מבזקי כאן ישראל

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

בנקים חדשות כסף מדבר

שר האוצר כץ ונגיד בנק ישראל, נועדו לפגישת עבודה ראשונה

שר האוצר מר ישראל כ"ץ; נמשיך לעבוד בשיתוף פעולה ולמצוא את הפתרונות הנכונים ביותר למשק הישראלי בעת הזו ולפעול, כדי להביא את המשק והכלכלה הישראלית לצמיחה״ ◄ נגיד בנק ישראל, פרופ' אמיר ירון; אני סמוך ובטוח שמערכת היחסים המקצועית הטובה בין בנק ישראל לבין משרד האוצר בכל הדרגים, תוסיף לתרום למשק הישראלי בהתמודדות עם משבר הקורונה ובתרומה לשגשוג הכלכלה הישראלית".
0
0
שר האוצר ישראל כץ ונגיד בנק ישראל אמיר ירון בפגישת עבודה ראשונה בלשכת השר | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
השר ישראל כץ והנגיד אמיר ירון

פגישת עבודה ראשונה התקיימה היום (חמישי, י”ב בסיון, תש”פ) בין שר האוצר מר ישראל כ”ץ, ונגיד בנק ישראל, פרופ’ אמיר ירון בלשכתו של שר האוצר בבעיר ירושלים. בפגישה, דנו השניים במצב המשק הישראלי, בכלים השונים הנדרשים לתמיכה במשק בהתמודדות עם השלכות נגיף הקורונה ובצעדים הנדרשים להחזרת המשק לצמיחה ארוכת טווח.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

שר האוצר מר ישראל כ”ץ, אמר בעקבות המפגש, כי; נפגשתי היום עם נגיד בנק ישראל פרופ’ אמיר ירון והבעתי את הערכתי הרבה לתרומתו למשק הישראלי ובפרט בזמן משבר הקורונה.

בפגישה דנו במצב המשק הישראלי ובאתגרים העומדים בפנינו בעקבות השלכות משבר הקורונה, בנוסף דיברנו על הכלים השונים ובצעדים הנדרשים להחזרת המשק והכלכלה לצמיחה.

קיימת חשיבות רבה לעבודה המשותפת של בנק ישראל ומשרד האוצר.

נמשיך לעבוד בשיתוף פעולה ולמצוא את הפתרונות הנכונים ביותר למשק הישראלי בעת הזו ולפעול, כדי להביא את המשק והכלכלה הישראלית לצמיחה״. סיכם שר האוצר.

נגיד בנק ישראל, פרופ’ אמיר ירון; “פגישתי היום עם השר היא המשך ישיר לעבודה המשותפת בינינו עד כה, שהחלה עוד בטרם כניסתו של השר לתפקיד.

אני סמוך ובטוח שמערכת היחסים המקצועית הטובה בין בנק ישראל לבין משרד האוצר בכל הדרגים, תוסיף לתרום למשק הישראלי בהתמודדות עם משבר הקורונה ובתרומה לשגשוג הכלכלה הישראלית.

ברצוני לנצל הזדמנות זו, כדי לאחל פעם נוספת בהצלחה לשר כ”ץ. אני, כיועץ הכלכלי לממשלה ובנק ישראל כולו, נעמיד לרשותו את כל משאבי הידע והניסיון של הבנק, כדי לתמוך ולסייע לשר בתחומי המדיניות הכלכלית שהוא אמון עליהם”.

ההודעה נמסרה מטעם דוברות והסברה של משרד האוצר ודוברות והסברה כלכלית של בנק ישראל.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן