קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

חדשות כאן ישראל תיירות | נופש

שר התיירות, לוין, מרוצה – עלייה 11% בכניסות תיירים במאי 2019

מדובר עלייה של 11% בכניסות תיירים לישראל במאי 2019 לעומת מאי 2018; מספר מבקרי היום שנכנסו לישראל בחודש מאי 2019 הוא 25.8 אלף מבקרי יום, לעומת 25 אלף במאי אשתקד ו-23.5 אלף במאי 2017 ◄ אומדן היקף ההכנסות מתיירים בחודש מאי הוא 2.1 מיליארד ₪, כאשר מתחילת השנה היקף ההכנסות מתיירים נאמד ב-9.7 מיליארד ₪. 
שר התיירות, יריב לוין: ברקע כניסות תיירים לישראל | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
יריב לוין, שר התיירות

כששר התיירות מר יריב לוין, מחייך מחוף אל חוף זה סימן טוב. אולי אפילו טוב מאד. השר החרוץ והשקדן מביט בגאווה כאשר בחודש מאי 2019 נכנסו למדינת ישראל 440 אלף תיירים. ההכנסות למשק; 2.1 מיליארד שקלים ומתחילת השנה היקף ההכנסות מתיירים, כבר נאמד ב-9.7 מיליארד ₪.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

בעקבות הנתונים המעודדים, אמר היום (שלישי, א' בסיון התשע"ט) שר התיירות, חבר הכנסת מר יריב לוין; "נתוני כניסות התיירים במאי, ממשיכים את מגמת העלייה ואת שבירת השיא בתיירות. כהמשך למגמת הגידול, אנחנו מפתחים גם את התשתיות ואני שמח, כי הוועדה לתשתיות לאומיות, אישרה ב'יום ירושלים' את "פרויקט הרכבל" אשר ישפר את חווית התיירים לאין שיעור".

עלייה של 11% בכניסות תיירים במאי 2019 לעומת מאי 2018
עלייה של 11% בכניסות תיירים

לישראל בחודש מאי 2019, נכנסו 440 אלף תיירים – עליה של 11.1% ביחס לחודש מאי אשתקד ועלייה של 26.8% ביחס לחודש מאי 2017.

בסך הכל בחודשי ינואר – מאי נכנסו 1.899 מיליון תיירים, זאת לעומת 1.753 מיליון תיירים בתקופה המקבילה אשתקד – מדובר בעליה נאה מאד של 8.3%.

יחידת דוברות משרד התיירות, מסרה והוסיפה, כי; דרך האוויר, נרשמו 383.2 אלף כניסות תיירים בחודש מאי 2019 – מדובר בעליה של 11.3% זאת ביחס למאי 2018 ועלייה של 26.6% ביחס למאי 2017.

העלייה בכניסות תיירים במאי 2019 לעומת שנים קודמות
העלייה בכניסות תיירים כיום מול שנים קודמות

למדינת ישראל דרך היבשה, נכנסו 56.6 אלף תיירים בחודש מאי 2019 – מדובר בעליה של 9.7% לעומת מאי 2018 ועליה של 27.9% ביחס למאי 2017.

מספר מבקרי היום בכניסות תיירים אל מדינת ישראל בחודש מאי 2019 הוא 25.8 אלף מבקרי יום, זאת לעומת 25 אלף במאי אשתקד ו-23.5 אלף במאי 2017.

זאת ועוד; אומדן היקף ההכנסות מתיירים בחודש מאי הוא 2.1 מיליארד ₪, כאשר מתחילת השנה היקף ההכנסות מתיירים, נאמד ב-9.7 מיליארד ₪.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 65, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר לשלוש נכדות אוריאן, מילה שרה ו-אריאל. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שניה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן