכל הכוח למצוא לעצמכם דרך ייחודית משלכם לביטוי עצמי ולא תמיד יכולים להגיד לעצמכם שאתם גם מצליחים בכך.

אל תתייאשו גם אם תשמעו את ה”לא” , כיוון שייתכן והנסיבות תהיינה כאלה שתאלצו להסביר את עצמכם שוב ושוב עד אשר תצליחו להעביר את דעתכם האישית בנושאים החשובים לכם.

מזל עקרב
מזל עקרב

מזל עקרב (Scorpio) (22 בנובמבר עד 21 בדצמבר)

אתם נמצאים במלכוד מסוים כיוון שמצד אחד אתם מבינים את כובד וגודל האחריות העומד על כתפיכם ומצד שני יש לכם רצון עז להרשות לעצמכם להמשיך לנוח ולהתאוורר.

ייתכנו מתחים בבית כיוון שלא כולם מבינים ומקבלים את הדרך שבה אתם מתנהלים ואכן אתם חייבים לגבש לעצמכם דרך חדשה לביטוי על מנת להבטיח את המשך עיסוקכם בתחום אותו אתם מחפשים.

מזל קשת | צילום ארכיון
מזל קשת

מזל קשת (Sagittarius) (22 בדצמבר עד 19 בינואר)

אתם חייבים להגיד לעצמכם שאתם חייבים לשמור על איזון ופרופורציה כיוון שיש לכם נטייה להיסחף רגשית אל מקומות קשים ולא טובים לכם.

גם אם הצדק אתכם, אתם משלמים על כך מחיר פיזי, רגשי ובריאותי. מומלץ לכם להיות חכמים ולא צודקים ולהתנהל בהתאם למשפט זה. כמו כן מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע במקביל, שיעזרו לכם לשמר את האיזון של עצמכם וזה למעשה אמור להיות המוטו העיקרי לחודש זה.

מזל גדי (22 בדצמבר עד 19 בינואר) | צילום ארכיון
מזל גדי

מזל גדי (Capricorn) (20 בינואר עד 18 בפברואר)

השבוע זהו הזמן המתאים  לעסוק בכל הנוגע לשיפוץ סביבת המגורים הקרובה שלכם. נראה שאתם מרגישים צורך להתאוורר ואפילו לערוך שינויים מרחיקי לכם בחיים שלכם ואולם, מומלץ לכם לעשות זאת לאט לאט כדי שלא תתחרטו.

זה גם הזמן להשקיע כספים בתחום זה ואל תהססו יותר מדי כדי שלא תפסידו הזדמנויות. אל תצפו שאחרים ידחפו אתכם , יש לכם את כול הכוח הפנימי לממש תכניות.

מזל דלי
מזל דלי

 מזל דלי (Aquarius) (20 בינואר עד 18 בפברואר)

בשבוע הקרוב תהיו מוכנים לעשות ולפעול הרבה למען חיזוק ביטחונכם הכלכלי.

נראה שהיו לכם תכניות כלכליות שלא תמיד תאמו את המציאות ולכן נקלעתם לקשיים משמעותיים, שהיום מצריכים מכם משאבים רגשיים בנוסף לצורך לשנות חלקים נרחבים בסגנון חייכם. בשלב הזה מומלץ לכם לנסות לבקש עזרה מאנשים במעגל המשפחתי הראשון על מנת שתוכלו להשתחרר מהנטל שנופל עליכם.

מזל דגים
מזל דגים

מזל דגים (Pisces) (21 במרץ עד 19 באפריל)

אתם נמצאים בתקופה נהדרת של התחלות חדשות. מאחר וכוכב התקשורת נמצא בבית תת המודע שלכם, אתם לא מרבים לדבר ולשתף אחרים בתכניותיכם ולמעשה אתם מתנהלים בבחינת רב הנגלה על הסמוי.

ולמרות זאת, העשייה שלכם לאחרונה מחזקת  אתכם מאוד ועוזרת לכם לחזק את האגו שלכם שתקופה ארוכה היה בשפל, כיוון שהייתם עסוקים לרצות את האחרים.

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הנה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית.
דילוג לתוכן