"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד"א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

חינוך

שר החינוך, הרב רפי פרץ: שנת הלימודים תפתח בסימן ערבות הדדית

שר החינוך, הרב פרץ, בטקס חילופי שרים; "'מצוינות' זו מנטליות שאתה הולכים ולא כישורים במקצוע בודד. לשם אני יחתור לפעול. אך מעל לכל אלה אני  מאמין בברק שיש לחפש ולמצוא בעיניים של התלמידים. לראות אצלם שמחה, התלהבות והשתוממות מהלמידה, לתרום למדינה ולאהוב את הארץ".
שר החינוך הנכנס, הרב רפי פרץ, עם שר החינוך לשעבר, מר נפתלי בנט | צילום: יוסי איפרגן, לשכת עתונות ממשלתית | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
שר החינוך הרב רפי פרץ, עם שר החינוך לשעבר, נפתלי בנט

שר החינוך הנכנס, חבר כנסת הרב רפי פרץ, הודיע אתמול (רביעי, כ"ג בסיון התשע"ט)  כי שנת הלימודים הקרובה, תש"פ, תפתח בסימן; 'ערבות הדדית' דברי השר, נאמרו בטקס חילופי שרים שהתקיים במשרד החינוך בעיר ירושלים.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או בטוויטר.

השר הרב פרץ, ציין, כי הוא נכנס לתפקיד בענווה וכי בכוונתו לשמור על הרצף ועל יציבות המערכת, להמשיך את ההשקעות בפריפריה ואת המהלך של צמצום הפערים, כפי שקידם שר החינוך לשעבר, מר נפתלי בנט ועשה רבות למען קידום המערכת.

כב' השר פרץ, התייחס לנושא 'המצוינות'  וציין, כי הוא מאמין במצוינות – מתמטיקה, מוסיקה, ספורט ובאומנות והדגיש, כי מצוינות זו מנטליות שאתה הולכים ולא כישורים במקצוע בודד.

בעניין זה, הוסיף השר פרץ, כי לשם הוא יחתור לפעול. אך מעל לכל אלה, אמר הרב פרץ הוא מאמין בברק שיש לחפש ולמצוא בעיניים של התלמידים.

לראות אצלם שמחה, התלהבות והשתוממות מהלמידה, לתרום למדינה ולאהוב את הארץ.

 אבואב; בהובלת השר, הרב רפי פרץ, מערכת החינוך, שמהווה בית היוצר של החברה הישראלית, תמשיך לצעוד בצעדים גדולים קדימה.

שר החינוך הנכנס, הרב רפי פרץ, אמר, כי "במערכת החינוך, יש שדרה מקצועית מסורה ומחויבות למלאכה החינוכית ובכוונתי לשבת עם גורמי המקצוע, כדי ללמוד את הנושאים לעומק, ולהמשיך ולקדם את המערכת הגדולה והחשובה הזו".

שמואל אבואב, מנכל משרד החינוך, עם שר החינוך הרב רפי פרץ | צילום: יוסי איפרגן, לשכת עתונות ממשלתית | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
שמואל אבואב עם שר החינוך הרב רפי פרץ

מנהלת ענף הסברה ודוברות של משרד החינוך הגב' אילנית זוילי, מסרה לפורטל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה' כי מנכל משרד החינוך, מר  שמואל אבואב, הודה לשר החינוך היוצא, מר נפתלי בנט.

מר אבואב, בירך בחום את שר החינוך הנכנס, הרב רפי פרץ ואמר ;"אנו בעיצומם של ימים מאתגרים במערכת החינוך. ימים של סיום שנת הלימודים והיערכות אינטנסיבית לפתיחת שנת לימודים חדשה.

ימים של קליטת מורים ומנהלים חדשים, שיפוץ ובניית כיתות חדשות, חיזוק החינוך הבלתי פורמלי והפעלת מסגרות החינוך בקיץ.

אנו משוכנעים שבהובלת השר, הרב רפי פרץ, מערכת החינוך, שמהווה בית היוצר של החברה הישראלית, תמשיך לצעוד בצעדים גדולים קדימה. למען החברה הישראלית, והדורות הבאים" – סיכם מר  אבואב.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן