"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

חינוך מחוז דרום

שר החינוך, האריך זמן בחינות הבגרות לתלמידי עוטף עזה

השר בנט, הוסיף, כי; "הנחיתי היום (חמישי) את גורמי משרדי להעניק הארכת זמן לתלמידי עוטף עזה באופן מיידי, כדי לוודא שהם לא ייאלצו לשלם מחיר על המצב הביטחוני שאינם אשמים בו...". "זה מגיע להם" הדגיש בנט; "וככל שהמצב יימשך נשקול גם צעדים נוספים. נמשיך לחזק את תושבי הדרום ולהעניק להם גיבוי מלא"◄ כ-2,300 תלמידי תיכון מבתי הספר, הנמצאים במרחק 7 קילומטר מרצועת עזה, יקבלו הארכת זמן של חצי שעה ב-בחינות הבגרות שייערכו במהלך חודש יולי.
שר החינוך נפתלי בנט
שר החינוך נפתלי בנט

ברגישות, תבונה ובהתחשבות ראויה לציון, הנחה היום (חמישי, ט"ו בתמוז התשע"ח) שר החינוך מר נפתלי בנט את אנשי משרדו להעניק באופן מיידי 'הארכת זמן' לכל 'תלמידי עוטף עזה' בבחינות הבגרות, עקב שורת האירועים הביטחוניים בדרום הארץ בשבועות האחרונים.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או בטוויטר.

עולה, מבדיקת גורמי המקצוע במשרד החינוך, כי הוחלט, שתוענק 'הארכת זמן של חצי שעה' לתלמידים בישובים הרלוונטיים ב'עוטף עזה'.

השר בנט, הבהיר; "המצב הביטחוני המתוח בדרום הארץ, משפיע לרעה על התלמידים. מחסור בשעות שינה, מתח וחרדה מקשים עליהם להתרכז בלימודים וזה עלול לפגוע בהישגים בבחינות הבגרות".

השר בנט, הוסיף, כי; "הנחיתי היום (חמישי) את גורמי משרדי להעניק הארכת זמן לתלמידי עוטף עזה באופן מיידי, כדי לוודא שהם לא ייאלצו לשלם מחיר על המצב הביטחוני שאינם אשמים בו…".

"זה מגיע להם" הדגיש בנט; "וככל שהמצב יימשך נשקול גם צעדים נוספים. נמשיך לחזק את תושבי הדרום ולהעניק להם גיבוי מלא".

מטעם מינהל דוברות והסברה של משרד החינוך, הוסיפה ומסרה הגב' אילנית זוילי לפורטל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה, כי בעקבות ההחלטה, כ- 2,300 תלמידי תיכון מבתי הספר, הנמצאים במרחק 7 קילומטר מרצועת עזה, יקבלו הארכת זמן של חצי שעה ב-בחינות הבגרות שייערכו במהלך חודש יולי, הקרוב.

מטה הבחינות של משרד החינוך, מסר, כי יוציא הודעה מסודרת לכל בתי הספר הרלוונטיים בנוגע להחלטה.

█ בחינות הבגרות שעתידות להתקיים בחודש יולי הקרוב;

  1. מקצועות טכנולוגיים – 02/07/2018
  2. פיסיקה – 04-05/07/2018
  3. מועד ב' אנגלית – 09/07/2018
  4. מועד ב' מתמטיקה – 12/07/2018.אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן