קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

בחירות לרשויות המקומיות 18' פרדס חנה-כרכור

שר המדע אקוניס: פרדס חנה לא פנתה להקצאת תקציבים

בעת ביקור בפרדס חנה-כרכור, שר המדע חבר כנסת אופיר אקוניס, האשים ועקץ; "לאורך כל הקדנציה לא קיבלנו בקשה רשמית ממועצת פרדס חנה כרכור להקצאת תקציבים... אני מקווה שיבחר ראש מועצה בפרדס חנה-כרכור שידע להביא את זה למושבה" ◄ שר המדע אקוניס, הבטיח למועמד לראשות המועצה יואב קעטבי, כי ישתף עמו פעולה בקידום הבאת תכניות מדע מסובסדות של משרד המדע ליישוב, כמו קייטנות מדע בעלות של 80 ₪ בלבד.
אופיר אקוניס עם יואב קעטבי בפרדס חנה-כרכור
אופיר אקוניס עם יואב קעטבי בפרדס חנה-כרכור

שר המדע, חבר כנסת אופיר אקוניס, הגיע בסוף השבוע האחרון לפגישת ישיבת עבודה וסיור שטח משותף בפרדס חנה-כרכור עם המועמד לראשות המועצה יואב קעטבי והבטיח לו, כי ישתף עמו פעולה בקידום הבאת תכניות מדע מסובסדות של משרד המדע ליישוב, כדוגמת קייטנות מדע בעלות של 80 ₪ בלבד.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או בטוויטר.

השניים, סיירו במרכז המושבה פרדס חנה-כרכור, נפגשו עם התושבים ושמעו מהם על החסר הגדול בפיתוח תשתיות מדע לתלמידים שוחרי מדע ביישוב.

השר אקוניס, נדהם מהרצון והנכונות של הציבור להצעיד את דור העתיד קדימה והשתומם לנוכח העובדה שעד היום, לא הגיעה בקשה רשמית מן המועצה המקומית אל משרד המדע לטובת הקצאת התקציבים ליישוב וקרא למועצה פרדס חנה-כרכור להיענות לכל "קול קורא" בנושא.

בנוסף, הציג השר אקוניס, לתושבים את התוכניות של משרד המדע העומדות לרשות הרשויות המקומיות, כגון; תכנית "סל מדע" לתמיכה בנושאי מדע וטכנולוגיה וחדשנות ברשויות המקומיות, קייטנות קיץ מסובסדות בתחומי המדע בעלות של 80 ₪ בלבד.

מימון משלחות נוער לתחרויות בין לאומית בחוץ לארץ, לדוגמא בנושא; 'חלל', הרחבת פרויקט החונכות בלימודי מדעים, תכניות מדע ל-מבוגרים שוחרי מדע ועוד.

 אם לחמישה ילדים; "מכעיס שאני מגלה, כי גם את זה היה קשה לראש המועצה לעשות…".

התושבים הביעו רצון להביא את מיטב תכניות המדע אל היישוב והביעו תחושת החמצה מכך שזה לא נעשה עד היום.

ג' תושבת המקום ואם לחמישה ילדים, אמרה; "אני לא מבינה את המחדל הזה. אנחנו משלמים מסים וארנונה כל כך גבוהים, התקציבים עומדים לרשותנו במשרדי הממשלה וכל מה שהיה צריך זה רק להושיט יד ו"לקטוף"?! מכעיס שאני מגלה, כי גם את זה היה קשה לראש המועצה לעשות.

עד היום, לא הגיעה בקשה רשמית מן המועצה למשרד המדע לטובת הקצאת התקציבים ליישוב!

לקראת שבת, הגיע שר המדע, אופיר אקוניס, לישיבת עבודה וסיור שטח בפרדס חנה כרכור. במהלך הסיור, השר הבטיח לי כי ישתף פעולה בקידום הבאת תכניות מדע מסובסדות של משרד המדע ליישוב, כדוגמת קייטנות מדע בעלות של 80 ₪ בלבד. – – – השר שמע מהתושבים על החסר הגדול בפיתוח תשתיות מדע לתלמידים שוחרי מדע ביישוב.השר אקוניס נדהם מהרצון והנכונות של הציבור להצעיד את דור העתיד קדימה והשתומם לנוכח העובדה שעד היום, לא הגיעה בקשה רשמית מן המועצה למשרד המדע לטובת הקצאת התקציבים ליישוב וקרא למועצה להיענות לכל "קול קורא" בנושא.בסיום הפגישה הובטח לי כי משרד המדע והשר אופיר אקוניס ימשיכו לעמוד לצידי, על מנת להגיע לשיתוף פעולה בקידום נושא החינוך למדע, נושא חשוב מאד בכל יישוב, כפר או עיר. וגם אצלנו, בפרדס חנה – כרכור.

פורסם על ידי ‏יואב קעטבי – לראשות מועצת פרדס חנה-כרכור‏ ב יום שני, 22 באוקטובר 2018

בתור אימא ל- 5 ילדים, שיהיו בריאים, קייטנות מדע בעלות של 80 ₪, זה חלום. כל כך, היה יכול לסייע לי ולילדים כלכלית, כדי לתת מסגרת איכותית ב"חופש הגדול". חבל.

אני מקווה שיבחר ראש מועצה בפרדס חנה-כרכור שידע להביא את זה למושבה".

הפגישה של שר המדע, חבר כנסת אופיר אקוניס, למתמודד לראשות המועצה פרדס חנה-כרכור, מר יואב קעטבי, הסתיימה בהבטחה להמשיך ולעמוד בקשר עם קעטבי, על מנת להגיע לשיתוף פעולה בקידום הנושא לטובת תושבי הישוב.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן