איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

הרשות הפלסטינית כפר סבא פלילים

תושב קלקיליה מואשם בשוד חמור וכליאת שווא של בת 71 מכפר סבא

הנאשם והדאן ואדם נוסף שזהותו אינה ידועה, בתוך הבית לאחר שפרצו לביתה דרך המרפסת כשהם עוטים על ידיהם כפפות והם רעולי פנים. והדאן והאחר, התנפלו על המתלוננת הגב' א.א., בחדר השינה בביתה, סתמו את פיה בידיהם, כדי למנוע ממנה לזעוק לעזרה ואיימו עליה באומרם לה; "אם לא תעשי בעיות לא נהרוג אותך, תני לנו את כל הכספים שיש לך וה'זהבים'" (תכשיטי זהב.
שוד בנסיבות מחמירות וכליאת שווא של אישה זקנה אילוסרציה | עיבוד ממחושב: שולי סונגו©
שוד ואישה זקנה

נגד עמאד בן עאזם והדאן (41) תושב העיר קלקיליה שבתחומי הרשות הפלסטינית, הממוקמת ממזרח לכפר סבא, הוגש היום (חמישי, י”ט בטבת תש”פ)  ל’בית המשפט המחוזי מרכז’ בגין שוד בנסיבות מחמירות, כליאת שוא, גניבת רכב, התפרצות לבית מגורים של (המתלוננת) הגב’ א.א., ילידת 1948 בעיר כפר סבא בכוונה לגנוב וכניסה ושהיה בישראל שלא כדין. 

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

“המשיב (עמאד והדאן) לא היסס לחבור לאחר, להיכנס ולשהות בישראל שלא כחוק, לא החזיק אישור כניסה, ואף בחר לפרוץ לבית במטרה לגנוב מתוכו דברי ערך.

בהגיע למקום המתלוננת, אישה מבוגרת ילידת 1948, התנפלו עמאד והדאן והאחר על המתלוננת, חסמו את פיה, ודרשו ממנה באיומים כסף מזומן, רכוש בעל ערך כספי וסנטימנטלי ואף את הטלפון הנייד למרות תחנוני המתלוננת שלא יעשו כן.

הנאשם והדאן והאחר הותירו את המתלוננת כלואה בתוך מזווה ביתה בעוד הם נמלטים מהמקום ברכב המתלוננת.

רק לאחר כ-30 דקות, כשהיא אחוזת אימה, הצליחה המתלוננת, לפרוץ את דלת המזווה ולהגיע לשכנה” – כך עולה מהתיאור בכתב האישום שהוגש על ידי עורך דין אורי רינצקי מטעם פרקליטות מחוז מרכז.

ראשיתם של היווצרות כל העבירות על הוראות החיקוק לפיהן מואשם הנאשם; שוד בנסיבות מחמירות, כליאת שוא, גניבת רכב, התפרצות לבית מגורים בכוונה לגנוב וכניסה ושהיה בישראל שלא כדין.

ביום 13.12.19, בשעה 00:00 לערך, שבה המתלוננת תושבת כפר סבא בת ה-72, לבדה אל ביתה מבית החולים על שם “מאיר” שם באותה עת, היה מאושפז בעלה במצב קשה.

“אם לא תעשי בעיות לא נהרוג אותך, תני לנו את כל הכספים שיש לך וה’זהבים'”

בעת שהגיעה אל ביתה היו הנאשם והדאן ואדם נוסף שזהותו אינה ידועה, בתוך הבית לאחר שפרצו לביתה דרך המרפסת כשהם עוטים על ידיהם כפפות והם רעולי פנים.

והדאן והאחר, התנפלו על המתלוננת הגב’ א.א., בחדר השינה בביתה, סתמו את פיה בידיהם, כדי למנוע ממנה לזעוק לעזרה ואיימו עליה באומרם לה; “אם לא תעשי בעיות לא נהרוג אותך, תני לנו את כל הכספים שיש לך וה’זהבים‘” (תכשיטי זהב).

בעקבות דרישתם, מסרה להם המתלוננת סך של 800 ₪ שהיו בארנקה. בנוסף נטלו הנאשם והאחר, ציפית שהכילה תכשיטים יקרי ערך (שחלקם גם בעלי ערך סנטימנטלי למתלוננת), שעוני יד, השייכים לבעלה ובשמים.

כמו כן, לקחו את הטלפון הנייד של המתלוננת הגב’ א.א., למרות תחנוניה בפני השודדים, שלא יעשו כך. על מנת למנוע את בריחתה מן המקום ובכדי להשלים את גניבת רכוש, הנאשם והאחר, הותירו את המתלוננת כלואה בתוך “מזווה” ביתה.

טרם יציאתם מהבית, דרשו הנאשם עמאד והדאן והאחר שהיה עימו מן המתלוננת הגב’ א.א., למסור להם את קוד התנעת הרכב (מסוג סוזוקי), נטלו את מפתחות הרכב, נמלטו מן המקום ברכבה האישי והותירו את המתלוננת כלוּאה במזווה ביתה.

רק לאחר כ-30 דקות, כשהיא אחוזת אימה, הצליחה המתלוננת הגב’ א.א., להיחלץ מהמקום בפריצת דלת המזווה והלכה אל השכנה. לאחר מספר ימים, נפטר בעלה של המתלוננת במרכז רפואי מאיר בכפר סבא.

אל כתב אישום עמאד והדאן פממ 227-20.

אל בקשת מעצר שוד עמאד והדאן פממ 227-20.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן