פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

רדיו | טלוויזיה

תאגיד השידור, קיבל שי, מנהל חטיבת החדשות: ברוך שי

בהתאם להוראות החוק, ברוך שי, ישמש מעתה גם כ'מנהל הכללי של תאגיד החדשות' וזאת עד למינוי מנכ"ל זמני לתאגיד החדשות בידי הכונס הרשמי. הכנסת, אישרה בחוק את הקמתו של תאגיד החדשות. לפי החוק, יש למנות מנכ"ל זמני בתוך שבועיים מיום תחילת עבודת התאגיד שיכהן כ-3 חודשים עד למינוי מנכ"ל קבוע על-ידי מועצת תאגיד החדשות.
ברוך שי, מנהל חטיבת החדשות בתאגיד השידור הישראלי | עיבוד צילום: שולי סונגו©
ברוך שי, מנהל חטיבת החדשות בתאגיד השידור הישראלי | עיבוד צילום: שולי סונגו©

הכונס הרשמי במשרד המשפטים, המשפטן פרופסור דוד האן, שוחח אתמול בבוקר (חמישי, ט”ו באייר התשע”ז) עם מר מנהל חטיבת החדשות בתאגיד השידור הישראלי, העיתונאי ברוך שי, על תפקידו בתאגיד החדשות. בתום השיחה הסכים מר שי, לקבל על עצמו את תפקיד העורך הראשי בתאגיד החדשות, בהתאם להוראות חוק השידור הציבורי הישראלי.

רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן נעים בפייסבוק או בטוויטר.

עורכת דין עדי שמחוביץ–גליקמן, דוברת מטה הנהלת משרד המשפטים, הוסיפה ומסרה לפורטל כאן נעים, כי; בהתאם להוראות החוק, ברוך שי, ישמש מעתה גם כ’מנהל הכללי של תאגיד החדשות’ וזאת עד למינוי מנכ”ל זמני לתאגיד החדשות בידי הכונס הרשמי.

שלשום, אישרה הכנסת בחוק את הקמתו של תאגיד החדשות. לפי החוק, יש למנות מנכ”ל זמני בתוך שבועיים מיום תחילת עבודת התאגיד שיכהן כ-3 חודשים עד למינוי מנכ”ל קבוע על-ידי מועצת תאגיד החדשות.

 שי לתאגיד? מחליף בתפקיד את שלומית אברהם גלוברזון שעזבה בסערה

העיתונאי ברוך שי, עשה את דרכו לתפקיד הנכסף חרף ההמולה סביבו כשנבחר על ידי ועדת איתור בראשות המנכ”ל מר אלדד קובלנץ, כשהתמודד מול פיגורות בעולם עריכת החדשות, בהן מול; טלי בן עובדיה, נורית קנטי והעיתונאי צ’יקו מנשה.

למעשה מי שסללה לו את דרכו היא העיתונאית הדוברת והמפיקה (רשת ב’ בשנים; 1995–1998) הגב’ שלומית אברהם גלוברזון, ממקימות רדיוס 100FM, בשנים; 1999–2007, עבדה ב”חברת החדשות“.

משנת 2016 (כחצי שנה) ועד לשבועות האחרונים שימשה בהצלחה מנהלת חטיבת החדשות של ‘תאגיד השידור הישראלי‘ שנטשה בסערה על רקע חילוקי דעות עם… מנכ”ל תאגיד השידור מר אלדד קובלנץ.

 העיתונאי ברוך שי, שמו הנרדף הוא; עיתונות ומקצועיות

ייאמר מיד, מחליפה העיתונאי ברוך שי ששמו הנרדף הוא; עיתונות ומקצועיות, אינו טומן ידיו בצלחת והוא בא לתפקיד המורכב עם ניסיון, חזון ורקורד מרשים בתחום עריכת החדשות, ורוח צעירה בולטת, כבר כשימש עד לאחרונה כעורך הראשי של מהדורת החדשות של ‘ערוץ 10‘ הפופלרית.

קודם לכן, שימש  שי כראש מערכת החדשות של אתר ‘וואלה’ הפפלארי והמצליח וסגן העורך הראשישי, היה בעבר גם עורך ‘המגזין’ עם אושרת קוטלר, עורך פינת הבירוקרטיה עם דב גיל-הר, עורך משנה ב‘המקור’ וכן עורך משנה במהדורה המרכזית כולן של ‘ערוץ 10‘.

העיתונאי ברוך שי, שימש בתפקידיו בעבר גם בתפקיד עורך בעיתון ‘מעריב’ ובעיתון ‘הארץ’תחילת שידורי התאגיד מ –15 במאי 2017. שיהיה בהצלחה.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן