מבזקי כאן ישראל

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

חינוך

שר החינוך, הרב רפי פרץ: שנת הלימודים תפתח בסימן ערבות הדדית

שר החינוך, הרב פרץ, בטקס חילופי שרים; "'מצוינות' זו מנטליות שאתה הולכים ולא כישורים במקצוע בודד. לשם אני יחתור לפעול. אך מעל לכל אלה אני  מאמין בברק שיש לחפש ולמצוא בעיניים של התלמידים. לראות אצלם שמחה, התלהבות והשתוממות מהלמידה, לתרום למדינה ולאהוב את הארץ".
0
0
שר החינוך הנכנס, הרב רפי פרץ, עם שר החינוך לשעבר, מר נפתלי בנט | צילום: יוסי איפרגן, לשכת עתונות ממשלתית | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
שר החינוך הרב רפי פרץ, עם שר החינוך לשעבר, נפתלי בנט

שר החינוך הנכנס, חבר כנסת הרב רפי פרץ, הודיע אתמול (רביעי, כ”ג בסיון התשע”ט)  כי שנת הלימודים הקרובה, תשפ, תפתח בסימן; ‘ערבות הדדית’ דברי השר, נאמרו בטקס חילופי שרים שהתקיים במשרד החינוך בעיר ירושלים.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או בטוויטר.

השר הרב פרץ, ציין, כי הוא נכנס לתפקיד בענווה וכי בכוונתו לשמור על הרצף ועל יציבות המערכת, להמשיך את ההשקעות בפריפריה ואת המהלך של צמצום הפערים, כפי שקידם שר החינוך לשעבר, מר נפתלי בנט ועשה רבות למען קידום המערכת.

כב’ השר פרץ, התייחס לנושא ‘המצוינות’  וציין, כי הוא מאמין במצוינות – מתמטיקה, מוסיקה, ספורט ובאומנות והדגיש, כי מצוינות זו מנטליות שאתה הולכים ולא כישורים במקצוע בודד.

בעניין זה, הוסיף השר פרץ, כי לשם הוא יחתור לפעול. אך מעל לכל אלה, אמר הרב פרץ הוא מאמין בברק שיש לחפש ולמצוא בעיניים של התלמידים.

לראות אצלם שמחה, התלהבות והשתוממות מהלמידה, לתרום למדינה ולאהוב את הארץ.

 אבואב; בהובלת השר, הרב רפי פרץ, מערכת החינוך, שמהווה בית היוצר של החברה הישראלית, תמשיך לצעוד בצעדים גדולים קדימה.

שר החינוך הנכנס, הרב רפי פרץ, אמר, כי “במערכת החינוך, יש שדרה מקצועית מסורה ומחויבות למלאכה החינוכית ובכוונתי לשבת עם גורמי המקצוע, כדי ללמוד את הנושאים לעומק, ולהמשיך ולקדם את המערכת הגדולה והחשובה הזו”.

שמואל אבואב, מנכל משרד החינוך, עם שר החינוך הרב רפי פרץ | צילום: יוסי איפרגן, לשכת עתונות ממשלתית | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
שמואל אבואב עם שר החינוך הרב רפי פרץ

מנהלת ענף הסברה ודוברות של משרד החינוך הגב’ אילנית זוילי, מסרה לפורטל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה’ כי מנכל משרד החינוך, מר  שמואל אבואב, הודה לשר החינוך היוצא, מר נפתלי בנט.

מר אבואב, בירך בחום את שר החינוך הנכנס, הרב רפי פרץ ואמר ;”אנו בעיצומם של ימים מאתגרים במערכת החינוך. ימים של סיום שנת הלימודים והיערכות אינטנסיבית לפתיחת שנת לימודים חדשה.

ימים של קליטת מורים ומנהלים חדשים, שיפוץ ובניית כיתות חדשות, חיזוק החינוך הבלתי פורמלי והפעלת מסגרות החינוך בקיץ.

אנו משוכנעים שבהובלת השר, הרב רפי פרץ, מערכת החינוך, שמהווה בית היוצר של החברה הישראלית, תמשיך לצעוד בצעדים גדולים קדימה. למען החברה הישראלית, והדורות הבאים” – סיכם מר  אבואב.

0
0דילוג לתוכן