101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

הרשות הפלסטינית כפר סבא פלילים

תושב קלקיליה מואשם בשוד חמור וכליאת שווא של בת 71 מכפר סבא

הנאשם והדאן ואדם נוסף שזהותו אינה ידועה, בתוך הבית לאחר שפרצו לביתה דרך המרפסת כשהם עוטים על ידיהם כפפות והם רעולי פנים. והדאן והאחר, התנפלו על המתלוננת הגב' א.א., בחדר השינה בביתה, סתמו את פיה בידיהם, כדי למנוע ממנה לזעוק לעזרה ואיימו עליה באומרם לה; "אם לא תעשי בעיות לא נהרוג אותך, תני לנו את כל הכספים שיש לך וה'זהבים'" (תכשיטי זהב.
0
0
שוד בנסיבות מחמירות וכליאת שווא של אישה זקנה אילוסרציה | עיבוד ממחושב: שולי סונגו©
שוד ואישה זקנה

נגד עמאד בן עאזם והדאן (41) תושב העיר קלקיליה שבתחומי הרשות הפלסטינית, הממוקמת ממזרח לכפר סבא, הוגש היום (חמישי, י”ט בטבת תש”פ)  ל’בית המשפט המחוזי מרכז’ בגין שוד בנסיבות מחמירות, כליאת שוא, גניבת רכב, התפרצות לבית מגורים של (המתלוננת) הגב’ א.א., ילידת 1948 בעיר כפר סבא בכוונה לגנוב וכניסה ושהיה בישראל שלא כדין. 

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

“המשיב (עמאד והדאן) לא היסס לחבור לאחר, להיכנס ולשהות בישראל שלא כחוק, לא החזיק אישור כניסה, ואף בחר לפרוץ לבית במטרה לגנוב מתוכו דברי ערך.

בהגיע למקום המתלוננת, אישה מבוגרת ילידת 1948, התנפלו עמאד והדאן והאחר על המתלוננת, חסמו את פיה, ודרשו ממנה באיומים כסף מזומן, רכוש בעל ערך כספי וסנטימנטלי ואף את הטלפון הנייד למרות תחנוני המתלוננת שלא יעשו כן.

הנאשם והדאן והאחר הותירו את המתלוננת כלואה בתוך מזווה ביתה בעוד הם נמלטים מהמקום ברכב המתלוננת.

רק לאחר כ-30 דקות, כשהיא אחוזת אימה, הצליחה המתלוננת, לפרוץ את דלת המזווה ולהגיע לשכנה” – כך עולה מהתיאור בכתב האישום שהוגש על ידי עורך דין אורי רינצקי מטעם פרקליטות מחוז מרכז.

ראשיתם של היווצרות כל העבירות על הוראות החיקוק לפיהן מואשם הנאשם; שוד בנסיבות מחמירות, כליאת שוא, גניבת רכב, התפרצות לבית מגורים בכוונה לגנוב וכניסה ושהיה בישראל שלא כדין.

ביום 13.12.19, בשעה 00:00 לערך, שבה המתלוננת תושבת כפר סבא בת ה-72, לבדה אל ביתה מבית החולים על שם “מאיר” שם באותה עת, היה מאושפז בעלה במצב קשה.

“אם לא תעשי בעיות לא נהרוג אותך, תני לנו את כל הכספים שיש לך וה’זהבים'”

בעת שהגיעה אל ביתה היו הנאשם והדאן ואדם נוסף שזהותו אינה ידועה, בתוך הבית לאחר שפרצו לביתה דרך המרפסת כשהם עוטים על ידיהם כפפות והם רעולי פנים.

והדאן והאחר, התנפלו על המתלוננת הגב’ א.א., בחדר השינה בביתה, סתמו את פיה בידיהם, כדי למנוע ממנה לזעוק לעזרה ואיימו עליה באומרם לה; “אם לא תעשי בעיות לא נהרוג אותך, תני לנו את כל הכספים שיש לך וה’זהבים‘” (תכשיטי זהב).

בעקבות דרישתם, מסרה להם המתלוננת סך של 800 ₪ שהיו בארנקה. בנוסף נטלו הנאשם והאחר, ציפית שהכילה תכשיטים יקרי ערך (שחלקם גם בעלי ערך סנטימנטלי למתלוננת), שעוני יד, השייכים לבעלה ובשמים.

כמו כן, לקחו את הטלפון הנייד של המתלוננת הגב’ א.א., למרות תחנוניה בפני השודדים, שלא יעשו כך. על מנת למנוע את בריחתה מן המקום ובכדי להשלים את גניבת רכוש, הנאשם והאחר, הותירו את המתלוננת כלואה בתוך “מזווה” ביתה.

טרם יציאתם מהבית, דרשו הנאשם עמאד והדאן והאחר שהיה עימו מן המתלוננת הגב’ א.א., למסור להם את קוד התנעת הרכב (מסוג סוזוקי), נטלו את מפתחות הרכב, נמלטו מן המקום ברכבה האישי והותירו את המתלוננת כלוּאה במזווה ביתה.

רק לאחר כ-30 דקות, כשהיא אחוזת אימה, הצליחה המתלוננת הגב’ א.א., להיחלץ מהמקום בפריצת דלת המזווה והלכה אל השכנה. לאחר מספר ימים, נפטר בעלה של המתלוננת במרכז רפואי מאיר בכפר סבא.

אל כתב אישום עמאד והדאן פממ 227-20.

אל בקשת מעצר שוד עמאד והדאן פממ 227-20.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן