בילוי נעים | אתר התרבות של ישראל חדשות מוזיקה רדיו | טלוויזיה

תאגיד השידור כאן, יחשוף השיר הוריקן | Hurricane | עדן גולן

השיר "הוריקן" ("Hurricane")) שאותו תבצע הזמרת עדן גולן "לקראת אירוויזיון 2024" יועלה בתום שבועות של אי-וודאות, כדי שהמשדר החגיגי, יעבור בהצלחה ובקסם מיוחד, גויס המנטליסט, אמן בידור והמנחה ליאור סושרד, להנחותו, כמו כן, ישתתפו; עדן גולן, נועה קירל ויוצרי השיר "הוריקן" - קרן פלס, אבי אוחיון ו-סתיו בגר ◄ ערב השידורים של "כאן" יחל מיד בתום מהדורת החדשות, בשעה 21:30.
0
0
עדן גולן ברקע: כרזת חשיפת השיר "Hurricane" לתחרות הזמר של האירוויזיון 2024 | עיבוד: Photolab | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
עדן גולן

כאן, תאגיד השידור הישראלי, יחשוף לראשונה את השיר הוריקן | Hurricane שאותו תבצע הזמרת עדן גולן “לקראת אירוויזיון 2024” במשדר מיוחד שיתקיים ביום ראשון הקרוב, ל’ אדר א’ ה’תשפ”ד, 10.3.24 בשעה 21:30) וישודר לאחר מהדורת החדשות ב-“כאן 11” “כאן BOX” ב’אפליקציית כאן’ וב’כאן גימל ברדיו’.

רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

בתום שבועות של אי-וודאות, כדי שהמשדר החגיגי, יעבור בהצלחה ובקסם מיוחד, גויס המנטליסט, אמן בידור והמנחה ליאור סושרד, להנחותו, כמו כן, ישתתפו; עדן גולן, נועה קירל ויוצרי השיר “הוריקן” – קרן פלס, אבי אוחיון ו-סתיו בגר.

ערב השידורים של “כאן” יחל מיד בתום מהדורת החדשות, בשעה 21:30, וייפתח עם קליפ מיוחד לשיר “יוניקורן” שייצג את ישראל בשנה שעברה, בביצוע משותף ומרגש של נועה קירל, שהעפילה למקום השלישי ב’אירוויזיון 2023‘ יחד עם עדן גולן שנבחרה לייצג את ישראל בתחרות השנה.

תחרות “אירוויזיון 2024” תתקיים בעיר מאלמה שבשוודיה, לאחר ניצחונה באירוויזיון 2023 עם השיר “Tattoo“, בביצועה של הזמרת לורן.

התחרות ב-מאלמה ארנה בת 15,500 מושבים, זירה מקורה רב-תכליתית המשמשת כמקום למשחקי כדוריד, משחקי פלורבול, קונצרטים ואירועים, אירח בעבר את אירוויזיון 2013.

שוודיה מארחת את התחרות בפעם השביעית (7) לאחר שעשתה זאת בעבר בשנים; 1975, 1985, 1992, 2000, 2013 ובשנת 2016.

כחלק מהמשדר ביום ראשון הקרוב, ישודר סרט התעודה “פזמון חוזר” המתאר את המורכבות של הייצוג הישראלי על בימת האירוויזיון לאורך השנים.

לאחר הסרט, ייחשף השיר “הוריקן” (“Hurricane”) בנוכחות המבצעת עדן גולן זמרת, רקדנית ומתעמלת אומנותית ישראלית, זוכת העונה העשירית של “הכוכב הבא לאירוויזיון” ונציגת ישראל ב-אירוויזיון 2024 והיוצרים של , שימשיכו ביחד אל שידור חי ומתגלגל בהנחיית העיתונאים; עקיבא נוביק ו-אסף ליברמן.

דוברת המשלחת הישראלית ומנהלת ההסברה בתאגיד ‘כאן‘ מסרה באמצעות גלי אבני אורנשטיין לאתר ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי לאורך המשדר המיוחד, יובאו תגובות ראשונות לשיר מרחבי העולם, ופרשנויות של מומחי אירוויזיון.

בתום השידור המיוחד, בשעה 23:00, תיערך מסיבת עיתונאים עם הזמרת עדן גולן והיוצרים, במרכז על שם יצחק רבין, ברחוב חיים לבנון 8, בעיר תל אביב.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל ("כאן נעים") בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 70, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ול-חלי כהן-נעים, סבא מאושר ל-8 נכדים; כפיר-שלמה, רפאל, דוד, אוריאן, מילה שרה, אריאל, עלמה ו-אביגיל. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

ברכת ראש הממשלה נתניהו ליום העצמאות ה-76

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

הדלקת המשואות יום העצמאות ה-76

תפילה ליום העצמאות 76

דילוג לתוכן