ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

לגלריית כאן נעים

פורום כאן נעים

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

חקלאות ישראל מבזקים חדשות ‘כאן ישראל’ צרכנות צרכנות ירוקה קיבוץ

תאגיד חקלאי גרנות – תשווק בָּנָנוֹת תחת מותג; ‘Yellow Smile’

חברת ההפצה השייכת ל'תאגיד גרנות' חתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם "י.א.בננות בעמ" שבבעלות משפחת אבני, דור שלישי למגדלי בננות, ותרחיב את סל הפירות המשווק ישירות לרשתות המזון ולשווקים הסיטונאים ◄במקביל החלה "חקלאי גרנות" בנטיעה של מטעי בננות במשקי גרנות להם שטחים מתאימים לגידול בננות ותשווק את הבננות תחת המותג; Yellow Smile.
0
0
יאיר ברק וישראל אבני מגדלי בננות מושב גבע כרמל | צילום: מעין עופר | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
יאיר ברק וישראל אבני

“חקלאי גרנות”, חברת השיווק, מכירה והפצה של פירות וירקות לרשתות המזון, הנמצאת בבעלותם של החקלאים מהקיבוצים והמושבים החברים ב’תאגיד גרנות’ מרחיבה את סל המוצרים שלה ותחל לשווק בננות לרשתות ולשווקים הסיטונאים הפועלים בישראל.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ בפייסבוק’ או ב’טוויטר’.

את הבננות תשווק “חקלאי גרנות” תחת מותג חדש אותו היא משיקה בשיתוף בננות אבני שייקרא; ‘Yellow Smile‘ והן ישווקו לרשתות המזון ולסיטונאים. המותג החדש, המאופיין בצבעוניות מיוחדת של ורוד וצהוב ואיורי קומיקס, פוּתח בשיתוף משרד הפרסום אהוי קריאייטיב.

חקלאי גרנות” חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת “י.א.בננות בעמ” בית האריזה ממושב גבע כרמל, המתמחה באריזה והבחלה של בננות, בבעלות משפחת אבני, דור שלישי למגדלי בבנות. הפרי, מטופל בקפידה, אינו מרוסס ונקטף ומשווק לצרכן, כאשר הוא באיכות מיטבית.

במקביל, נטעה “חקלאי גרנות” מטעי בננות חדשים, בקיבוץ שפיים ומטע נוסף בקיבוץ ברקאי, כשבהמשך מתוכננים נטיעות של מטעי בננות נוספים, על מנת להרחיב את שיווק הפרי לרשתות.

פרי הבננה הפך מהפירות המקובלים ביותר בשווקי הארץ. שיווק הבננות בארץ נמשך רוב חודשי השנה ומגיע לשיאו בחורף ובאביב.

מטעם משרד מירב בורמד – יחסי ציבור, דוברות וייעוץ תקשורתי, נמסר על ידי הגב’ מירב בורמד לאתר כאן ישראל כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי הבננה מוכנה לאכילה זמן-מה לאחר קטיפתה, כשצבע הקליפה הופך צהוב והפרי מתרכך מעט, מחוץ למקרר.

תאגיד חקלאי גרנות – באמצעות מיון קפדני וסטנדרט ללא פשרות מובאת Yellow Smile הבננה המושלמת לצרכן הישראלי…

פרי הבננה עשיר באשלגן, הפרי נאכל בעיקר טרי או כתוספת לסלטי פירות ולגלידות כל יבול הבננות משווק בארץ.

ארגזי בננות חקלאי גרנות לרגל הופעת בָּנָנוֹת תחת מותג; Yellow Smile של תאגיד חקלאי גרנות | צילום: סטודיו האוי | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
ארגזי בננות גרנות

מותג Yellow Smile מציב סטנדרט גבוה בתחום הבננות בישראל, הן בנראות הפרי והן בטעם. שטחי הגידול מהם מסופקים חומרי הגלם למותג משלבים בין אזורים שונים בארץ, שחלקן בעמק חפר וחלקן מבננות עמק הירדן.

אזורים אלו מאופיינים בבננות בעלות הטעם המועדף על הצרכן הישראלי ובאמצעות מיון קפדני וסטנדרט ללא פשרות מובאת הבננה המושלמת לצרכן הישראלי, תחת המותג, החדש; Yellow Smile.

לדברי מנכל “חקלאי גרנות” מר תמיר בושניצקי; “שיתופי הפעולה של גרנות מתרחבים ואיתם גדל סל התוצרת החקלאית אותה אנו משווקים לרשתות המזון ולשווקים הסיטונאים.

ההפצה שנעשית על ידי התנועה עמק חפר, גם היא בבעלות גרנות, מביאה ליעילות ארגונית ובכך, אנו מצליחים לשנע את התוצרת האיכותית והטרייה ביותר הנקטפת על ידי החקלאים, מדי יום ביומו להנאת הצרכן.

אנו רואים את הכניסה לתחום הבננות כשלב חשוב ועיקרי בפעילותנו, ושמחים על ההתקשרות עם משפחת אבני – שותפים מקצועיים ומנוסים עימם מצאנו שפה משותפת ומטרות משותפות”.

ישראל אבני, המחזיק בבעלות ‘י.א. בננות בעירבון מוגבל‘ מברך על שיתוף הפעולה עם חקלאי גרנות וצופה עתיד מבטיח למיזם המשותף.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן